Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Co trzeba zrobic zeby dziewczyna zaczela sie interesowac chłopakiem?? Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
... Zwrócić na siebie jej uwagę?

Rozmawiać z nią, być dla niej zawsze miłym i przychylnym, uśmiechać się przy powitaniu...

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
badz jej najpierw przyjacielem.

[i]"Nadepni?ty robak kurczy si?. Post?puje roztropnie. Przez to zmniejsza prawdopodobie?stwo, ?e ponownie zostanie nadepni?ty. W j?zyku moralno?ci: pokora."[/i]

Friedrich Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Na pewno bądź sobą i trochę odwagi. Dziewczyna Ciebie nie zje jak z nią porozmawiasz. Oczywiście bądź kulturalny i pocieszny jak kotecek (ech chyba widziałem kotecka!, tak tak widziałem kotecka! ... ;-) ). Możesz spróbować czymś jej zaimponować. Może być to Twoja wiedza, mądrość życiowa, poczucie humoru itd. To też zależy jaka to dziewczyna i jakich lubi chłopaków. Na pewno bądź sobą i nie graj kogoś kogo ona chciałaby mieć za chłopaka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="NoOne89"]badz jej najpierw przyjacielem.[/quote] Hmmm, no nie za bardzo... Przyjaciele mają w sobie pewną "aseksualność". Są tylko przyjaciółmi i nic poza tym. Jak chce być jej facetem, to musi być dla niej w pewien sposób atrakcyjny jako ewentualny partner.

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"] Hmmm, no nie za bardzo... Przyjaciele mają w sobie pewną "aseksualność". Są tylko przyjaciółmi i nic poza tym. Jak chce być jej facetem, to musi być dla niej w pewien sposób atrakcyjny jako ewentualny partner.[/quote] tak tak, złego słowa użyłem. Chodzilo mi bardziej o to żeby nie zaszybko podchodzil do niej.
Żeby najpierw byj jej znajomym -> dobrym znajomym -> kimś ważnym -> :evil:

I taka mała rada: bardzo ważne są koleżanki tej dziewczyny. One wlasnie, jak zyskasz ich łaski będą o Tobie gadały jak Ciebie nie bedzie w pobliżu. A to dobrze, że będzie więcej Ciebie nawet jak będziesz oglądał z kumplami mecz w domu :hyhy:

[i]"Nadepni?ty robak kurczy si?. Post?puje roztropnie. Przez to zmniejsza prawdopodobie?stwo, ?e ponownie zostanie nadepni?ty. W j?zyku moralno?ci: pokora."[/i]

Friedrich Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="szalony2008"]Co trzeba zrobic zeby dziewczyna zaczela sie interesowac chłopakiem??[/quote] powiedz jej w prost ze ci sie podoba Edytowane przez Gość

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]powiedz jej w prost ze ci sie podoba[/quote]mysle ze to jest zly pomysl ja bym sie zrazila unikalabym takiego chlopaka najpierw tak jak inni sie wypowiadali przyjaciel zdobyc jej zaufanie zaprosic gdzies i dopiero tam powiedziec ze mi sie podobasz chcialbym byc z toba przynajmniej takie jest moje zdanie zawsze mozna oczko puscic cos milego powiedziec a dziewczyny na teksty leca nie mowie ze wszystkie :mrgreen:

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Patrycja"]zaprosic gdzies i dopiero tam powiedziec ze mi sie podobasz chcialbym byc z toba[/quote] no tak przeciąż nie powie jej tak od razu trzeba najpierw ja umiejętnie zagadać
zaprosić ja na "piwo" ja tam jej to delikatnie powiedzieć

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To zalezy do dziewczyny , bo jedne lubią takich facetów , którzy mówia prosto z mostu jakie mają zamiary w stosunku co do nich , a znowuż inne od razu takiego skreślają.. Więc sposobów jest wiele i w sumie każdy po części jest dobry , jesli się je w umiejetny sposób zastosuje.. bo nie sztuą jest powiedziec komuś ,ze sie mu podoba , ale dać później to "coś" , aby ja do tego przekonać... ,że tak jest ..
napewno musisz być miły , etc...

[color=violet]"Co mi zrobisz jak mnie z?apiesz, b?de dzi? niegrzeczna..."

[b]DiGi[/b][img]http://s.fotka.pl/img/forum/em/zakochany.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wg mnie najważniejsze jest zdobycie jej sympatii, to po pierwsze. Nigdy nie wiadomo jak na Ciebie reaguje (chyba, że jednak wiesz). Większość kobiet ( są znaczne mniejszości ;) ) to kobiewty, które szukają facetów, przy których będą czuły się bezpiecznie, bo takie jest życiowe myślenie 17*18*19 i więcej letnich kobiet. Chcą facetów męskich, odważnych i takich, którzy się nimi zaopiekują. Pokaż, że masz te cechy, że nie jesteś szczeniakiem, którego 7 dni w tyg najważniejszym celem jest gra w piłke ;) Daj jej sygnał,że wpadła CI w oko. Nie od razu powiedz, że CI się podoba. Zasiej ziarno tajemniczości i niepewności. Spójrz znacząco kilkakrotkie w jej kierunku, ładny uśmiech i spojrzenie to podstawa, bo z rreguły zaczyna się wzrokowo ;) Po jakimś czasie możesz ja przyłapać gdzieś samą i zapytać czy nie wybrałaby się z Tobą w któreś popołudnie bądź wieczór na spacer/ do kina/ na kawe ( w zaleznosci od Twoich pomysłów ;) Tylko nie do domu, do siebie. TO jakoś dziwnie wiele kobiet odstrasza, bo myślą już o czymś najgorszym.

Pamiętaj ! Wszystko zdobywa się powoli, żeby było trwałe i silne :) Mam nadzieję, że dasz radę. Powodzenia ;-)

Incredible cruel devil :) ]:=>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi