Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kika666

Slodkie pocałunki

Rekomendowane odpowiedzi

;-) Rozkoszne cieplo rozlewa sie po ciele , a w glowie szumi.
Nie raz i nie dwa doswiadczalismy tego cudownego ciepla gdy sie calowalismy.
I choc pocalunek wydaje sie tylko delikatnym i subtelnym poruszeniem naszych ust ,to
potrafi rozpalic do czerwonosci zmysly i emocje kochankow.
W kobiecej twarzy to wlasnie usta sa niejako glownym punktem wstepnej gry erotycznej .
Trzeba wiedziec, ze niezaleznie od tego czy sie komu podoba czy nie, wedlug
antropologow usta sa narzadem podobnym do warg sromowych .
Zreszta tak jak one pod wplywem pobudzenia eobia sie czerwone i nabrzmiale.
Pocalunek w usta szczegolnie ten z jezyczkiem i wymiana sliny jest rodzajem stosunku plciowego.
Trudno wiec jest sie dziwic , ze wtedy cialo zalewa fala wprost niebianskich rozkoszy
i namietnosci.
Co myslicie o pocalunkach ?
Czy odgrywaja tak ogromna role w milosci i seksie? :) [img]http://swiat-obrazkow.pl/obrazy/2/245/goracy_pocalunek_milosne_obrazki.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Czy odgrywaja tak ogromna role w milosci i seksie?[/quote] Taaak. Odgrywają. Uwielbiam się całować. I takie szczególne powolne pocałunki , jak i te szybsze namiętne, gdzie się wzajemnie pożeramy niemal :mrgreen: lubię też zabawy języczkiem trwające niejednokrotnie po kilkanaście minut 8-). Do czułości takich dodałbym takie zwyczajne codzienne pocałunki. W czoło, w policzek, krótki pocałunek na do widzenia, czy nieco dłuższy na dzień dobry albo dobranoc.
[quote]Co myslicie o pocalunkach ?[/quote] Mogę non stop 8-)

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pocałunki....temat rzeka.
Uważam, że kazdy ma w sobie magię, i ten rodzinny i ten dla kumpeli. No i nie ma nic piękniejszego niż całowanie swojego bobasa;)
A pocałunek z ukochaną osobą.....to już całkiem inna 'bajka'. Dla mnie nie ważne, czy to cmok w policzek czy usta (bo akurat nie jesteśmy sami), czy długi delikatny, czy taki gorący i namiętny. Ważne są uczucia, a same pocałunki trudno opisać słowami. Magia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Anja , jakie piekne porownanie pocalunku do magii.
Mysle , ze tak wlasnie czujemy pocalunek.
Sporo kobiet twierdzi, ze nic ich tak nie rozpala jak calowanie sie.
Ponoc doznaja przyplywu cos na podobienstwo niebianskiej ekstazy.
Rozne sa odczucia pocalunku.
Ale jedno jest pewne, ze pocalunki wprawiaja nas w nieziemski i magiczny odlot ,
zwany przez Anje magia. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Też uwielbiam się całować. Lubie wszelkie zabawy od zmian z czułości na zachłanność. Delikatność muskania ustami jak i zabawy językiem. Lubie też swoim językiem obrysowywać kształt ust partnera. Reiv zawsze patrzy wtedy na mnie wielkimi oczkami :P Dla mnie tak jak i dla Anji to magiczne chwile, taka nieopisana słowami bliskość. Mogłabym non stop, co bym tylko mogla oddychać :D

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Coolka"]Też uwielbiam się całować. Lubie wszelkie zabawy od zmian z czułości na zachłanność. Delikatność muskania ustami jak i zabawy językiem. Lubie też swoim językiem obrysowywać kształt ust partnera. Reiv zawsze patrzy wtedy na mnie wielkimi oczkami :P Dla mnie tak jak i dla Anji to magiczne chwile, taka nieopisana słowami bliskość. Mogłabym non stop, co bym tylko mogla oddychać :D[/quote] :evil: Co za namietnosc , co za magia.
Dopowiem tylko, ze w pocalunkach mozna sie zagubic i zatracic jak widac do
przyslowiowej utraty tchu.
Jakie to ekscytujace. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Coolka zrób wtedy zdjęcie chciałbym to zobaczyć... te wielkie oczy... <turla sie ze śmiechu>

Tak całowanie... genialna zabawa z ustami i języczkiem w roli główniej. I nie tylko usta usta ale i inne częsci ciała... lubimy oj lubimy.

Kikka kiedy uskutecznimy??

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Coolka zrób wtedy zdjęcie chciałbym to zobaczyć... te wielkie oczy... <turla sie ze śmiechu>[/quote] Od każdej dziewczyny wyciągasz zdjęcia ich chłopaków?

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
NIe ale Coolka i jej post poprawił mi humor na cały dzień. <nadal się turlam ze śmiechu na samą myśl>
Mogła by to upublicznić jak już o tym wspomniała.
:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) No co Ty Redorange , upublicznic .? ;-)
Jak calowac to tylko w przyslowiowe cztery oczy , bo wieksza ich
liczba nie wchodzi w rachube.
Slodycz i namietnosc w pocalunkach nadaje sie tylko do rozbierania na
czynniki pierwsze we dwoje .
I tylko we dwoje mozna sie rozkoszowac i delektowac ich niebianska
slodycza.
Jakakolwiek inna opcja nie bedzie miala nic z magii. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]NIe ale Coolka i jej post poprawił mi humor na cały dzień. <nadal się turlam ze śmiechu na samą myśl>[/quote] Całowanie jest śmieszne? :niełapie:
Coś mi z Twoim rozumowaniem nie pasuje.
No, ale skoro sprawia Ci to radość... no niektórzy się śmieją z zabijanych dzieci i uważają się za normalnych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Z Twoich oczu.. i to je chciałem zobaczyć (znów musze tłumaczyć jak 2 letniemu dziecku). Samo wasze całowanie mnie interesuje jak zeszłoroczny śnieg.
A czy ja kiedykolwiek mówiłem że jestem normalny?? Jakoś sobie nie przypominam. Normalność jest NUDNA SZARA I DO... ogólnie nudna. A ja nie jestem nudny... :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Z Twoich oczu.. i to je chciałem zobaczyć (znów musze tłumaczyć jak 2 letniemu dziecku).[/quote] A co w moich oczach jest śmieszne? Jak masz jakiś problem to napisz na prywatną wiadomość, a nie zachowujesz się jak dzieciak z podstawówki.
Dorosły chłop a bawi się w podchody.
Mi to by było wstyd się zachowywać tak jak Ty teraz...
[quote]Samo wasze całowanie mnie interesuje jak zeszłoroczny śnieg.[/quote] To po co się udzielasz w tym temacie skoro Cię nie interesuje? Zamiast pisać o sobie to się czepiasz innych.
[quote]A ja nie jestem nudny... :P[/quote] Dla mnie jesteś. Powiedziałbym monotematyczny. 8-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Twoje święte prawo... Twoje zdanie i Twoja opinia.
A co do ścisłości śmiaęłm sie z tego co Coolka napisała czym mi bardzo poprawiła humor... nic więcej.
Aaaa i jak się nie czepiam tylko robisz to Ty... bo nie masz dystansu do się... i tyle. Takie jest moje zdanie na Twój temat.
Jak widzisz staram się już nie dyskutować (z Tobą) bo to nie ma sensu...
Na priv nie mam Ci absolutnie nic ale to nic do napisania i nie bawię sie w podchody.
dla mnie ten temat jest zakończony... pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Aaaa i jak się nie czepiam tylko robisz to Ty... bo nie masz dystansu do się... i tyle.[/quote] No jeszcze przed chwilą pytałem o co Ci chodzi to twierdziłeś, że śmieszą Cię moje oczy. Na pytanie co konkretnego nie odpowiedziałeś. Z Nas dwóch to Ty się dziwnie zachowujesz.
[quote]Jak widzisz staram się już nie dyskutować (z Tobą) bo to nie ma sensu... [/quote] Sam zacząłeś dyskusję wywołując moją osobę w temacie, a teraz mówisz, że starasz się nie dyskutować ze mną. No coś tu jest nie halo z Twoją prawdomównością.

Temat też nie jest o mnie, ani o nikim konkretnie. Każdy powinien napisać o swoich odczuciach i tyle. Jeśli ktoś chce komuś pojechać jest dział Flame.
Skoro mam taki temat to chyba jednak znaczy, że mam dystans do siebie. A przynajmniej lepiej na tym tle wypadam od tych, którzy nie mają a są pierwsi do obrażania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Jak ja uwielbiam te WASZE przekomarzania dyskusyjne.
Nie przypuszczalam , ze slodkie pocalunki moga byc takie ,,pieprzne,, ,
cokolwiek pod tym okresleniem rozumiemy. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Reiv ja naprawdę nie chce się z Tobą kłócić. Poża tym czym Cię obudzilem słucham? Chętnie przeprosze tylko muszę wiedzie za co.
A dystansu do siebie nie masz za grosz. Nie jedną dyskusję brałeś bardzo do siebie a poz iej za to karales taka moja uwaga i nie mam na myśli naszych dyskusji.
Jak mówiłem więcej nie zamierzam się z Tobą sprzeczac ani dyskutować. Nie mam na to ani chęci a tym bardziej czasu (mam za dużo na głowie więc zaglądam tutaj tylko na chwilke).
Flame... Reiv ja nie mam powodu by Po Tobie jeździć i...jestem na to za stary. Z mojej strony wsio.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Kika666"]Jak ja uwielbiam te WASZE przekomarzania dyskusyjne.
Nie przypuszczalam , ze slodkie pocalunki moga byc takie ,,pieprzne,, ,
cokolwiek pod tym okresleniem rozumiemy. [/quote]
No kierunek tematu troche nam gdzieś uciekł :P

Co do pocałunków myślę, że to też kwestia dopasowania się. Pierwsz pocałunek zazwyczaj bywa niespokojne i ciezko sie skupic kiedy poznaje sie w te sposób partnera. A przyjemnie sie go poznaje zarówno ustami jak i jezykiem. To tak a propo pieprzności ;P

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) To prawda.
Te cudowna slodycz pocalunkow nie zawsze wyczuwamy od razu.
Na takie smakowanie , masz racje Coolka zawsze potrzeba czasu.
A i partner tez musi byc chciec slodki. :evil: :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Błogoslawieństwem jest jak partnerzy się potrafią zgrać i mieć podobne upodobania jeśli o całowanie chodzi. Zresztą nie tylko całowanie.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Niby tak , chociaz to roznie czasami z takim dobraniem sie bywa.
Wszystko moim zdaniem zalezy od temperamentow , a takze od chemii ktora
potrafi doprowadzac do rozkosznego szalenstwa i namietnosci w pocalunkach i
nie tylko w pocalunkach. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi