Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MagicalFire

apteka czy sex-shop ??

Rekomendowane odpowiedzi

czy bezpiecznie jest kupować takie rzeczy jak np. prezerwatywy w sex-shopie...czy lepiej udać się do apteki ??

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]np. prezerwatywy w sex-shopie...czy lepiej udać się do apteki ?? [/quote]w kiosku najlepiej :P
ale jak juz mam wybierac to wole w aptece (chociaz nigdy w zyciu nie kupywalem jeszcze kondomow w aptece)

Najbezpieczniej chyba w aptece
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="binoleq"]w kiosku najlepiej [/quote]no tez tak mysle mniej ludzi i wstydu zaoszczdzonego niz w aptece czy tez tym drugim:) :-D

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zgadzam się z wami chyba lepiej w aptece :-P

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Najlepiej to kupować w jakichś małych sklepikach ale ofkoz jeśli miałbym wybtać między apteką a sex shopem to zdecydowanie apteka :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
obojętnie, byleby durex
ja chodze np. do apteki

[i]"Nadepni?ty robak kurczy si?. Post?puje roztropnie. Przez to zmniejsza prawdopodobie?stwo, ?e ponownie zostanie nadepni?ty. W j?zyku moralno?ci: pokora."[/i]

Friedrich Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zdecydowanie bezpieczniejsza jest apteka

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Apteka .. do sex shopu nie chadzam :-P
w kiosku.. po skandalach w mediach jakos nie mam przekonania...
oczywiście moim zdaniem to jesli chcecie uprawiać seks to nie ma znaczenia gdzie kupujecie prezerwatywy , bo skoro sadzicie ,ze jestescie na tyle dorosli by to robic .. to dlaczego nie ejstescie na tyle aby sie nie wstydzic tego ze sie zabezpieczacie ??

[color=violet]"Co mi zrobisz jak mnie z?apiesz, b?de dzi? niegrzeczna..."

[b]DiGi[/b][img]http://s.fotka.pl/img/forum/em/zakochany.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szczerze mówiąc patrząc na wasze wypowiedzi to nawet wibrator byście kupili w aptece ;-)

Odradzam kioski, mały wybór, w aptece o wiele lepszy wybór ale łatwiej gumki kupuje się w sex shopie i spokojniej można dobrać to co pasuje parze :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
durex elite, tylko w aptece :-) tak jak powiedział Fox, większy wybór i większ pewność przede wszystkim :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="FOX"]łatwiej gumki kupuje się w sex shopie[/quote] Heh być może, ale nie wszędze one są.. W moim miasteczku takowy nie istnieje... Sorki ale nie będę jechał 100km do Białego po gumki... :-) No ale jak już będę i wszystko zamknięte będzie to może HardLady mnie poratuje... :-) Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dla mnie apteka.. bo w sexshopie jeszcze nigdy nie byłam :P jakoś... głupio mi tam wejść :P juz tyle razy sie przymierzałam do tego i nie potrafie.. wiem ze wielu ludzi tam chodzi ale w mojej podswiadomosci jest taki hamulec mówiący "STOP - tam wchodza tylko napaleńcy" wiem ze tak nie jest ale jakos nie umiem.. moze kiedy sie wybiore z kupelką labo z mezem.. bedzie mi razniej :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
w sex shopie byłam raz jedyny z foxem... jak zobaczyłam całą masę wibratorów imitujących męski narząd to zrobiłam się czerwona jak burak i pociągnęłam Piotrka mówiąc: "chodź stąd szybko, bo padne zaraz" ... a On myślałam że zabije mnie śmiechem :mrgreen:

co do gumek, to wybrałabym tylko i wyłącznie apteke.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="hard_lady88"]a po co az tam??? jak to w kazdym praktycznie sklepie juz jest... i w kioskach :P [/quote] a po to, że bezpieczniej kupić w sklepie prezerwatywy, bo można być pewnym ich jakości i że np. nie były przechowywane w słońcu, czy blisko urządzen wytwarzajacych ciepło...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="VViedźma"]a po to, że bezpieczniej kupić w sklepie prezerwatywy, bo można być pewnym ich jakości i że np. nie były przechowywane w słońcu, czy blisko urządzen wytwarzajacych ciepło...[/quote] no to chyba napisałam w sklepie... mowie o takich np jak rossman,tesco,auchan czy inne...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]no to chyba napisałam w sklepie... mowie o takich np jak rossman,tesco,auchan czy inne... [/quote] no to rossman to co innego, więc mogłaś od razu taki przykład podać, bo to drogeria bardziej ;-) ja czasem też tam kupuję, w tesco czy innych super-, hiper- marketach jeszcze mi się nie zdarzyło...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja tam wolę aptekę.... jak już coś... poleciłabym aptekę.. to w końcu jednak apteka.. medyczna apteka, sprawdzona..

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kiciunia"]ktos np przebil[/quote] no słyszałem kiedyś o takich przypadkach
ze pani z kiosku bawiła sie szpilka i przebijała prezerwatywy

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"] no słyszałem kiedyś o takich przypadkach
ze pani z kiosku bawiła sie szpilka i przebijała prezerwatywy[/quote]
W Tv ogladałam o pewnym starszym panu , ktoremu poprostu sie nudziło ;)

[color=violet]"Co mi zrobisz jak mnie z?apiesz, b?de dzi? niegrzeczna..."

[b]DiGi[/b][img]http://s.fotka.pl/img/forum/em/zakochany.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Osobiście biorę tabsy ale jak już to tylko i wyłącznie w aptece.
Nie na żadnej stacji...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie zabezpieczam się ;)
ale jak już to tez myślę, ze apteka jest najbezpieczniejsza. chociaz u mnie istnieje przy aptekach jak automat do prezerwatyw :D i to jest fajna sprawa, i chyba tez bezpieczna ;)

Together we could go to where there ain't no more pain.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Raczej apteka, ale nieraz się zdarzyło, że się w kiosku kupowało, zwłaszcza, że jednego kiosku na osiedlu jestem pewny, że tam nic nie kombinują z przebijaniem prezerwatyw, czy coś takiego.
[quote="MagicalFire"][quote="kiciunia"]ktos np przebil[/quote] no słyszałem kiedyś o takich przypadkach
ze pani z kiosku bawiła sie szpilka i przebijała prezerwatywy[/quote]
Kiedyś była dość głośna sprawa, że jakaś babka co sprzedawała w kiosku była zagorzałą katoliczką, więc postanowiła przebijać prezerwatywy szpilką, a że to była mała miejscowość i był tylko jeden kiosk na nią, to nagle był dość duży przyrost naturalny w niej.

[center][img]http://i51.tinypic.com/1z162wi.jpg[/img][/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi