Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kika666

Jak i gdzie znalezc MILOSC?

Rekomendowane odpowiedzi

:) To odwieczne pytanie o milosc.
Nie ma sie czemu dziwic , bo wszyscy chcemy kochac i byc kochanym.
Nie zawsze to jest takie proste i oczywiste.
Ale jedno mozna powiedziec , ze jesli znajdujemy MILOSC to z pewnoscia jest to dzien
ktory bezdyskusyjnie zmienia nasze zycie.
Jak Ty uwazasz?
Czy milosci trzeba SZUKAC?
Zdania w tej kwestii sa podzielone.
Jedni twierdza , ze aby znalezc milosc , nie nalezy pukac do kazdych drzwi tylko cierpliwie czekac .
Czy tak jest? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Kika666"]:) To odwieczne pytanie o milosc.
Nie ma sie czemu dziwic , bo wszyscy chcemy kochac i byc kochanym.
Nie zawsze to jest takie proste i oczywiste.
Ale jedno mozna powiedziec , ze jesli znajdujemy MILOSC to z pewnoscia jest to dzien
ktory bezdyskusyjnie zmienia nasze zycie.
Jak Ty uwazasz?
Czy milosci trzeba SZUKAC?
Zdania w tej kwestii sa podzielone.
Jedni twierdza , ze aby znalezc milosc , nie nalezy pukac do kazdych drzwi tylko cierpliwie czekac .
Czy tak jest? ;-)[/quote]
Miłość faktycznie zmienia nasze życie, dodaje radości, pewności siebie.
Zdecydowanie przemienia nasze szare życie i dodaje barw.
Moje zdanie jest jednoznaczne w tym temacie, trzeba i warto szukać! I trzeba być wiernym!!!!!!!

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Mysle, ze milosc tak naprawde sama nas znajdzie .
Ale czasami warto jej dopomoc .
Czekanie, ze stanie sie jakis cud i zapuka do naszego serca jest raczej maloprawdopodobne,
choc tez mozliwe.
Czasami los tak pomiesza nasze milosne szyki, ze sami jestesmy zszokowani faktem poznania ,,takiej,,
i w takim miejscu osoby. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Myślę, że nie trzeba szukać jej na 'siłę'. Zazwyczaj tak jest, że jak ktoś szuka to później tkwi w związku, który jednak nie jest tym jedynym, na zawsze. Nie ma się co jednak dziwić ludziom, że pragną znaleźć tę najważniejszą, ukochaną osobę i z biegiem czasu zaczynają się niecierpliwić. Napisałam, że nie trzeba szukać miłości, ale szczęściu można pomagać - tak na prawdę jeśli ktoś nie wychodzi z domu - wątpliwe by miłość sama zapukała (choć i to jest niewykluczone, jakiś dostawca pizzy itp:))
Sądzę, że na każdego przyjdzie czas, chociaż niektórym miłość nie jest pisana - najlepiej wtedy, gdy sami obierają taka drogę i spełniają się jako single.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Miłość pojawia się najcześciej jak jej nie szukamy. Czasem spotykamy kogoś i nasz świat staje na głowie.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tak tak Cooleczko zgadza się. NIestety. :(
Pojawia się robi zamieszanie i znika za kolejnym zakrętem.
Unikam takich sytuacji... bo później tro za bardzo boli.

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mam nadzieję , że obejdzie się bez opcji znikania. Wiele osob znajduje miłość i pozostają razem szczęśliwi. Każdy ma na świecie kogoś komu jest pisany. Najtrudniej tylko w życiu na tego kogoś trafić.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Według mnie na siłę szukać nie należy. Jeśli ktoś ma znaleźć drugą połówkę to znajdzie gdziekolwiek, choćby na przystanku. Oczywiście nie należy się zamykać w czterech ścianach i czekać na cud, bo to też do niczego nie prowadzi. Oczywiście najczęściej bywa tak, że druga osoba przychodzi wtedy, gdy chcemy być sami, a jak tej miłości wypatrujemy to wtedy jej nie ma, ale taki już chyba jej urok.

[i]Wehikuł czasu to byłby cud[/i]

[img]http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2010/214/b/0/llama_love_by_fear_the_brilliance.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Czesto jest tez tak , ze szukamy doslownie na sile tej swojej milosci.
A to w internecie na roznych portalach randkowych a okazuje sie najczesciej , ze ta nasza
milosc jest doslownie w zupelnie innym miejscu i na wyciagniecie dloni.
A przekonuja mnie slowa Boba Dylana ktory na temat poszukiwan milosci powiedzial ,,aby znalezc milosc , nie pukaj
do kazdych drzwi, gdy przyjdzie twoja godzina milosc sama wejdzie w twoje zycie,,.
Moze w tych slowach jest ukryta jakas wskazowka? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Często ludzie samotni nie chcą czekac mają potrzeba bycia z kims blisko. Moja mama spędziła część życia po rozwodzie na szukaniu kogoś, od paru lat jest z facetem, który mieszkał nad nami i chodzili razem do szkoły podstawowej :) I są szczęśliwi. Wiele lat minęło i wiele myślę trudnych chwil dla nich obojga zanim wpadli na siebie troche przypadkiem.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Mysle, ze kazdemu z nas jest pisana milosc, tylko potrzebna jest do tego cierpliwosc.
A z tym jest niestety juz gorzej, bo wszyscy nie chcemy czekac na milosc zbyt dlugo.
Chcemy kochac i chcemy by nas ktos kochal tu i teraz.
Ale to najczesciej pobozne zyczenia .
Chyba , ze los podsunie nam milosc przypadkiem , a moze na nia wpadniemy sami ? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Kika666"]Chcemy kochac i chcemy by nas ktos kochal tu i teraz.[/quote] czyli? że tak powiem; pieprzenie sie bo to " miłośc"..

czy tylko o wkładanie chodzi w tym wszystkim?

Zdjęcia są mojego autorstwa

nie z internetu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie to napisała, więc zastanawia mnie czemu tak to interpretujesz. Pisała wyrażnie o uczuciach, ze każdy chce być kochany, a nie jebany.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Mysle, ze bardzo wiele osob odbiera tak milosc.
A szkoda , bo bo to najpiekniejsze i najbardziej pozadane ze wszystkich uczuc .
Moze nie dla wszystkich?
Znam ludzi ktorzy wrecz ,,poluja ,, na milosc i bynajmniej nie chodzi w danym momencie o SEKS , ale o
sama MILOSC. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Miłość to komplikacje. Nie jest dla mnie najbardziej pożądana, nie jest nawet u mnie pożądana. Pojawiła się tak nagle, że poradzić sobie z nią nie potrafiłam (i raczej nadal nie potrafię). Od samego początku próbowałam ją zwalczyć. Silne to draństwo okropnie, albo ja zbyt słaba jestem by ją zwalczyć... i tak mijają mi na "walce" lata.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Gozanna"]Miłość to komplikacje.[/quote] Ale jest warta walki o nią i tego momentu, kiedy nie wymaga już poświęceń, ani wyżeczeń tylko po prostu jest i można się nią cieszyć i jedynie ją pielęgnować.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Coolka"][quote="Gozanna"]Miłość to komplikacje.[/quote] Ale jest warta walki o nią i tego momentu, kiedy nie wymaga już poświęceń, ani wyżeczeń tylko po prostu jest i można się nią cieszyć i jedynie ją pielęgnować.[/quote] :) I to jest najpiekniejsze w milosci.
To, ze po prostu JEST w nas i jest z nami. :) :heart:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=7863]Coolka[/url]"][post]175766[/post] Każdy ma na świecie kogoś komu jest pisany. Najtrudniej tylko w życiu na tego kogoś trafić.[/quote] Z własnego doświadczenia mogę jedynie delikatnie zanegować zauważając, że takich pisanych nam osób jest przynajmniej z miliard. Jeśli nie będziemy potrafili się dogadać, nawet ten miliard nie wystarczy. Cała istota piękna uczucia między dwojgiem ludzi ma się w tym, że wybieramy siebie doskonale wiedząc, że z innymi też moglibyśmy być. Jednak tylko ta osoba, z którą jesteśmy jest dla nas jedyna i chcemy tylko ją uszczęśliwiać pod płaszczykiem wspólnej obietnicy (związku, ślubu, czy co tam chceta).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rzeczywistosc jednak dosc czesto pokazuje, ze  szukanie milosci  jest sztuka bardzo bardzo trudna , a nawet bywa , ze nieosiagalna przez cale zycie.  💘

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio jestem dowodem na to, że często miłość jest na wyciągnięcie ręki i może pojawić się z przyjaźni, bliskości i zaufania. Czasami trudno ją dostrzec od razu 🙂 A gdzie można ją znaleźć hmm w pracy, szkole, na siłowni czy wśród najbliższych przyjaciół. 

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miłości się nie szuka, jak ma być, to sama nas znajdzie w najmniej spodziewanym momencie a więc czekać też na nią nie ma co.

• Lubię to! 1

Adam i Ewa byli pierwszymi ludźmi na Ziemi.

- To skąd u nich pępki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie bez przyczyny mowi sie , ze milosc spadla na kogos jak przyslowiowy grom z jasnego nieba. 😍

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi