Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kocica

Filmy w stylu Sali samobojcow

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam filmow o mlodziezy w stylu "Sali Samobojcow" polskich i zagranicznych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hmm... "Bejbi blues" też jest o nastolatkach i ich problemach. A z takich bardziej poruszających tematykę internetu to np. "Pokój na czacie".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Baby blues widzialam, fajny film, choc temat trudny... O tym drugim nie slyszalam, chetnie zobazce. Nie musza poruszac tematyki netu, chodzi mi raczej o mlodziez.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A może film "Obietnica" (nasz polska produkcja, jakoś tak w marcu wchodzi) widziałam gdzieś zapowiedź. O nastolatkach na pewno jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Kala3"]A może film "Obietnica" (nasz polska produkcja, jakoś tak w marcu wchodzi) widziałam gdzieś zapowiedź. O nastolatkach na pewno jest.[/quote] To ten film, co był na Berlinale? Coś mi się rzuciło chyba na filmwebie w oczy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Aż sobie sprawdziłam tą "Obietnicę" i obejrzałam zwiastun. :P
Akcja filmu ma się dziać wokół tego, że pewien chłopak ma udowodnić swojej dziewczynie, że naprawdę ją kocha (widocznie coś przeskrobał :P)... No i jest nieco tajemniczo, dramatycznie. Wygląda dobrze na pierwszy rzut oka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Chyba dobrze wyczuliście klimat - ktoś jeszcze poczuł, ze jest podobny styl, co ja zresztą poczytuje na plus, zobaczcie co znalazłam na YT
[url]http://www.youtube.com/watch?v=nrVpKxLB04c[/url]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="szcypiorek"]zobaczcie co znalazłam na YT[/quote] No, no... Faktycznie, pasują do siebie te filmy. :P Chociaż w "Obietnicy" chyba samego internetu będzie nieco mniej. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ale obietnica mniej odbiega od rzeczywistości, jeśli chodzi o internet. Pokazuje jak zacierają się realne relacje między ludźmi, kosztem pośredników. Moim zdaniem film nakłania do refleksji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi