Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

;-) Zastanawiam sie ,dlaczego PUPA i BIUST powoduja , ze
prawie wszyscy mezczyzni niezaleznie od wieku ,sa tak zafascynowani
tymi czesciami kobiecego ciala.
Bywa , ze doslownie gapia sie nie mogac oderwac od tego widoku oczu.
Czyzby to wyobraznia powodowala zwiekszony przeplyw goracej krwi?
Panowie co powiecie.? :) [img]http://i.pinger.pl/pgr20/c305ec69000c1255509e8b1e/[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To banalnie proste Kikkunio.
Jesteśmy zwierzętami i podobają nam się kobiety które będą dobrymi matkami. To tylko biologia. Szerokie biodra jędrna pupa duże piersi to atrybuty kobiecości. Więc to powód do dumy ich właścicielki a nie do wstydu.
Pupa którą można klepnąć mrrau ale piersi to (już i tak wszyscy wiedzą) coś co mnie powala na kolana i mam to odkąd pamiętam. KOcham piersi.

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) To pewno prawda, ale jak wytlumaczyc fakt doslownego gapienia sie na te czesci
kobiecego cialka przez 12 lub 70 latka? bywa tez , ze i same kobiety podziwiaja to u innych kobiet.
W koncu taki malolat nie mysli az tak dalece. Kobieta gapiaca sie na pupe lbiust innej kobiety niekoniecznie jest innej orientacji seksualnej.
A taki dziadzio , to nie wiem. :evil:
Wiec jak to jest? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jezu po pprostu miło jest patrzeć na piękno. Nie ma znaczenia ile ma się lat. Czy to dziadek czy małolat. Tak samo kobiety. Zmysł estetyczno seksualny. Ot piękne sa okrągłe pupy i duże jędrne piersi.
A wracając do dziadków... takie wyrwane z "mówi starszy Pan patrząc na młodą pięknie obdarzoną dziewczynę - zabrałeś Panie możliwości odbierz i chęci".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Myślę, że przyczyną może być też zwykła ciekawość. Ja też patrzę, chociaż najczęściej mi się ten widok nie podoba. Mam dość... "specyficzny" gust i naprawdę wiele trzeba, abym uznała, że jakieś piersi są ładne, z tyłkami jest jeszcze gorzej.
Jest to jednak coś, czego nie widuję u innych na co dzień, chyba że na plaży ;)
Doskonale pamiętam, co mną kierowało, gdy byłam dzieckiem i ukradkiem przyglądałam się piersiom, tyłkom czy penisom. Nie byłam żadnym małym zboczeńcem, po prostu byłam ciekawa, jak to wygląda u innych i dlaczego ludzie tak to ukrywają.
Nie ma w tym dla mnie niczego szczególnie pięknego. Zwykłe ludzkie ciało. I tyle ;)

Wydaje mi się, że gdyby nagość była dla nas czymś normalnym, to nie byłoby już tyle szumu wokół piersi czy pośladków. Owszem, wciąż byłyby oceniane, ale w inny sposób, tak jak na co dzień ocenia się u innych twarz, nogi, dłonie czy włosy.

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bardzo mnie kręci zgrabny tyłek i nogi. A konkretnie uda. Gdy nie są za chude, ani za grube. Każdy dotyk takich "moich ulubionych" sprawia mi dużo przyjemności. :mrgreen:

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Jak widac , kazdy z panow lubi inna czesc kobiecego ciala.
Chociaz, do niedawna wydawalo mi sie, ze najatrakcyjniejsza czescia kobiecych wdziekow
jest pupa i biust.
A tu widac , ze apetyczne moga byc uda .
Super.
Nasi panowie widac zmieniaja swoje upodobania i to chyba jest najfajniejsze. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oj Kika tyłek też u tego Pana powyżej zajmuje wysokie miejsce w hierarchi , więc teoria całkiem słuszna :-P Prawda Reiv :mrgreen:

Co do tego dlaczego hmm wydaje mi się, że tyłek Panom najbardziej erotycznie się jednak kojarzy. Cipki nie widać, a tyłek można sobie podziwiać chociażby w dopasowanych jeansach, getrach czy leginsach.
A co do piersi nie zgadzam się z Cytrusem, że tylko duże są fajne. Nie lubie dużych i dla mnie w moim spojrzeniu fajne i podniecające są średniej wielkości, ale jędrne i kształtne. Takie które nawet bez stanika odznaczają się sprężyście pod koszulką. Wielkość jak dla mnie wystarcza taka, żeby mieściły się w dłoni :)

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Oj Kika tyłek też u tego Pana powyżej zajmuje wysokie miejsce w hierarchi , więc teoria całkiem słuszna :-P Prawda Reiv :mrgreen: [/quote] Tyłek najwyższe, potem uda i cycuszki. Jeśli mam już układać w hierarchię.
[quote]A co do piersi nie zgadzam się z Cytrusem, że tylko duże są fajne. Nie lubie dużych i dla mnie w moim spojrzeniu fajne i podniecające są średniej wielkości, ale jędrne i kształtne. Takie które nawet bez stanika odznaczają się sprężyście pod koszulką. Wielkość jak dla mnie wystarcza taka, żeby mieściły się w dłoni :)[/quote] Dobrze ułożone w dłoni to podstawa 8-)

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A ja lubię tak 75C-D czyli około 90-100 w obwodzie.
Jędrne sterczące i bosko kołyszące się gdy Pani idzie.
Pupa owszem jak mogę ją klepnąć ale nie zwracam na nią szczególnej uwagi. Fajnie jak jest ale... bardziej mnie interesuje brzuszek, udka...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Ale coby nie mowic to zgrabne i foremne piersi plus nieziemski tyleczek
to poczatek niezwyklych i namietnych igraszek milosnych.
Mysle, ze niezaleznie od plci i wieku lubimy to co podniecajace ,wyrozniajace sie i nade
wszystko rozbudzajace nasza wyobraznie . :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Mysle, ze oboje wiemy co jest pyszne w ekscytujacych
igraszkach milosnych. :evil: :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oj tak...
Najważniejsze jest to jak dwoje ludzi oddziałuje na siebie i to na co mają w danym momencie ochotę. Wtedy wygląd schodzi na drugi plan i to czy cycki są duże czy małe, pupa tak czy siaka nie ma znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Tak, to niezaprzeczalny fakt.
I cale szczescie , bo w namietnosci i ekscytacji liczy sie tylko ta cudowna chwila, a nie
rozwazania na temat jakosci biustu ,nog , czy pupy. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak jest chemia między dwojgiem ludzi to nie liczy się ani wielkość pupy-biustu, ani kształt. Fakt faktem, że jak poznaję jakąś dziewczynę to najpierw patrzę na jej twarz, tyłeczek, biust i dłonie. :eek:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Kika666"]:) To pewno prawda, ale jak wytlumaczyc fakt doslownego gapienia sie na te czesci
kobiecego cialka przez 12 lub 70 latka? bywa tez , ze i same kobiety podziwiaja to u innych kobiet.
W koncu taki malolat nie mysli az tak dalece. Kobieta gapiaca sie na pupe lbiust innej kobiety niekoniecznie jest innej orientacji seksualnej.
A taki dziadzio , to nie wiem. :evil:
Wiec jak to jest? :)[/quote]
Po prostu te części ciała mamy bardziej wyeksponowane .A to że kobieta popatrzy na kobietę to pewnie dla porównania .Kobiety też przecież spoglądają na " tyłeczki " mężczyzn .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Dżons84"]Jak jest chemia między dwojgiem ludzi to nie liczy się ani wielkość pupy-biustu, ani kształt. Fakt faktem, że jak poznaję jakąś dziewczynę to najpierw patrzę na jej twarz, tyłeczek, biust i dłonie. :eek:[/quote] :) Napewno masz swiadomosc , ze dziewczyna robi to samo z Twoim tyleczkiem i
go ocenia pod roznym katem i wzgledem.
A co do chemii , to tak jest jak piszesz. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hmmm rzeczywiście fajnie, że faceci w dobie gender xD zmieniają części ciała kobiety, które im się podobają ^^ ale trzeba dbać dziewczyny oto, żeby mieć ładną pupę i super cycki ;p ja na przykład dużo ćwiczę swoją pupę na siłowni, aby była jędrna ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Mysle, ze czasami nie trzeba dreczyc sie silownia by krecic zgrabna
pupa i zmyslowymi persiami.
W zupelnosci wystarcza super proste cwiczenia ktorych wszedzie jest pelno. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Kika666"][quote="Dżons84"]Jak jest chemia między dwojgiem ludzi to nie liczy się ani wielkość pupy-biustu, ani kształt. Fakt faktem, że jak poznaję jakąś dziewczynę to najpierw patrzę na jej twarz, tyłeczek, biust i dłonie. :eek:[/quote] :) Napewno masz swiadomosc , ze dziewczyna robi to samo z Twoim tyleczkiem i
go ocenia pod roznym katem i wzgledem.
A co do chemii , to tak jest jak piszesz. :)[/quote]
Mam taką świadomość i dlatego staram się mieć tyłeczek w dobrej kondycji :-P
Wolę żeby pod różnym kątem i względem oceniała mój zadek dziewczyna niż koleś :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Mysle, ze obie plci maja ciekawe tyleczki i nie tylko .
Ale czasami nie da sie uniknac ocen plci przeciwnej lub tej samej nawet bez
ukrytych podtekstow.
Jak sie ma cos ladnego / pupe lub biust/ to niezaleznie od plci zawsze ktos
bedzie te czesci ciala podziwial .
Jak nie wzrokiem to myslami .
A moze nawet dotykiem ?
Nigdy nie wiadomo co komu lata po lepetynie. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jeszcze zależy, co się chce osiągnąć. Każda z nas ma swój ideał, do którego chce dążyć. I tak powinno być ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Niby racja, nie da sie ukryc.
W koncu roznimy sie po wieloma wzgledami , wiec i rowniez w tym temacie . ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
I bardzo dobrze, że się różnicie bo inaczej świat byłby nudny.
Kiedyś poznałem dziewczynę, od której nie mogłem oderwać wzroku. Nie patrzyłem wcale na jej pupę, biust, dłonie czy figurę. Ja gapiłem się jej w oczy. Miała coś takiego w oczach, że zrobiło mi się ciepło. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi