Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
sheldon20

Konto Bankowe

Rekomendowane odpowiedzi

W jakim banku polecacie założyć konto dla młodzieży?Może być z kartą lub bez.Jak z kartą ,to żeby byłą darmowa byłoby miło,Gdyby pieniądze cokolwiek rosły :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dla młodzieży PKO albo ING. Z doświadczenia polecam, bo miałem takie konta. Miałem też darmową kartę.

Trzeba też odróżnić zwykłe konto od lokaty, często to jest mylone.

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Też mam konto w PKO, lecz nie podobają mi się opłaty w wysokości 5zł. brane z konta co miesiąc za posiadanie karty. Z tego co słyszałam w innych bankach masz ją za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W innych bankach większośc usług jest za free które wykonuje się online...
Alior, ING, Credit Agricole i inne... :) wybór jest ogromny... A ROR to ROR ciężko bez niego żyć.

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Matka, zmień konto. Ja nie płacę za prowadzenie konta, jezeli operację na karcie robię za 350 zł to też nie płacę. Jedyny warunek, co miesiąc wpływ na konto 1500 zł minimum

...bo w oczach tkwi siła duszy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja obecnie mam w ING i mogę polecić :).

Zamykam oczy, w tę ciszę znów próbuję wskoczyć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja bym ci zdecydowanie poleciła konto które mam od czasów studenckich i sobie chwale, bardzo fajne z możliwością potem rozszerzenia w deutsche banku https://www.deutschebank.pl/klienci-indywidualni/konta/konto-internetowe-dbnet.html. nie płacę za prowadzenie konta, za kartę również nie płacę, i w standardzie płatność zbliżeniowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mam konto w banku Krakowskim i chciałbym dostawać powiadomienie o przelewie poprzez sms wiec z tym muszę się udac do banku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ustawiasz to na stronie internetowej, tylko że ta opcja może być dodatkowo płatna. Przynajmniej ja tak miałam w PKO. Poszukaj sobie informacji na portalach opisujących banki, konta, np. zajrzyj tu może będą coś pisać. A jesteś zadowolony z konta?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="sheldon20"]Mam konto w banku Krakowskim i chciałbym dostawać powiadomienie o przelewie poprzez sms wiec z tym muszę się udac do banku?[/quote] Powinno gdzieś być w ustawieniach. Jeżeli nie znajdziesz, to najwyżej zadzwoń na infolinię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi