Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Coolka

Serial Grachi

Rekomendowane odpowiedzi

Od 7 kwietnia w teleToon+ rusza nowy serial dla młodzieży - Grachi. To nowy serial o młodej czarownicy, a z tego co czytałam podbił serca widzów na całym świecie, więc fajnie, że pojawi się także w Polsce. Ktoś oprócz mnie zamierza oglądać? :)

[img]http://1.fwcdn.pl/po/65/73/616573/7521152.3.jpg[/img]

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nah, ja jednak zostanę przy Kucykach. ;)

[img]http://i.imgur.com/ifQVj4y.gif[/img] [img]http://i.imgur.com/BXMaZ2D.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Polecam, zdecydowanie lepszy serial od kucyków :) fajny humor, fajne barwnie przedstawione postacie. Sama głowna bohaterka Grachi, która odziedziczyła zdolności czarodziejskie to naprawdę świetnie odegrana postać. Polecam wszystkim niedowiarkom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Magia? Tym bardziej nie moje klimaty.

[img]http://i.imgur.com/ifQVj4y.gif[/img] [img]http://i.imgur.com/BXMaZ2D.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
I co - oglądał ktoś?
ja raczej nie zamierzam, ale może mnie pozytywne opinie przekonają choć do jednego odcinka. taki młodzieżowy bardziej jest?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Kika666"] Zdecydowanie ja. [/quote] I jak się podoba? Troche nietypowy, ale nawet fajny. Postać Matyldy mnie rozbraja :)
[quote="Anja"]I co - oglądał ktoś?[/quote] No oczywiście :D
[quote="redorange666"]Ja tam wolę Buffy postrach wampirów.[/quote] to kompletnie inny rodzaj serialu, ale można się pośmiać i odreagować ciężki dzień patrząć na perypetie młodych. Lubie takie seriale komediowe czasami.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Lone"]Magia? Tym bardziej nie moje klimaty.[/quote] ale to nie taka magia jaka myślisz. To nie Harry Potter.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="bibi"][quote="Lone"]Magia? Tym bardziej nie moje klimaty.[/quote] ale to nie taka magia jaka myślisz. To nie Harry Potter.[/quote] I na czym polega różnica?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To typowy, lekki serial dla młodzieży i ta magia jest tam przeplatana śród zabawnych tekstów, zdarzeń. Nie zakładaj niz z góry tylko obejrzyj. I napewno nie musisz oglądać od początku aby wiedzieć co i jak :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Semenka"]To typowy, lekki serial dla młodzieży i ta magia jest tam przeplatana śród zabawnych tekstów, zdarzeń. Nie zakładaj niz z góry tylko obejrzyj. I napewno nie musisz oglądać od początku aby wiedzieć co i jak :)[/quote] Dokładnie. Magia w tym serialu jest tylko miłym dodatkiem. I nie występuje na każdym kroku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No stanowczo jest różnica między Grachi a Harrym Potterem. Lone nie podejrzewam Cię o to, że oglądałeś Violette, ale Grachi do niej można porównać. Dla mnie to też troche tak jak u nas Brzydula. Taki przyjemny serial na rozluźnienie.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie no, Brzydula? Nie wydaje mnie się. :D Btw. śmiechy śmiechami, ale tam się zapowiada gorąca atmosfera - z jednej strony oskarżenie o odbijanie facetów, z drugiej sztuczne oddychanie, którym Daniel ratuje jej życie... Aż z ciekawości zerknę co to tam będzie dalej. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="samba_mamba"]Nie no, Brzydula? Nie wydaje mnie się.[/quote] A na mnie wląsnie tak samo dziala. Troche śmiechu, troche romantyzmu, i taka magia jak tam była, że ona się zmieniala tak tutaj Grachi i Matylda szaleją z prawdziwą magią.
[quote="margareta"] trochę stara jestem, ale jak usiadłam raz przed telewizorem i akurat trafiłam to sobie obejrzałam a co tam[/quote] No my też już pierwszej młodości nie jesteśmy ;P a mnie się też podoba.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Brzydula też nie do końca. Bo w Brzyduli był motyw brzydkiego kaczątka. W Grachi poznajemy od razu dwie laski, które praktycznie od pierwszego odcinka mają już swoich adoratorów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="margareta"]To się pochwalę, że i ja mam na liczniku kilka odcinków, trochę stara jestem, ale jak usiadłam raz przed telewizorem i akurat trafiłam to sobie obejrzałam a co tam. Następnym razem ten sam motyw aż muszę przyznać, że jest wciągający. A z zagrywek Matildy to mam polewkę po uszy :P[/quote] Oj tam, oj tam :) Ja też mam trochę wiosen na liczniku, a jednak oglądam z córką i nawet się wciągnęłam. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="bibi"]W Grachi poznajemy od razu dwie laski, które praktycznie od pierwszego odcinka mają już swoich adoratorów.[/quote] Mnie się właśnie z tym kojarzy. Dwie dziewczyny od razu z partnerami. Może nie ma brzydkiego kaczątka, ale tak samo jest rywalizacja, jest romantyzm, są problemy i jakaś zołza która chce zepsuć uczucia. Mnie się tak samo przyjemnie ogląda. Widziałam, że na ich stronie można zobaczyć nawet kilka odcinków do przodu, ale staram sie jakoś tego nie robić :) Chociaż skręca mnie, żeby zobaczyć co będzie dalej.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W którym miejscu na stronie teletoon można obejrzeć do przodu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
On Line jako obejrzeć nie, ale obejrzeć w sensie doczytać. Chwilowo jest rozpisane tylko do 24 odcinka http://www.teletoonplus.pl/ttsite/grachi/odcinki/
Mam nadzieję, że pojawi się rozpiska niedługo na caly maj i będzie można podpatrzeć. Wczoraj był 27 odcinek i Matylda mnie rozbroiła. Jej rozmowa z mamą to jak rozmowa do ściany. No i Grachi już probuje czarować, więc gniazdo na glowie ojca było już sukcesem ;)

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tak, tę rozpiskę na ich stronie znam. Szkoda, a miałam nadzieję, że jest gdzieś na ich stronie dostępne archiwum.
[quote]Grachi już probuje czarować, więc gniazdo na glowie ojca było już sukcesem [/quote] Wyrobi się. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No wyrobiła się - jak wyczarowała kwiaty. Tylko teraz tata jej jest malo optymistycznie nastawiony do Daniela. Ciekawi mnie jak to się rozwinie. W ogólę to lubie postac jej ojca.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak to każdy ojciec - zazdrośnik i ochroniarz w jednym. Jak zawsze traktuje córkę, nawet dorosłą jak małą dziewczynkę, która nie poradzi sobie w świecie i którą trzeba nieustannie chronić. Normalka. Ale pewnie i Grachi nie raz będzie potrzebowała jego pomocy.

A co się stało w ogóle z jej matką?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Z tego co pamiętam byla mowa, że jej mama zmarła, ale nie wyłapalam czy mówili co się stało.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="bibi"]Jak to każdy ojciec - zazdrośnik i ochroniarz w jednym. Jak zawsze traktuje córkę, nawet dorosłą jak małą dziewczynkę, która nie poradzi sobie w świecie i którą trzeba nieustannie chronić. Normalka. Ale pewnie i Grachi nie raz będzie potrzebowała jego pomocy. [/quote] Samo życie ;) To po latach się dopiero okazuje ile mieli racji. I w sumie trudno się dziwić z jednej strony, bo w tej szkole to wszyscy nieźli agenci ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi