Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MagicalFire

Wibrator z MP3

Rekomendowane odpowiedzi

[center][b]Łączenia nowych technologii z urządzeniami mającymi sprawiać przyjemność ciąg dalszy. Tym razem przyszła pora na wibrator z MP3.[/b]
[img]http://img.interia.pl/komputery/nimg/Wibrator_MP3_1932229.jpg[/img]
[i]Świat zabawek dla dorosłych musi być równie pomysłowy co inne branże. Dlatego, aby przyciągnąć klientki, firma My Little Secret ("Mój mały sekret"), która specjalizuje się w gadżetach "dla starszych widzów", wprowadza na rynek wibrator z odtwarzaczem MP3.

"Gadająca głowa" - bo tak nazywa się opisywane urządzenie - łączy funkcję wibracji z odtwarzaniem plików audio. Jaki ma być pożytek z tego typu rozwiązania? Pani korzystająca z "Gadającej głowy" ma nie tylko korzystać z dobrodziejstw wibratora, ale także z nagranych fantazji. W czasie relaksu sprzęt, dzięki głośniczkowi, odtwarza pliki audio. Może to być muzyka klasyczna, może to być także przygotowana przez My Little Secret "scenka poglądowa", jak na przykład fantazja o tytule "Bergen - niemiecki góral" (sic!).[/i]

[size=18]
[b]co sądzicie o tym gadżecie? ??[/b][/size]
[/center]

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Heh no cóż panie nie wypowiadają się, ale jeśli męskim spojrzeniem na to spoglądnąć to troszkę śmieszna sprawa :-D Ludzie to mają pomysły... :lol: Przy Bachu panienka będzie sobie robić dobrze... przynajmniej zagłuszy odgłosy ekstazy :-D
A tak w ogóle to niedługo dołączą konsolę do wibratora a także telefon komórkowy - a co się szczypać! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie podoba mi się ten pomysł... głupie, ale jak kto woli.....
ja się i tak nie bawię takimi sprzętami także ..... komentowanie zostawiam... ;/

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[i]Mam wizje, widze...widze....[/i] że niedługo wibratory będą parzyły kawe i wychodziły z psem. A połowa moich znajomków to będą cyborgi.
o!

[i]"Nadepni?ty robak kurczy si?. Post?puje roztropnie. Przez to zmniejsza prawdopodobie?stwo, ?e ponownie zostanie nadepni?ty. W j?zyku moralno?ci: pokora."[/i]

Friedrich Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
moze byc.. ja tam lubie swój rózowiutki .. :oops: :-P

[color=violet]"Co mi zrobisz jak mnie z?apiesz, b?de dzi? niegrzeczna..."

[b]DiGi[/b][img]http://s.fotka.pl/img/forum/em/zakochany.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Daria"]moze byc.. ja tam lubie swój rózowiutki [/quote] Juz wiem dlaczego wybrałaś różowy kolor w podpisie :-P A tak w ogóle to w razie wpadki tj wpadnięcia rodziców do pokoju dziewczyny możecie udawać, że to mikrofon i śpiewać do niego. :-D Całośc powinna wyglądać wiarygodnie - zwłaszcza z muzyką w tle :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuryiaki"] Juz wiem dlaczego wybrałaś różowy kolor w podpisie :-P A tak w ogóle to w razie wpadki tj wpadnięcia rodziców do pokoju dziewczyny możecie udawać, że to mikrofon i śpiewać do niego. :-D Całośc powinna wyglądać wiarygodnie - zwłaszcza z muzyką w tle :-D[/quote]ee podpis , to podpis....

niebawie sie sama..wole sie bawić przy kimś ... :oops:
a śpiewanie.. ojj nie .nieeeee... nikt by w to nie uwierzył...

[color=violet]"Co mi zrobisz jak mnie z?apiesz, b?de dzi? niegrzeczna..."

[b]DiGi[/b][img]http://s.fotka.pl/img/forum/em/zakochany.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nic dla mnie :P Wole mikrofon męża :P :lol: jakoś zawsze się lepiej śpiewa do czegoś co sie zna :P a taki wib.. pomyslowe.. ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi