Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kika666

WAMPIRY sa wsrod nas

Rekomendowane odpowiedzi

;-) Mroczne tajemnice wamirow nadal ekscytuja i fascynuja mimo, ze mamy XXI wiek.
To jest NIEWIARYGODNE i wydaje sie prawie jak opowiesc nie z tego swiata.
A jednak to PRAWDA!!!
Ostatnio na forach internetowych sporo ludzi mlodych wymienia sie roznymi informacjami i specyficznymi doswiadczeniami na ten temat.
Az mrozi jak sie przecietny czlowiek o tym dowiaduje.
Bo ci mlodzi ludzie to nikt inny jak wspolczesni spadkobiercy wampirow.
Dodam , ze jest to srodowisko BARDZO ZAMKNIETE , ktore dba o swoja prywatnosc , odrebnosc i nawet czasami o anonimowosc.
Kim sa wspolczesni spadkobiercy wampirow?
Otozpochodza z roznych miast w Polsce.
Sa czlonkami swojej organizacji, bardzo hermetycznej i nieufnej.
Zreszta niedawno ukazal sie noca w TV reportaz z takich spotkan z wampirami.
Wywolal spore poruszenie . Dlatego postanowiono, nie pokazywac twarzy ani tez zdradzac swoich nazwisk.
Sa to dobrze wyksztalceni ludzie ktorzy na codzien wykonuja rozne zawody i wlasciwie nie wyrozniaja sie sposrod innych ludzi.
Wobec tego dlaczego pija KREW?
Bo ponoc wyostrza zmysly i dziala jak narkotyk , wywoluje podniecenie i wprawia w stan zblizony do euforii.
Picie krwi jest swego rodzaju rytualem z zachowanie zasad i srodkow bezpieczenstwa.
Aby pic krew musi byc dawca ktory dobrowolnie godzi sie na to.
Wspolczesne wampiry sa jak najbardziej zywe i autentyczne .
Nikogo nie nekaja , pracuja w bankach, kancelariach prawniczych i na uczelniach.
Warto wiedziec, ze w swietle prawa WAMPIRYZM nie jest przestepstwem.
Mysle , ze mimo iz temat jest bardzo szokujacy i kontrowersyjny to warto o tym wiedziec , a przede wszystkim rozmawiac. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dla mnie samo picie krwi wampira z nikogo nie czyni i dla mnie pozostaje tylko dziwnym 'widzi mi się'. Dobrze, że dawca krew oddaje dobrowolnie, a nikt nikogo w ciemnych zaułkach nie podgryza. Chociaż (oby nie!) może to kwestia czasu.

[i]Wehikuł czasu to byłby cud[/i]

[img]http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2010/214/b/0/llama_love_by_fear_the_brilliance.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kolejni którzy mają nasrane wełbie.
Hmm... jak dla mnie to są dla takich miejsca w pewnym szpitalu. Bezpiecznie z fajnymi ścianami i dają dużo kolorowych tabletek.

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Kim sa wspolczesni spadkobiercy wampirow?[/quote] Nastolatkowie po serii "Zmierzch" 8-)

Osobiście nie sądzę, by picie krwi dawało nadnaturalne zdolności. [quote]dziala jak narkotyk[/quote] Jeśli tak jest to takie osoby trzeba nazwać po prostu uzależnionymi od bodźców, które dają przyjemność.

Osobiście bardziej interesujące wydaje mi się pojęcie "wampirów energetycznych" czy ktoś z Was spotkał się z takim hasłem?

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Reiv"][quote]Kim sa wspolczesni spadkobiercy wampirow?[/quote] Nastolatkowie po serii "Zmierzch" 8-) [/quote] True story :omg:
[quote="Reiv"]Osobiście bardziej interesujące wydaje mi się pojęcie "wampirów energetycznych" czy ktoś z Was spotkał się z takim hasłem?[/quote] Spotkałam, spotkałam. Jest to też typ ludzi, których staram się wystrzegać. Wiadomo, że każdy ma prawo do gorszego dnia, ale zanudzania i ciągłe narzekanie strasznie mnie drażni. W sumie cechy takiego wampira "wysysającego" z ludzi wszelkie chęci do życia świetnie pasują do niektórych przynudzających nauczycieli i wykładowców ;-)

[i]Wehikuł czasu to byłby cud[/i]

[img]http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2010/214/b/0/llama_love_by_fear_the_brilliance.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Takie nazywanie ich wampirami to tak pół żartem. Wydaje mi się to chore, ale z drugiej strony jeśli robią to dobrowolnie to ich sprawa. Nie krzywdzą nikogo, najwyżej wywołują niesmak, oburzenie czy obrzydzenie. Są na świecie gorsze świry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Spotkałam, spotkałam. Jest to też typ ludzi, których staram się wystrzegać. Wiadomo, że każdy ma prawo do gorszego dnia, ale zanudzania i ciągłe narzekanie strasznie mnie drażni. W sumie cechy takiego wampira "wysysającego" z ludzi wszelkie chęci do życia świetnie pasują do niektórych przynudzających nauczycieli i wykładowców [/quote] Mi chodziło o takich z wyboru, że celowo wysysają z Ciebie energię, nie tylko gadaniem, ale innymi sposobami. Tacy ludzie, którzy świadomie to robią.

Czy są takie osoby? Czy coś czytaliście albo słyszeliście?

Takich pesymistycznych ludzi, marudzących mamy w Polsce dużo. Ja bym ich nazwał "biernymi" energetycznymi wampirami, którzy niecelowo kogoś wpędzają w depresję.

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Mysle, ze temat o wampirach jest niezwykle frapujacy pod kazdym wzgledem.
Czy to sie komu podoba czy nie , czy ktos wierzy lub nie w ich istnienie to jest
i tak bez znaczenia, bo obecnosc wampirow w naszym zyciu jest coraz bardziej
zauwazalna.
Moze do takiego stanu przyczynil sie ,,rozwoj,, naszej swiadomosci i postrzegania tego czego dotad nie zauwazalismy , mimo iz to i tak juz bylo lub istnialo?
Trudno powiedziec , choc faktem jest ze coraz czesciej doswiadczamy skutkow destrukcyjnej sily WAMIROW ENERGETYCZNYCH o ktorych mowi REIV.
Prawda jest , ze WAMPIREM ENERGETYCZNYM moze byc bliski nam czlowiek / rodzina lub przyjaciel/.
Bywa , ze czujemy zmeczenie , nawet takie bez powodu i ogolne rozbicie.Wydaje sie nam , ze mamy grype lub nic nam sie nie chce.Mamy rowniez kiepski nastroj , rowniez bez uzasadnionej przyczyny.
To pierwsze symptomy , ze cos jest nie tak z naszym otoczeniem. Obserwujmy co sie dzieje tak naprawde wokol nas.
Wlaczmy racjonalne i rozsadne myslenie , oczywiscie bez HISTERII i SZALENSTWA .
Krotko mowiac , jesli w naszym otoczeniu jest KTOS kto zionie agresja i klotniami bez powodu i robi to SYSTEMATYCZNIE ,to naprawde warto to przeanalizowac.
Jesli KTOS w naszym otoczeniu uwaza , ze jest GENIALNY po kazdym wzgledem i nie znosi sprzeciwu krytyki, jest niecierpliwy , brutalny kiedy cos idzie nie po jego mysli to zastanowmy sie i pomyslmy.
Warto tez wiedziec , ze wampiry energetyczne to osoby ktore potafia wszczynac awanturki bez powodu lub o byle co.
Ciagle tez obwiniaja innych tylko nie siebie o to , ze caly swiat sprzysiagl sie przeciwko nim.
Doskonale potrafia manipulowac innymi , sa rowniez bardzo niestali uczuciowo.
Ciekawostka jest to , ze wampiry energetyczne tak naprawde nie zdaja sobie nawet sprawy z faktu , ze tak negatywnie oddzialowuja na innych.
Kim sa WAMPIRY ENERGETYCZNE?
Zdawac by sie moglo , ze to nadludzie, ale to oczywiscie jest bzdura.
To sa inteligentni i bardzo blyskotliwi ludzie ktorzy doskonale potrafia nawiazywac blizsze kontakty z innymi ludzmi po to najczesciej by pozniej zywic sie ich emocjami i energia.
To MISTRZOWIE w sklocaniu , prowokowaniu , bezwzglednosci i manipulacji innych ludzi.
Jak wobec tego bronic sie przed takimi osobnikami?
To nie jest latwe zadanie , bo czesto ludzie maja rozne osobowosci i charaktery ktore sa czesto zblizone swoim,,wygladem,, do wampirow energetycznych.
Wiec nie dajmy sie ZWARIOWAC i w kazdym agresywnym czy klotliwym czlowieku NIe upatrujmy zaraz wampira energetycznego.
Uwazam , ze najlepsza OCHRONA jest zwykly ROZSADEK .
A tak na npowaznie to NIE pozwalajmy soba manipulowac , nie dajmy sie prowokowac,miejmy wlasne i niezalezne zdanie.
Wampiry energetyczne takiej postawy nie toleruja , a wobec tego nie beda miec z NAS i naszych negatywnych emocji tak waznego do ich funkcjonowania ,POZYWIENIA.
Na koniec dodam , ze uwaza sie iz wszelkie agresje , apodyktyczne narzucanie innym swojego sposobu myslenia i postepowania moze byc poczatkiem roznych zaburzen psychicznych.
Tak wiec, warto dopuscic do swojej swiadomosci mysl , ze WAMPIRY ENERGETYCZNE tez sa obecne w naszym zyciu. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja nie musze dopuszczac ow mysli o energetycznych wampirach.Znam takowe.Ale jak dla mnie to co opisalas to zdecydowanie wampirki Emo ~ emocjonalne...Te potrafia wrecz doskonale sie ukrywac i tak czlowiekowi zryc beret, ze ten tanczy jak mu zagra.:_

~ Słodkie życie...słono kosztuje~

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Kika666"]Ostatnio na forach internetowych sporo ludzi mlodych wymienia sie roznymi informacjami i specyficznymi doswiadczeniami na ten temat.[/quote] Dawniej dzieciaki paliły papierosy pokątnie, teraz potrzebują innej rozrywki. [quote="Kika666"]Wobec tego dlaczego pija KREW?
Bo ponoc wyostrza zmysly i dziala jak narkotyk , wywoluje podniecenie i wprawia w stan zblizony do euforii.[/quote]
Czyli działa jak placebo. [quote="Kika666"]Picie krwi jest swego rodzaju rytualem z zachowanie zasad i srodkow bezpieczenstwa.
Aby pic krew musi byc dawca ktory dobrowolnie godzi sie na to.
Wspolczesne wampiry sa jak najbardziej zywe i autentyczne .
Nikogo nie nekaja , pracuja w bankach, kancelariach prawniczych i na uczelniach.
Warto wiedziec, ze w swietle prawa WAMPIRYZM nie jest przestepstwem.[/quote]
Jak na potomków bezwzględnych istot, strasznie ciotowato się zachowują. [quote="Kika666"]Mysle , ze mimo iz temat jest bardzo szokujacy i kontrowersyjny to warto o tym wiedziec , a przede wszystkim rozmawiac. ;-)[/quote] O czym tu rozmawiać? Komuś się nudzi i myśli, że w ten sposób jego życie będzie bardziej ekstremalne.
Łał. To już chyba wolę coś bardziej nielegalnego.

[img]http://i.imgur.com/ifQVj4y.gif[/img] [img]http://i.imgur.com/BXMaZ2D.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Mozna i tak patrzec na te sprawe.
Ale niezaleznie od pogladow problem istnieje i to w znacznie szerszym
wymiarze ,anizeli go czasami usilujemy zobaczyc. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ale co kwalifikuje to do rangi "problemu"? Bo chyba nie krew... to już większym problemem jest fetysz "scat", imho.

[img]http://i.imgur.com/ifQVj4y.gif[/img] [img]http://i.imgur.com/BXMaZ2D.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) I tu Cie rozczaruje, bo wlasnie KREW i jej picie na takich zlotach jest
podstawa wampiryzmu XXI wieku.
Leciutkie traktowanie ,,problemu,, krwistego , a nawet z przymruzeniem oka ,oznacza tylko tyle jakbysmy wkladali lapki miedzy drzwi i czekali jak ktos kiedys nam je przytrzasnie.
Udawanie , ze czegos nie ma moze oznaczac tez to , ze myslimy iz dany problem nas zupelnie niedotyczy.
Nawet sie nie spstrzezemy jak mozemy byc w niego uwiklani.
To nie jest takie wszystko oczywiste i jednoznaczne. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dla zainteresowanych: [color=#FF0000]Halloween storytelling o wampirach z napisami po polsku[/color] :)

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=_0ThKRmySoU#t=36[/youtube]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Jak dla mnie to bardzo fajna animacja o wampirkach z
garscia ciekawej i sympatycznej historii.
Nawet, jesli to tylko traktowac z lekkim przymruzeniem oka. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi