Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kika666

Leki z Bozej Apteki

Rekomendowane odpowiedzi

:) Wiosna za pasem wiec najwyzsza pora na przygotowanie
naszego organizmu do tej budzacej sie do zycia pory roku.
Doskonale do tego celu nadaje sie PIETRUSZKA.
Otoz kiedys w Grecji byla warzywem swietym, a dzis bez niej nie mozna sie doslownie
obejsc w kuchni jak i medycynie.
Dl;atego wlasnie PIETRUSZKA doskonale nadaje sie na taka wiosenna kuracje odtruwajaca nasz organizm.
A to przepis na lepsze i odtrute zdrowko:
1.zmiksowac blenderem obrany korzen pietruszki
2.dodac sok wycisniety z jednej cytryny
3.dodac odrobine miodu
4. dodac szklanke przegotowanej chlodnej wody
5. dokladnie wymieszac
Sok tak przygotowany pic codziennie rano przez 2-3 tygodni.
To rewelacyjny sposob na poprawe zdrowka w bardzo krotkim czasie .
Warto sprobowac. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kika może poprowadzisz na forum kącik domowej apteczki ;-) ciekawy jestem tej miksturki

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A ja muszę się pochwalić że tej wiosny odkryłam coś z tej samej rodziny, a mianowicie lubczyk. Zawsze kojarzyłam go tylko z faktem, że przypisywano mu magiczną moc, ale gdy spróbowałam zachwyciłam się jego wyrazistym smakiem. Dlaczego? Bo nadużywam magii w płynie, a tu nagle okazało się, że istnieje maga naturalna :-D (nie wiedziałam!) Lubczyk stosuje się nie tylko w kuchni, ale też jako środek wykrztuśny, lek pobudzający krwawienie miesiączkowe, a także zwiększający... pobudliwość seksualną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Szczerze mowiac to jest cala masa ziol ktore nas zachwycaja
swoimi cudownymi wlasciwosciami.
Ale trzeba zila naprawde lubic , bo inaczej beda odstraszac od stosowania.
Zreszta tak jest dosc czesto. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pietruszka.. kojarzy mi się zawsze z mamą, probującą wrzucić mi posiekaną natkę do rosołu :mrgreen:
Kika, masz rację.. jest bardzo, bardzoo dużo ziół o dobroczynnych właściwościach o których nawet nie mamy pojęcia. I na pewno są zdecydowanie zdrowsze od tych wszystkich tabletek, actimela, i innych suplementów które są reklamowane w TV.
Nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy jakie dobre mikstury możemy zrobić z czosnku, cytryny czy z miodu.

Chociaż co do ziół, to mogę polecić lek ziołowy "Amol" Można stosować go i do wewnątrz i na zewnątrz.
Teraz na jesień jak znalazł :)

Co do lubczyku to jest nieziemski.. sama hoduje sobie w doniczce :) wystarczy kilka listków do zupy i nie trzeba już używać maggi.

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Mysle , ze warto zainteresowac sie fantastycznym napojem zwanym ,,woda odchudzajaca,, czyli inaczej mowiac cytryna i miod.
Nie dosc, ze ten napoj ma dobroczynne dzialanie wlasnie odchudzajace to jeszcze doskonale poprawia kondycje organizmu i eliminuje jego toksyczne ,,brudy,,.
PRZEPIS:
-1 lyzka miodu
-1/2 cytryny
-1 szklanka LETNIEJ wody
------------------------------
WYKONANIE:
Do szklanki z letnia woda wlozyc miod i cytryne , mieszajac wszystkie skladniki.

UWAGA!!!
Koniecznie pamietac by woda byla letnia a to dlatego by nie zniszczyc cennych skladnikow odzywczych ,zawartych w miodzie i cytrynie.
Napitek ten to samo zdrowie i natura. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja piłam tylko wodę z cytryna, bez miodu, to muszę ten napój troszkę zmodyfikować c w takim razie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Musze Ci powiedziec, ze pijam taki napoj juz ze dwa tygodnie i
uwazam , ze jest znakomity. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi