Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
Mam na imię Kamil, lubię historię ale i nauki ścisłe, czesem poczytam o różnych religiach, z zapałem poznaje wiarę naszych przodków, należę do grupy rekonstrukcji historycznej, uprawiam też strzelectwo, i.. a starczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dzien dobry :) Chętnie poznamy Cię bliżej tutaj, ale także w tematach w jakich się wypowiadasz. Zapraszamy

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hej.

Do jakiej grupy rekonstrukcyjnej należysz?
Jesteś wyznawcą której religii?

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Poprawdzie formalnie jeszcze nie należę, ale po pierwszym wyjeździe to się zmieni. Mowa o Zgromadzeniu wojów i rycerzy grodu Tura (odtwarzamy wczesne średniowiecze). Jestem rodzimowiercą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hmm zaciekawiło mnie to. Czy to to samo co ludzie których znam, którzy jezdzą w dawnych strojach pokazając dawna tradycję, szyjąc sami stroje i robiąć broń ?

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tak, ale nie tylko.
Bardzo istotnym elementem jaki pominęłaś, są walki na owe miecze, topory, łuki, włócznie etc. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Witaj Diaboł.
Fajnie, ze Jestes z nami, a Twoje zainteresowania budza ogromna ciekawosc. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
witaj

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Diaboł"]Zgromadzeniu wojów i rycerzy grodu Tura [/quote] http://www.zwirgt.onuse.pl/

Zdjęcia są mojego autorstwa

nie z internetu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Diaboł"]Tak, ale nie tylko.
Bardzo istotnym elementem jaki pominęłaś, są walki na owe miecze, topory, łuki, włócznie etc. ;)[/quote]

Tak tak, to też. Mam znajomych którzy mają te same zainteresowania. Chociaż mnie te same walki mniej ciekawiły, więc może dlatego to mi się w myślach pominęło.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Też mam znajomych z rycerstwa, sam miałem się zapisać, ale jakoś w końcu nie wyszło, wolałem coś bardziej współczesnego jak asg. Do którego z chęcią bym wrócił już tak przynajmniej w połowie profesjonalnie kiedyś tam.

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi