Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
marysiad

Myszka komputerowa na prezent

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mój przyjaciel jest maniakiem komputerowym, dlatego pomyślałam, że na gwiazdkę kupię mu coś związanego z komputerami :D

[color=#FF0000]Edit by Reiv:

W związku z tym pytanie do użytkowników: jakie macie myszki, z jakimi się Wam dobrze pracuje, czy opłaca się kupować specjalne myszki do gier?

A autorka postu dostaje ostrzeżenie.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Mysza jak mysza , napewno sie przyda kazdemu .
Niekoniecznie maniakom komputerowym . :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jeżeli jest maniakiem komputerowym, to pewnie zna się na takich rzeczach i wie, że ta mysz raczej jest kiepska. Cena jest absurdalnie wysoka i prawdopodobnie wpływ na to ma tylko design, a nie jakość urządzenia. Mysz ma niską czułość, ponadto nie wygląda na ergonomiczną. Nawet nie jest bezprzewodowa - oczywiście nie dla każdego jest to wadą, ale ja na przykład nie wyobrażam sobie pracować z inną myszką.

Wygląda oryginalnie, to prawda, ale niestety w tym przypadku nie idzie to w parze z funkcjonalnością, a sądzę, że dla prawdziwego maniaka komputerowego będzie to dosyć istotne.

PS Swoją drogą, coś mi się wydaje, że autorka nawet nie przeczyta naszych wypowiedzi, bo przyszła tu tylko po to, aby zareklamować jakąś stronę.

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zależy jaką się chce myszkę kupić, bo myszka - myszce nie równa.

Jeśli chodzi o gry, ważne jest dpi (liczba plamek na cal), im wyższa wartość, tym lepszy czas reakcji.
Dla zwykłego użytkownika z pewnością trzeba zwracać uwagę na wytrzymałość takiej myszki oraz wygodę ułożenia dłoni.

Polecam firmę Razer.

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja jestem prostą kobietą i kupiłam sobie myszkę podświetlaną, bo mi się spodobała :D Świeci się na czerwono , spełnia się w roli myszki ;) Chociaż zazwyczaj i tak używam touchpada :)

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zgadzam się z tym, że 'myszka myszce nierówna'. Kupujmy sprawdzone produkcty, szczególnie na prezent. Ja ostatnio byłam w media i kupiłam jakąś tam myszkę, bo myślałam że w zasadzie obojętnie jaka, ważne że dobrze 'leży w dłoni', ale nie spełnia swojej roli, zacina się itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Ostatnio tez trafil mi sie taki myszkowy bubel .
Juz drugi raz te mysze wymieniam , bo po prostu nie dziala. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To skoro jest maniakiem komputerowym może kup mu taką koszulkę dla informatyka: http://www.megakoszulki.pl/Komputery,,Internet-c171.html :D
Na przykład z wzorem z jego ulubionej gry? :D
Ja podarowałam właśnie taki prezent swojemu mężowi jakiś czas temu i był bardzo zadowolony z pomysłu ;)
Wybrałam wzór z gry Minecraft ponieważ jest jej wielkim fanem ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To chyba za rok, bo już dawno po świętach. Ewentualnie mogłaś zareklamować na dzień chłopaka, bo szybciej.

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Na dzień chłopaka jeszcze nie było tematu ;P

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:)Wlasnie dzisiaj musze pedzic po mysze, bo nawalila.
Czyli mysza komputerowa niekoniecznie ma wziecie jako prezencik. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi