Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Coolka

Krem na odzyskanie DZIEWICTWA

Rekomendowane odpowiedzi

W Indiach trwa kampania reklamowa kremu, który ma przywrócić błonę dziewiczą. Dzięki niemu kobiety, które mają inicjację seksualną za sobą, znowu mogą stać się atrakcyjne na rynku matrymonialnym. Stosując specyfik mają pewność, że mąż nie dowie się w noc poślubną, że nie ma do czynienia z cnotką. Czy taki krem przyjąłby się w Polsce?

[img]http://www.gazeta.ie/wp-content/uploads/2010/06/2010-23-dziewictwo-333x500.jpg[/img]

Będziesz ciasna jak dziewica – brzmi hasło reklamowe kremu. W spocie "18 Again" kobieta ubrana w tradycyjne sari śpiewa: Czuję się jak dziewica. Zadowolony mąż tańczy obok niej na wzór bollywoodzkich romansów. A teatralnie zszokowani teściowie potwierdzają tylko, że dzięki maści rodzina jest szczęśliwa. Specyfik po 44 dolarów za tubkę podbija rynek.

[img]http://bi.gazeta.pl/im/bd/35/cb/z13317565Q,Dziewictwo-.jpg[/img]

Pytanie tylko, jak krem może odbudować tkankę. "18 Again" ma odmładzać i zacieśniać pochwę dzięki zawartości m.in. pyłku ze złota, wyciągu z aloesu, migdałów i owocu granatu, czyli są w nim same naturalne składniki. Ginekolodzy dość sceptycznie wypowiadają się o jego skuteczności. Producenci zapewniają jednak, że działa, nie ma skutków ubocznych i nie wpływa na płodność. Za to może uratować niejeden związek. Chodzi o ukrycie przed przyszłym mężem faktu, że kobieta uprawiała seks przedmałżeński. To doświadczenie ogranicza bowiem możliwości znalezienia męża. Hinduscy mężczyźni wciąż chcą poślubiać dziewice. W ten sposób krem miałby uszczęśliwiać kobiety.

Sondaż magazynu India Today pokazał, że aż 79 proc. społeczeństwa nie akceptuje seksu przedmałżeńskiego. Jedna czwarta respondentów nie ma nic przeciwko pod warunkiem, że to się nie dzieje w ich rodzinie. A jednocześnie coraz więcej młodych Hindusów decyduje się na współżycie, zanim staną na ślubnym kobiercu. Annie Raja z Narodowej Federacji na rzecz Kobiet w Indiach zauważa, że odpowiedzialność za to spada na kobiety. Twierdzi ona, że taki krem bardziej im szkodzi, niż pomaga. Producenci wmawiają bowiem, że nie dziewica nie ma szansy na szczęśliwy związek, podczas kiedy nie sprawdza się, czy przyszły Pan Młody jest prawiczkiem. Zdaniem feministki kampania reklamowa produktu podtrzymuje tę nierówność społeczną. Powoduje, że kobieta staje się towarem, a bez błony dziewiczej nieco wybrakowanym.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak dla mnie to chore... niestety Indie ich kultura i religia... szkoda gadać.
Im bardziej religijni tym bardziej ogłupiali, tym więcej dewotów i dewotek...
Kobiety zawsze miały w każdej religii przesrane i pomimo tego że mamy XXI wiek nadal mają przesrane. NIeczyste, niegodne, dziewice i nie dziewice... ogólnie to pozamykać i używać tylko do rozpłodu, seksu i może do gotowania lub sprzątania.
Ja się na to nie pisze... i jestem przeciwny takiemu traktowaniu, zaglądaniu religii w moje łóżko.
Moje zdanei i tak każdy zna więc się nie będe powtarzać.

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Głupota.
Redo, nie wiem czy to kwestia KAŻDEJ religii, raczej XXI wieku. Zresztą jak ktoś jest religijny(a jego religia "wymaga" czystości) to zostaje dziewicą do ślubu, a potem męża nie zdradza etc etc.

Dla mnie taki wynalazek to czysta głupota. Jasne,już od dawna można błonę zrekonstruować, niektóre robią to dla partnerów (taki prezent,?) za ich wiedzą, a inne oszukują...nie tylko i ich, ale i same siebie. Dziewictwo to nie błona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Raczej nie XXI wieku ale religii. To one nie szanują kobiet, to one wymagają od Was zachowania czystości, błonki do ślubu (najlepiej jak rodzice wybiorą małżonka) proszę Cię... ciemnogród i tyle jak każda religia.

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No niestety teraz nawet samo dziewictwo jest dziewnie blonowo postrzegane. Kobieta, która przy pierwszym razie nie krwawi to już niby nie to samo. Niedługo zaczną udawać ból i czuć się winne, że było im przyjemnie. A co do samej błony w niektórych kulturach to się może sprawdzić właśnie dla dobra kobiet. Chociaż sobie jakoś tego nie wyobrażam.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Moje zdziwko w kwestii kremu jest ogromne.
Ale mam swiadomosc , ze czlowiek jest zdolna istota i jeszcze wymysli bardziej
zdumiewajace i szokujace cudenka niz cos tak absurdalnego jak ow
krem na utracone dziewictwo. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi