Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MagicalFire

Czy otyłość uniemożliwia seks?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy tusza przeszkadza w łóżkowych zabawach?

Nie. Sposób odkładania się tłuszczu w ciele gwarantuje, że ważne czynności życiowe, z seksem włącznie, nie będą blokowane. Oczywiście otyłość niesie pewne konsekwencje związane m.in. z wyborem pozycji, ale generalnie nie stanowi problemu nie do przezwyciężenia.

Większym problemem seksualności ludzi otyłych jest ich psychika, narażona na wiele negatywnych bodźców z otoczenia wyznającego kult szczupłych modelek. Ankiety wśród osób otyłych wskazują, że poczucie odrzucenia i presja społeczna są główną przyczyną ich problemów seksualnych.

Wskazane pozycje to między innymi misjonarska (otyłość może być tu nawet wykorzystana do zintensyfikowania przeżyć, gdy partner będzie stymulował swoim ciężarem łechtaczkę partnerki). Aby usyskać właściwy kąt, można się posłużyć poduszkami podkładanymi pod pośladki.

Inną interesującą pozycją jest układ na pieska (mający wiele wariantów, każda para musi sobie znaleść najwygodniejszy) albo odwrócona pozycja „na jeźdźca(partnerka ustawiona jest plecami do głowy partnera). Dobrze sprawdza się też pozycja stojąca od tyłu, w której partnerka podnosi jedną nogę i stawia ją np. na krześle. Nie ma też generalnie przeszkód w seksie oralnym, aczkolwiek miłość w pozycji może być zbyt niewygodna.

Mężczyźni lubujący się w specyficznych formach kontaktu seksualnego jak pieszczenie penisa piersiami albo stosunki udowe, mogą z otyłą partnerką znaleść wiele innych ciekawych sposobów pieszczenia się, wykorzystując dodatkowe kilogramy ciała w twórczy sposób.

źródło: [color=violet]Durex[/color]

No włąsnie uniemożliwia czy może nawet pomaga ?

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie odpowiem ci na to pytanie bo zawsze byłam chudzielcem.. nigdy nie miałam problemów z wagą i problem otylosci mnie nie dotyczy. jednak wydaje mi sie ze tusza kobiety czy mezczyzny nic nie ma do jakosci sexu.. Niektórzy panowie wrecz wolą krąglutkie panie z "odrobinką" ciałka.. bo jak to mowi moj tata "Kobiety w łózku nie powinno sie szukac" .. Za to wydaje mi sie ze takie "grubaski" powinny uprawiac sex.. przeciez to najlepsze i najprzyjemniejsze spalanie kalorii na swiecie :P nie ma lepszej gimnastyki jak 1-2 godzinki sexu ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie sadze by pomagal, wymusza czesto kochanie sie w innych pozycjach, niz te ktore chcielibysmy

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czasem nadmiar ciałka (nie mówie o otyłości - to za duże słowo) może uniemożliwiać niektóre cwane podejścia :hyhy: no ale cuż, trzeba sobie radzić :mrgreen:

[i]"Nadepni?ty robak kurczy si?. Post?puje roztropnie. Przez to zmniejsza prawdopodobie?stwo, ?e ponownie zostanie nadepni?ty. W j?zyku moralno?ci: pokora."[/i]

Friedrich Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Otyłość ma wpływ na pozycje, w jakich takie osoby mogą uprawiać seks - tj otyli nie w każdej pozycji sobie poradzę. Natomiast na sam akt seksualny otyłość raczej nie ma wpływu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Co do samej sprawy technicznej - wiele pozycji wymaga sprawności fizycznej, a osoby otyłe takowej nie posiadają, więc mimo wszystko są w wadze pewne ograniczenia. A co do tego zaś: [quote="MagicalFire"]Ankiety wśród osób otyłych wskazują, że poczucie odrzucenia i presja społeczna są główną przyczyną ich problemów seksualnych. [/quote] Kompleksy kompleksami, ale osoby, które same się spasły [więc pomijam tu choroby] dzięki swojej 'diecie' zawdzięczają tez olbrzymi spadek libido. Często wystarczy zmienić tylko dietę, żeby już po kilku tygodniach zauważyć efekty w popędzie.

[center][url=http://www.fundacja-ast.pl/][img]http://www.fundacja-ast.pl/images/stories/inne/bannerAST3.jpg[/img][/url][/center]

http://www.martajarmula.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi