Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
szalony2008

Real Madryt

Rekomendowane odpowiedzi

Realu nigdy nie lubiłem. W Primera Division od zawsze byłem za Barcą i Valencią. Hmmm na pewno polityka transferowa klubu nie udała się. Kupowanie znanych starszych zawodników za astronomiczne sumy nie miało sensu. W rozmowie z kumplami ostrzegałem ich, że to się źle skończy dla klubu. Barca zaczęła dominować ale powoli Real odbija się od dna. Sezon zaczęli nieźle dzisiaj grają z Realem Betis.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kibicuję im odkąd pamiętam. Polityka transferowa jest moim zdaniem bez zarzutu (choć dalej jestem zła na Real o Ribery'ego), jednak zamiast skupiać się na wydawaniu forsy na coraz to nowszych zawodników, powinni pomyśleć o dobrym trenerze, który będzie trzymał piłkarzy krótko.

Bo teraz piłkarze tegoż klubu chyba uważają, że są ważniejsi od trenera, bo wsytępują w reklamach. Wstyd, chłopaki.

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tylko Barca :mrgreen:

[i]"Nadepni?ty robak kurczy si?. Post?puje roztropnie. Przez to zmniejsza prawdopodobie?stwo, ?e ponownie zostanie nadepni?ty. W j?zyku moralno?ci: pokora."[/i]

Friedrich Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"]Kibicuję im odkąd pamiętam[/quote] ja też, ale tak w sumie to real ostatnio nienajlepiej sobie radzi... ;/ ;/

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Wiolaa1989"]ja też, ale tak w sumie to real ostatnio nienajlepiej sobie radzi... [/quote] Też nie jestem happy z tego powodu, ale przecież to żaden powód, aby ich opuścić i zacząć kibicować jakiejś tam Barcy czy Milanowi. Nie jestem kibicem sukcesu

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"]Też nie jestem happy z tego powodu, ale przecież to żaden powód, aby ich opuścić i zacząć kibicować jakiejś tam Barcy czy Milanowi. Nie jestem kibicem sukcesu[/quote] Ja tam nie jestem kibicem porażki, by opuścić Barcę czy Milan (mój ukochany klub) i zacząć kibicować Realowi. Nigdy tego klubu nie darzyłem sympatią ... Oby Barca w tym sezonie dominowała. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuryiaki"] Oby Barca w tym sezonie dominowała. [/quote] To lepiej się trzymaj mocno, bo nie będzie dominowała :-P

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie lubie Realu ale uważam ,jednak że mając takich pilkarzy teraz mogą dużo zdzialac , ale Barcelona jest o niebo lepsza (:

Uważaj jak tańczysz bo życiowy parkiet bywa śliski.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja sie przyznaje - lubie ogladac mecze z udziałem tej grupy,poniewaz maja naprawde super przystojnych piłkarzy.
Oczywiscie swojegmu facetowi tłumacze ze ogladam , bo po prostu wciagnał mnie w piłke- zwlaszcza LM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Z tymi piłkarzami oraz z nowym trenerem RM będzie niepokonany ..

"Gdy się urodziłem ,Diabeł krzyknął kurw.. konkurencja .."

CHCESZ POGADAĆ PISZ !!

legrezz.pl

Anonymous

[b] Co się gapisz ?? Uważaj bo [u]Niedotykalna[/u] cię zje ....[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tak tak, typowy stereotyp przeciętnego kibica jak dla mnie (:

Pamiętaj co do Morinho czy jak to się pisze, zawsze ale to zawsze znajdzie się ktoś, kto Cię pokona ; )

A to, że Real znowu wyda miliony w oknie transferowym to chyba nikogo nie dziwi.

Znowu nie dojdą do półfinału ligi mistrzów i znowu przegrają z Barcą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pożyjemy zobaczymy Mourinho wg. mnie jest doskonałym trenerem więc jak teraz mu nie pójdzie to będzie miał jeszcze jeden sezon..

CHCESZ POGADAĆ PISZ !!

legrezz.pl

Anonymous

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak dla mnie to zdecydowanie przereklamowany klub. Naściągali sobie gwiazdorów i myślą że są fajni ;f

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bo są fajni Liga Hiszpańska jest fascynująca , nie wspomnę że wcześniejszy trener Królewskich to obecny trener reprezentacji Hiszpanii.

CHCESZ POGADAĆ PISZ !!

legrezz.pl

Anonymous

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Koleszko"]Jak dla mnie to zdecydowanie przereklamowany klub. Naściągali sobie gwiazdorów i myślą że są fajni ;f[/quote] Tak! Tak! Dokładnie! Już Cię lubię :D

Zawsze uważałem ten klub za przereklamowany, do którego ściaga się piłkarzy, a oni później się tam szmacą (Beckham, ZIdane....)

[color=#FFFFFF]Dzisiejsze posty sponsorują litery A i H, oraz liczby 14 i 88.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szmacą się bo nie są zgrani ..Ale który inny klub ma tyle gwiazd ??.

Jak byś pamiętał za czasów Zidana w RM klub ten zdobył kilka pucharów .Więc poczekaj do następnej kolejki , z nowym trenerem będą efekty .

CHCESZ POGADAĆ PISZ !!

legrezz.pl

Anonymous

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
I dalej się będą szmacić, widać, że niei nteresujesz się sportem za bardzo, jak można myśleć, że znowu nowy skład w ciągu jednego sezonu będzie wygrywać, hah.

Następny sezon Realu w cieniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zdziwisz się ale interesuje się a zwłaszcza ligą angielską i hiszpańską , co przekłada się na wygrane w STS..Jak byś pamiętał Murinho w Chelsea Londyn też jeden sezon miał to samo w Juve .Więc kto tu się nie zna na sporcie ..

CHCESZ POGADAĆ PISZ !!

legrezz.pl

Anonymous

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Buahaha, nie porównuj Chelsea do Realu.

Real nie ma zgranego składu a Chelsea miała skład 2 sezony taki sam więc przestań bezsensownie pisać i nabijać te posty bo Twoje nędzne wypociny nie wniosą nic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak nie wiesz co pisać to nie pisz w ogóle trollu jeden ..A , jak byś był taki spostrzegawczy to odchodzi ktoś z RM ?.I który sezon będzie już ten skład 2 ..
A Chelsea Londyn jest jak Polska do Hiszpanii ..

CHCESZ POGADAĆ PISZ !!

legrezz.pl

Anonymous

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Chelsea jak Polska do Hiszpanii. Haha.

Jakbyś czytał oficjalne strony to byś wiedział, że Real czeka do samego końca z kupieniem zawodników. Ale widzę, że nie obserwowałeś tego we wcześniejszym latach.

Trolla sobie szukaj w rodzinie

Po 2 sam Morinho mówi, że chce sprowadzić 5 nowych piłkarzy więc jak to dla Ciebie nie są zmiany to pozdro dla Cb. Znawca się znalazł

A z realu odchodzi np. Ramos - jeszcze coś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="k1cek"]Chelsea jak Polska do Hiszpanii. Haha.

Jakbyś czytał oficjalne strony to byś wiedział, że Real czeka do samego końca z kupieniem zawodników. Ale widzę, że nie obserwowałeś tego we wcześniejszym latach.

Trolla sobie szukaj w rodzinie

Po 2 sam Morinho mówi, że chce sprowadzić 5 nowych piłkarzy więc jak to dla Ciebie nie są zmiany to pozdro dla Cb. Znawca się znalazł

A z realu odchodzi np. Ramos - jeszcze coś?[/quote]
..
Jak byś wiedział wiem jak działa rynek transferowy RM i nie tylko on kupuję zawodników w ostatniej chwili .
- RM zamierza kupić tylko 2-3 zawodników .

Jak nie wiesz kto to jest Troll internetowy to twoja sprawa ,ale po rodzinnie mi nie jeździj. :angry: bo mnie nawet nie znasz ...
A że znam się na piłce europejskiej świadczy fakt że tak zarabiam pieniądze , więc noob żaden który nawet w piłkę nie grał niech mnie nie uczy..
A że Ramos odchodzi było ,to już wiadome dlatego właśnie ma dojść nowy obrońca..

CHCESZ POGADAĆ PISZ !!

legrezz.pl

Anonymous

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tak, było wiadome a przed chwilą pisałeś, że nikt nie odchodzi.

Człowieku, następnymi postami zaprzeczasz wcześniej napisane.
Ja nie gram w piłkę, hah. zdziwiłbyś.

2-3 zawodników, gówno wiesz. 3 to on już kupił, hahah.

Nie będę z Tobą więcej dyskutował bo pojęcie o piłce masz nikłe i próbujesz na siłę coś udowodnić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi