Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Anja

Róże, lateksy, panterki...

Rekomendowane odpowiedzi

Są takie ubrania kobiece, które absolutnie się Wam nie pociągają? A może jest odwrotnie - wymienione w temacie róże, lateksy i panterki uznawane nieraz za obciach właśnie Was kręcą?

A Wy drogie Panie , jakie ubrania omijacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
U mojej kochanej polubiłem kolor różowy, który nigdy nie tolerowałem u kobiet. Uważałem to za obsesję, zbytnią cukierkowość i nie lubię przesady, a Cooleczce po prostu ten kolor pasuje.

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lubie kolor różowy. Dużo rzeczy mam w tym odcieniu, ale też bez przesady. Lubie też rózowe akcenty jak cienie na powiekach, albo lakier na paznokciach. Ale nie wydaje mi się, żeby to mnie jakoś szufladkowało. Gdyby coś mi się podobało w panterkę to pewnie bym to bez problemu kupiła. Z latexem to już bardziej skomplikowane, bo nie wiem do czego on miałby mi pasować. Ale nie pogardziłabym takimi butami :P Ooo np:

[img]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/295109_488291391198398_1335811106_n.jpg[/img]

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak to powiadają starzy górale z nizin - "nie ma seksu bez lateksu". :D Panterki zostawmy w ZOO i dla kobiet, które przechodzą kryzys wieku średniego. Róż? Jeśli nie jest oczojebny, to czemu nie? W końcu to kolor jak każdy inny.
Wiecie, czego nie lubię? Cekinów i złotych napisów na koszulkach a'la "faszyn from Raszyn".

[img]http://i.imgur.com/ifQVj4y.gif[/img] [img]http://i.imgur.com/BXMaZ2D.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Jak ktos super wyglada w panterce , lateksie , cekinach i zlocie, oczywiscie
tylko tym prawdziwym to jestem za.
Wzory i kolory to jest to co lubie najbardziej w naszych ubrankach, bez wzgledu na plec.
A czym bardziej ekstrawaganckie tym lepiej.
Wszystko jest dla ludzi bez ograniczen i tylko to sie liczy.
Jak komus nie pasuja roze to wybiera tulipany itd itd.
Wazne zreszta , ze w ogole cos wybiera. :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi