Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Coolka

Donatan i Cleo o Eurowizji

Rekomendowane odpowiedzi

[img]http://cdn3.se.smcloud.net/t/photos/t/298519/eurowizja1_18874839.jpg[/img]

Po zmianie reguł głosowania, liczba punktów w Konkursie Piosenki Eurowizji zależy już nie tylko od widzów, ale także od jury, którzy także przyznają swoje punkty. Gdyby pod uwagę brane były tylko głosy widzów, Donatan i Cleo zdobyliby aż 198 punktów! Z takim dobrym wynikiem Polska znalazłaby się w czołówce. A tak pozostało nam tylko czternaste miejsce...

Co o tym myślicie? Czy Cleo rzeczywiście tak świetnie wypadła i to glosy widzów powinny się najbardziej liczyć?

Osobiście uważam, że głosy widzów za które płacą oni nie mało powinny się liczyć najbardziej, a dodatkowo powinny być wspierane głosami państwa.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jezeli chodzi o punktacje i branie tego pod uwage, to Tak powinny byc najpierwsze.Nie wiem jak to wygladalo bo szczerze mowiac nie ogladalam.Ale z tego co piszesz zasady nie do konca byly fair.I gdybym ja osobiscie brala w glosowaniu udzial i tak by wyszlo -to mowie szczerze, ze bym nastepnym razem ostro sie zastanowila zanim bym puscila sms'a.
Bo to jednak swoista manipulacja glosowaniem byla.(:

~ Słodkie życie...słono kosztuje~

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Powiem tylko, ze wszelkie takie konkursy sa zawsze pelne
emocji i oczywiscie dyskusyjnych ocen.
Nie bardzo wiem jakie kryteria tak naprawde brano pod rozwage przy punktacjach.
Wiec , trudno sie dziwic , ze sa niezadowoleni z przebiegu glosowania. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Fajne dziołchy i tyle. :mrgreen:

[img]http://www.fizjoterapiapnf.pl/wp-content/themes/bueno/styles/default/date.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sms wysłał ogrom ludzi, a punktacje brano pod uwage jedynie każdego kolejnego Państwa. Przyznawana w skali od 1 do 12. Nic w tym uczciwego nie było, no ale też nie do końca wydaje mi się oburzenie Donatana słuszne.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi