Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
LittleDaisy

Prezent dla rugbysty-prośba o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę prosic o pomoc, bo nie mam pomysłu.
Ale zacznę od początku:). Mój dobry kolega oprócz tego, ze jest fanem rugby oraz amatorskim graczem (gra w Kaskadzie Szczecin), ma niedługo urodziny. Chciałabym mu zrobić jakiś wyjatkowy prezent i pomyslałam, że fajnie by było podarować mu coś związanego z jego hobby. Pomyślałam o koszulce (przez internet w zasadzie można zamówić koszulki z dowolnym tekstem lub nadrukiem np. tu: http://ztwoimtekstem.cupsell.pl/, choc pewnie nie tylko tu). Na początku miałam pomysł, żby zrobić coś z logo jego drużyny lub poprostu z sama piłką. Zauważyłam jednak ostanio, że bardzo lubi podkreslać różnicę miedzy rugby a footbolem amerykańskim (osobiście jest mi wszystko jedno, ale podobno różnice są).
Macie jakiś pomysł na jedno zdanie, w którym zawarte byłyby różnice miedzy obiema grami, lub podkreślające to, że rugbyści sa fajniesi/ bardziej męscy? Tekst musi być krótki i zabawny.
Jak nic nie wymyślę, to porostu zamówie z logo druzyny lub tekstem typu jestem rugbystą... Z góry jednak dziękuje za pomoc i ewentualne dzielenie się pomysłami...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Chetnie bym pomogla , ale zupelnie nie znam sie na takich roznicach , bo
rugby i footbol amerykanski to dla mnie jakas abstrakcja.
Oczywiscie nie urazajac nikogo. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi