Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MagicalFire

pytanie do kobiet

Rekomendowane odpowiedzi

drogie panie co byście zrobiły jak
nie znajomy facet złapał was za tyłek ??
Edytowane przez Gość

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
przywalilabym tym co bym miala w reku a zapewne torebka a jak nie to dlonia

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]nie znajomy facet złapał was za tyłek ??[/quote] bym mu przywaliła
już to kiedyś wypróbowałam :oops:

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
odwinełabym mu w mo*de!!! juz tak zrobiłam.... Edytowane przez Gość

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Patrycja"]przywalilabym tym co bym miala w reku a zapewne torebka a jak nie to dlonia[/quote][quote="monia7367"]bym mu przywaliła [/quote][quote="happyGirl17"]odwinełabym mu w mo*de!!![/quote] to już sie boje pytać co by było jak by złapał za biust Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
w twarz bym naplula i to samo co z tylkiem napisalam taki maly dodatek

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
oj lezałby pod moimi nogami ze butem na ry*u.... co on by sobie myslał... ze ja jakis towar do próbowania??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]ale wszystkie agresywne hehe[/quote] takie są najlepsze
nie umówią sie z byle kim ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]drogie panie co byście zrobiły jak
nie znajomy facet złapał was za tyłek ??[/quote]
Jak jakas fajna d**pa;) to hm...złapałabym go sama :oops:
haha nie no joke ;)
oczywiście ,ze by dostał ;) tak jak każdy ..;) i nie po twarzy wole bardziej czułe miejsca, gdzie odczuwa mężczyzna ból bardzo silnie :afro:

[color=violet]"Co mi zrobisz jak mnie z?apiesz, b?de dzi? niegrzeczna..."

[b]DiGi[/b][img]http://s.fotka.pl/img/forum/em/zakochany.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="happyGirl17"]oj lezałby pod moimi nogami ze butem na ry*u.... co on by sobie myslał... ze ja jakis towar do próbowania??[/quote] Oj bardzo dobrze dziewczyny szanujcie się :-) Tak w ogóle to bałbym się do Ciebie podejśc HappyGirl ;-) Wzięłabyś mnie na glany i po mnie :-D :-P A tak w ogóle dodam pytanko: Czy nie boicie się dziewczyny, że jak uderzycie gościa to on może Wam oddać? Wiecie.. sporo jest frajerów - damskich bokserów :evil: Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuryiaki"] Czy nie boicie się dziewczyny, że jak uderzycie gościa to on może Wam oddać? Wiecie.. sporo jest frajerów - damskich bokserów :evil:[/quote] Nie raz byłam w takiej sytuacji..dostałam i co z tego on też oberwał...nie ma co się szczypac z takimi frajerami ;)
Będąc zagranoca oberwałam 3 razy od arabów..wróciłam do Pl z siniakiem na policzku , ale co..pokazałam ,ze POLKA TEż POTRAFI ;)

[color=violet]"Co mi zrobisz jak mnie z?apiesz, b?de dzi? niegrzeczna..."

[b]DiGi[/b][img]http://s.fotka.pl/img/forum/em/zakochany.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Daria"]Nie raz byłam w takiej sytuacji..dostałam i co z tego on też oberwał...nie ma co się szczypac z takimi frajerami
Będąc zagranoca oberwałam 3 razy od arabów..wróciłam do Pl z siniakiem na policzku , ale co..pokazałam ,ze POLKA TEż POTRAFI [/quote]
Eee moim zdaniem to zwykli frajerzy są... Do kobiet odważni a przy mężczyznach chowają kitę i do mamusi... Brawa dla Ciebie Daria... Przykre jest to, że faceci potrafią podnieść rękę na płeć piękną. O arabach nic nie wspomnę, bo z opowiadań mojego szwagra to mściwy i agresywny naród. Polka potrafi i z tego co pisala HappyGirl, też się odwija więc nie dajecie się :-) Brawo :-)
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja raz mialam taka sytucje na zeszlych wakacjach, ze gdy szlam ulica i mnie gosciu ''chwycil''
bylam w takim szoku...ze zanim doszlo do mnie co sie stalo to ten osobnik juz znikl...
ale to raz tylko sie zdarzylo... ;-)

nie wiem co bym zrobila...
czy bym uderzyla...bo boje sie komus zrobic krzywde....to glupie w takiej sytuacji ale juz tak mam i nic na to nie poradze...

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuryiaki"]A tak w ogóle dodam pytanko: Czy nie boicie się dziewczyny, że jak uderzycie gościa to on może Wam oddać? [/quote] to wtedy ja bym mu oddał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="PPMX"]ale wszystkie agresywne hehe :mrgreen: [/quote] wiesz.. nie dziwie sie.. ja kumplowi podbiłam oko :) prosiłam 3 razy za 4 juz nie prosiłam tylko sie odwinełam :) do obcego była bym bardziej agresywna.. co to ja.. ?? MACANKA ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MoDa"]co to ja.. ?? MACANKA ??[/quote]no no dokladnie ze nie mysli sobie taki debi...ze wolno a tu nie i bach

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]drogie panie co byście zrobiły jak
nie znajomy facet złapał was za tyłek ??[/quote]
Byłabym najszczęśliwszą kobietą na Ziemi. Odwdzięczyłabym się za ten jakze wspaniały i uroczy gest moim uśmiechem numer 3. W amoku szczęścia złapałabym jego rękę i położyła ją na lewej piersi. [quote="kuryiaki"] Czy nie boicie się dziewczyny, że jak uderzycie gościa to on może Wam oddać?[/quote] Ojej, gdybym ośmieliła się uderzyć takiego cudownego mężczyznę, który mnie zmacał, to padłabym mu do nóg, błagając o litość. Pozwoliłabym, aby uderzył mnie w pliczek. Nadstawiłabym też drugi.
.... Zadajecie retoryczne pytania, looodzie.
[quote="happyGirl17"] w mo*de[/quote] [quote="happyGirl17"] na ry*u[/quote] [quote="Daria"] d**pa[/quote] Magical, nie przesadzasz trochę ze wstawianiem gwiazdek? To są potoczne nazwy pewnych części ciała używane na co dzień, więc na twoim miejscu nie robiłabym z wypisywaniem ich takiego problemu

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"]Ojej, gdybym ośmieliła się uderzyć takiego cudownego mężczyznę, który mnie zmacał, to padłabym mu do nóg, błagając o litość. Pozwoliłabym, aby uderzył mnie w pliczek. Nadstawiłabym też drugi.
.... Zadajecie retoryczne pytania, looodzie.[/quote]
Wcale nie retoryczne. Dziewczyny często działają pod wpływem chwili nie myśląc o reakcji chłopaka. Potem dopiero jest takie orzeźwienie i obawa, że odda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuryiaki"]Oj bardzo dobrze dziewczyny szanujcie się :-) Tak w ogóle to bałbym się do Ciebie podejśc HappyGirl ;-) Wzięłabyś mnie na glany i po mnie :-D :-P A tak w ogóle dodam pytanko: Czy nie boicie się dziewczyny, że jak uderzycie gościa to on może Wam oddać? Wiecie.. sporo jest frajerów - damskich bokserów :evil:[/quote] nie no ja nie jestem taka az agresywna :P jesli byłbys miłym i fajnym kolesiem to bac sie mnie nie musziałbys podchodzac do mnie ;):D hehe nie bije za nic. ja sie po prostu odwdzieczam niechciany dotyk za niechciany dotyk PROSTE :D

[size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 27 Wrzesień 07, 14:17[/i] ][/size]
nie tego sie nie boje... tylko raz zdarzyło mi sie za koles mnie złapał za tyłek i stał za mna dalej... niestety czasem jest tak ze od razu uciekaja a za frajerem biec nie bede

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Wcale nie retoryczne. Dziewczyny często działają pod wpływem chwili nie myśląc o reakcji chłopaka. Potem dopiero jest takie orzeźwienie i obawa, że odda [/quote] Było kilka sytuacji, gdy musiałam uderzyć faceta za zbytnią poufałość. Nie bałam się wtedy, ze mi odda. Gdyby jednak odważył się mnie uderzyć... Nie żyłaby juz gadzina. Nie boję się facetów.

Trochę dziwny jest ten twój post. Wg ciebie najpierw trzeba pomyśleć i wszystko załatwic dyplomatycznie? Buhahaha.

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja nie wiem co bym zrobila szczerze ale pewnie tak jak reszta dziewczyn przylozylabym mu tak aby sie skulil :D oczywiscie w inntymne miejsce :amasz: ja mialam sytuacje np ze na dyskotece mnie chlopak zlapal ale jak sie odwrocilam to skad mialam wiedziec ktory to przeciez bylo chlopakow duzo :-P a moze my dziewczyny zaczniemy lapac kolesi za dupe?? :mrgreen: 8-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi