Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Daelan

Warcraft 3

Rekomendowane odpowiedzi

...Proszeni są o wpisanie się tutaj. Musze coś poćwiczyć na battle necie bo mój skill jest w miare... hmm.. żenujący?
Tak żenujący to dobre określenie :oops:
Edytowane przez Gość

[i]"Nadepni?ty robak kurczy si?. Post?puje roztropnie. Przez to zmniejsza prawdopodobie?stwo, ?e ponownie zostanie nadepni?ty. W j?zyku moralno?ci: pokora."[/i]

Friedrich Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Wiolaa1989"]to jest spoko gra ale czemu III?? ja tam wole I.. taka prosta i fajna zarazem jak dla mnie ;-) [/quote] Bo III jest najlepsze, naj bardziej rozbudowana, ma grafika jaka mi się podoba etc. etc. :-P
Nie ma lepszej niż III, no może poza IV :evil:
Jak wyjdzie, (o ile to nastąpi) to kupuje nowego kompa, oryginał tej gry i załatwiam sobie lekarskie na tydzien albo dwa ze szkoły :hyhy:
:mrgreen:

[i]"Nadepni?ty robak kurczy si?. Post?puje roztropnie. Przez to zmniejsza prawdopodobie?stwo, ?e ponownie zostanie nadepni?ty. W j?zyku moralno?ci: pokora."[/i]

Friedrich Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W Warcrafta III grałem dość krótko, za to w drugą część sypałęm dość ostro. Pamiętam pewnego orka Zuljina, jakoś tak mi się zapisał w pamięci. A Warcraft to totalna klasyka. Wypadałoby klęknąć wymieniając takie tytułu jak Red Alert, Starcraft czy Warcraft... ;-) A tak w ogóle NoOne czy battlenet na warcrafta jest płatny? A jesli tak to ile teraz za to chcą?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuryiaki"]A tak w ogóle NoOne czy battlenet na warcrafta jest płatny? A jesli tak to ile teraz za to chcą?[/quote] Jest absolutnie free, tyle ze trzeba mieć oryginał. Nie ma opcji zagrać na piracie, jest za duża ochrona, chyba zże dałbyś rade mieć naprawde oryginalnego cd-keya. i nie mowie tu o bylejakim zeby zainstalowac. Ja 3 razy pirata próbowalem odpalic na necie i nigdy nei dalo rady. A teraz gram na porzyczonym ;-)
Ogolnie koszt w takim razie wyniesie 50zł, bo W3 jest w platynowej kolekcji za taka własnei cene razem z dodatkiem Frozen Throne.
Czyli kupujesz i gramy :mrgreen:

Friedrich Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Stare ale jare. Chociaż po jakimś czasie się nudzi, bo jedyne co robisz w tej grze, to tylko budujesz budynki, tworzysz oddział, wysyłasz go do bazy wroga, niszczysz i to wszystko. Zdecydowanie podobała mi się II. Nie patrząc na anonimową grafikę, gra po prostu była super. :-) Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Grałem chwilkę z kumplami z bloku po LANie i na BT bo mieliśmy dobre klucze [;

Zdecydowanie wolę dodatkowe mapki i rozgrywki drużynowe z questami. Milo wspominam, troszkę się nad tym godzin spędziło. Aktualnie nie mam, gdzieś wcięło mi płyty i muszę ściągnąć na nowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jedna z moich ulubionych gier. Straaaaszny pożeracz czasu... najlepsze jest to, że nigdy nie udało mi się ukończyć w całości dodatku, bo za każdym razem na drodze stawał mi nieoczekiwany format (zazwyczaj pod moją nieobecność) i wszystkie savy szły się kochać. Ostatnio znów do niego wracam - sesja, wiadomo, czymś się zająć trzeba - zwłaszcza, że pojawił się ktoś, z kim można po LANie zagrać ^^ na BT niestety, nie mam szans. Poza tym, mimo, że grę lubię, to przy takich długich przerwach moje umiejętności są... raczej marne :mrgreen:

[color=#9400D3][b]Dum spiro, spero[/b][/color]

[color=#E0004B][b][size=1]"Boże, którego nie ma,

nie daj, żebym zrobiła krzywdę

człowiekowi.

Niech mi wpierw odpadnie ręka,

niech mnie spali

piorun."[/size]

[/b]
[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja chętnie zagram ;). Podaj swój nick.

"No knowledge can save you,

And no magic will save you.

For you will end up in Fenrir's belly,

While heaven and earth will burn

in Surt's unholy fire."

? Doom of Odin

It comes on Ragnarök

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pisząc, że na BN nie mam szans miałam na myśli przejściowe problemy z posiadaniem oryginału gry, niekoniecznie swojego skilla ^^

człowiekowi.

niech mnie spali

piorun."[/size]

[/b]
[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja bym pograł chętnie z kimś, żeby się sprawdzić... niestety BN nie lubi nieoficjalnych kopii gry.

Co do samej gry... jedna z moich ulubionych i jeden z najlepszych RTSów EVER.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hmm, a wasz ulubiona rasa?
Przyznaję się do absolutnego zaślepienia ludźmi :mrgreen: ich gryfy i rycerze są dla mnie niezastąpieni. Do tego łamacze zaklęć z dodatku plus paru kapłanów i jestem w domu. Nie przepadam natomiast za nieumarłymi, choć farmy stanowiace wiezyczki po ugreadzie i banshee po bodaj mistrzowskim szkoleniu sa ciekawymi atutami ^^ w ogóle, umrzyki maja dość wielofunkcyjne jednostki, ale gra nimi denerwuje mnie.

człowiekowi.

niech mnie spali

piorun."[/size]

[/b]
[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nieumarli są najlepsi i to wiadomo od zawsze. Żeby tylko jeszcze Dead Knight był troche lepszym bohaterem... A tak poza tym, to pare Abomination, Pajączki, ze dwa Frost Wyrmy i Meat Wagon + Dreadlord i Cryptlord na czele i twoich ludzi nie ma.

Ale żeby nie było, ludzie też są silną rasą. Kto wie czy nie najsilniejszą w całej grze. Elfy są średnie, orków nie znoszę.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Psycho Krusher"]Nieumarli są najlepsi i to wiadomo od zawsze. Żeby tylko jeszcze Dead Knight był troche lepszym bohaterem... A tak poza tym, to pare Abomination, Pajączki, ze dwa Frost Wyrmy i Meat Wagon + Dreadlord i Cryptlord na czele i twoich ludzi nie ma.[/quote]Yhyhy, dobra, dobra, musimy kiedyś zagrać na siebie, to zobaczymy ;] Za to niechęć do orków mamy wspólną. Może i ich siepacze są najsilniejszą podstawową jednostką w grze, ale ogólnie rzecz biorąc, nie potrafię sobie jakoś wypracować owocnego systemu gry tą rasą. Elfy sa takie se, pod kazdym chyba względem.

człowiekowi.

niech mnie spali

piorun."[/size]

[/b]
[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mam konto 27 lvl , jestem w klanie , koło 1200 gier , na razie zrobiłem sobie krótką przerwę

gram tylko losowo

jeśli miał bym wybierac które najlepsze

to elfy

ud

hum

orc

[size=1] Bywają myśli tak głębokie, że pogrążają autora.

[/size]

(\__/)

(O.o )

(>
jestem oazą spokoju na pustyni gniewu, pierdo.. qrw.... zaje..... wyluzowanym kwiatem lotosu na tafli jeziora'.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Sol"]Yhyhy, dobra, dobra, musimy kiedyś zagrać na siebie, to zobaczymy ;][/quote]Jak sobie kupię oryginała, czyli nigdy ;p [quote="Sol"]Za to niechęć do orków mamy wspólną. Może i ich siepacze są najsilniejszą podstawową jednostką w grze, ale ogólnie rzecz biorąc, nie potrafię sobie jakoś wypracować owocnego systemu gry tą rasą. Elfy sa takie se, pod kazdym chyba względem.[/quote]Orkowie są strasznie silni fizycznie na ziemi, ale też strasznie drodzy. Za to ssaja ich jednostki powietrzne (najgorsze grze) i przeciw-powietrzne. Czarowników za to mają dobrych- Bloodlust Szamana to masakrycznie przegięty czar. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No ja właśnie uwielbiam grać orkami :). Tauren mocarz, szamani, i ci herosi ;D

"No knowledge can save you,

And no magic will save you.

For you will end up in Fenrir's belly,

While heaven and earth will burn

in Surt's unholy fire."

? Doom of Odin

It comes on Ragnarök

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi