Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Qmac

Scypion wspomnienia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i nie zaprzeczam że was nie znam, gdyż Scypion się cały czas zmienia. W jakimś wcześniejszym temacie napomniałem iż ludzie z tego forum piszący teraz to nie ci sami co kiedyś, ludzie odchodzą z forum a przychodzą nowi. Nie którzy zostają i ja jestem jednym z nich chociaż miałem tutaj swoją historię też nieskazitelnie czystą jak biały koc w czarnym błocie... Nie każdy wie kim tutaj byłem, czego osiągnąłem, co odrzuciłem a co straciłem...
W skrócie:
- Przyszedłem tutaj jak każdy z was, zwykły chłopaczek nie wiedzący czym jest to forum i jak bardzo może mnie wciągnąć. Pisanie z ludźmi z którymi nigdy w życiu się nie poznałem a co najistotniejsze nigdy w życiu się z nimi nie poznam w życiu prywatnym.
- Poprzez aktywność otrzymałem zaufanie od paru osób którzy poparli mnie i dzięki nim zostałem tutaj moderatorem. Jednak nie trwało to długo gdyż jestem osobą wrażliwą aczkolwiek w momencie mojej kadencji tutaj pojawiły się pewne problemy związane z osobami które podzieliły się jak to można ująć w grupy. Dwa inne charaktery które z sobą walczyły. Wtedy też pojawiła się u mnie agresja wobec tych dwóch grup, łamiąca regulamin forum. Zrezygnowałem osobiście z moderatora wiedząc jakie są konsekwencję tego czynu ( brak powrotu do team'u ). W ten czas zacząłem tęsknić za obowiązkami na forum i zacząłem osobiście zamieniać się w zwierze które atakując wszystkich zepsuło zapewne se reputacje tutaj.

Jeszcze upamiętniające foto znalazłem z moich przygód tutaj:

[img]http://zapodaj.net/images/e46401cd5172f.jpg[/img]

I teraz pytanie kierowane do was, jakie wam przynosi wspomnienia dobre i złe to forum? Może jeszcze ktoś z was pamięta o czym ja wspomniałem wcześniej?

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie pamiętam nic ze wspomnień, o których mówisz.
Obrazek, który wkleiłeś nie działa.

Jestem tu od prawie roku. Przyszedłem przypadkiem z innego upadającego forum. Urzekł mnie klimat oraz ludzie piszący tutaj. Szczególnie jedna bardzo wyjątkowa osoba, poznałem ją tutaj na portalu i tak trwamy, aż po dziś dzień razem. Razem z Coolką, o której mowa - zostaliśmy moderatorami, a trochę później administratorami.

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Reiv"]Nie pamiętam nic ze wspomnień, o których mówisz.
Obrazek, który wkleiłeś nie działa.

Jestem tu od prawie roku. Przyszedłem przypadkiem z innego upadającego forum. Urzekł mnie klimat oraz ludzie piszący tutaj. Szczególnie jedna bardzo wyjątkowa osoba, poznałem ją tutaj na portalu i tak trwamy, aż po dziś dzień razem. Razem z Coolką, o której mowa - zostaliśmy moderatorami, a trochę później administratorami.[/quote]
Moje wspomnienia sięgają więcej jak rok wstecz, tak jak już wspominałem wcześniej dużo tutaj się zmieniło, wygląd, ludzie, administracja itd.

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Moze tylko powiem , ze wspomnienia potrafia przypomniec nam fajne chwile i
momenty ,ale to tylko wspomnienia.
Uplywajacy czas wiele zmienia w nas samych i w naszej perspektywie postrzegania .
Dzisiejsze forum pewno jest juz zupelnie inne , bo i ludzie inni, a i adminstracja tez.
Ale to zawsze i niezmiennie jest ten sam Scypion ktorego miales okazje poznac jako
pierwszy.
Ja nie jestem tu przesadnie dlugo ale mysle, ze sie tutaj zadomowilam.
Sporo fajnych i nietuzinkowych osob z ciekawymi pogladami daje mi to co lubie i to co
cenie u innych ludzi.
Czytajac wiele postow naszych poprzednikow moge tylko powiedziec, ze Scypion
chyba dojrzal i utrwalil swoja pozycje.
Kiedys myslalam podobnie jak Ty , bo sie przyzwyczailam do mojego poprzedniego forum, ktore uwielbialam i myslalam , ze nigdy z nie nie odejde .
A jednak ?
Tu trafilam przypadkiem i nie zaluje , bo forum sie rozwija i to pod kazdym wzgledem.
Zreszta , jaki bedzie w dalszej perspektywie nasz Scypion napewno bedzie zalezec
wylacznie od ciekawych i zaangazowanych w rozwoj ludzi. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
siema. nie wiem czy to za moich czasów była ta 'wojna', ale chyba raczej nie. niemniej, pamiętam dużo ostrych starć i dwa obozy wroga. miałam tutaj chyba każdą rangę oprócz grafika i zbanowanego :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Przynajmniej ci ktorzy tu na Scypionie byli wczesniej maja
co wspominac .
A tak na powaznie to coz to byloby za miejsce gdyby nie bylo zadnych wspomnien.
Oczywiscie i tych sympatycznych i tych z odrobina wojennej sciezki.
Zupelnie jak w realu. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zloty tez były ;p ale te akurat były bardzo miłe i w przyjacielskiej atmosferze ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) W kontekscie tego co napisala Mloda naszla mnie taka refleksja, ze
to co piekne i fajne zawsze sie kiedys konczy i pozostaja
tylko mile i niezapomniane wspomnienia.
I moze wlasnie dla takich wspomnien warto bylo tutaj kiedys wpadac.
Zreszta Wy wiecie najlepiej jak na Scypionie bylo za ,,waszych,, nie tak odleglych
w koncu czasow. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wszystko się prawie zmieniło a ja dalej na staży .. jestem osoba która najdłużej jest na forum i najdłużej jest w administracji :)

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A ja się wtrącę, nie myśleliście o rozruszaniu forum ??
Poszukaniu ludzi i trochę tchnięcia życia tu ??

...bo w oczach tkwi siła duszy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja jestem na tak

ha ha ha co znalazłem

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi