Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Reiv

Nowe seksualne trendy wakacyjne

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie nowym trendem na wakacje (zwłaszcza wśród singli) stały się seksualne hotele, różnią się one od tych zwykłych tylko tym, iż korzystając z wszelkich usług (basen, korty) nie trzeba się nawet ubierać. Przez ten czas może zapraszać do erotycznej zabawy każdego innego gościa hotelowego. Tym samym my też dostajemy takie propozycje. Zwłaszcza te hotele ulokowane w egzotycznych krajach prześcigają się w kolejnych ofertach seksualnych.

Co o tym myślicie? Skorzystalibyście z takich wakacji?

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pomysł ciekawy, ale jakoś nie specjalnie to do mnie trafia. Co innego hotel dla singli, gdzie można kogoś poznać i od tych ludzi tylko zależy co będzie między nimi, a co innego jednak nago śmigać po hotelu licząc na jakieś sexualne spełnienie.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cóż...niby wszystko jest dla ludzi, ważne by przy tym nie krzywdzić innych.
Ja w życiu bym nie skorzystała, a ludzie...jak traktują seksualność jak zabawę - proszę bardzo. A czy w dalekiej przyszłości wyjdzie im to na dobre - nie moja sprawa. Pomysł kojarzy mi się po prostu z orgiami.
Mam jednak nadzieję, że spędzanie czasu w takich hotelach wym aga co najmniej pełnoletności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Mnie jakos nie bawia i ekscytuja takie otwarte doznania erotyczne.
Nie przepadam za takimi namietnosciami na ,,wizji,, w takiej przypadkowej i hotelowej scenerii.
Moze to i nowe trendy , ale troche takie wyuzdane .
Owszem namietnosc i szalenstwa seksualne, ale z pewnoscia nie w oparciu o trend wakacyjny. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tak czytając pomyślałam, że taki hotel miałby sens gdyby, był dla par wyzwolonych sexualnie. Gdzie nikogo nie krępowałby sex zakochanych przy basenie hotelowym :P Myślicie, że wtedy bylo by to ciekawszym przedsięwzięciem ?

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Coolka, ale przecież pary i tak mogą z nich korzystać? Jakby miały być tylko dla 'wyzwolonych' par to po prostu zawęziłyby działania nie wprowadzając nic innego, więc nie jestem pewna w jakim sensie ciekawsze?
Wydaje mi się też, że pary które (upraszczając )lubią uprawiać seks w miejscach publicznych nie korzystałyby tak chętnie z takich hoteli, bo nie było by tej adrenaliny, że robią coś zakazanego. No chyba że z innego powodu lubią współżyć na oczach innych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie podnieca że jestr to nielegalne czy zabronione.. podnieca że ktoś patrzy lub że może patrzeć. Ot taka adrenalina.
w takich miejscach... jest coś innego. Podnieca widok innych kochających się par.

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Podnieca to, że jest to cos innego i chyba o to w tym chodzi. Wiele miejsc, wiele możliwości, wiele przyjemności.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Niby racja.
Pod warunkiem , ze lubi sie tego rodzaju podniecenie.
Nie przepadam za podgladaniem uprawiajacych seks par i sama tez nie chcialabym
byc podgladana.
Szalony , namietny i wariacki seks tylko w tzw. ,,zaciszu,,. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
i to ma byc podniecające?

hhmmm...albo ja nie rozumiem tego swiata juz albo ?

zadne "albo".... załapac trypa? hiv? czy inne badziejstwo?

dobra...jak kto woli.....a co na to dekalog?

prawda, nie każdy jewst wierzący i praktykujący.

dla mnie - obrzydlictwo....

Zdjęcia są mojego autorstwa

nie z internetu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]zadne "albo".... załapac trypa? hiv? czy inne badziejstwo?

dobra...jak kto woli.....a co na to dekalog? [/quote]
A słyszałaś o prezerwatywach??

A co ma niby mieć ten dekalog??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zgadzam się, że takie skakanie z fiuta na fiuta niewiadomo kogo może być niebezpieczne nawet z prezerwatywami, ale ze stalym partnerem od sexu w różnych miejscach się nie łapie żadnego świństwa. Też nie poruszała bym tu tematu dekalogu bo niestety, ale czasy gdzie sex tylko w noc poślubną i w celu prokreacji to już dawno minęły.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kuchnia ale nikt nikomu nie każe się tam bzykać z całą ferajną... Tak samo jest w swing clubach.... pierwsza i najważniejsza zasada to słowo NIE. NIe mam ochoty na takie czy inne zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja nie mam takich potrzeb, by korzystać z nowych trendów. Wolę mieć stałą partnerkę Cooleczkę i ją testować.

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hmm nie wiem czemu ale uważam że z tym testowaniem przesadziłeś.
Raczej z nią eksperymentujesz a nie testujesz... bo testować to można inne laski czy dorównają jej :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Raczej z nią eksperymentujesz a nie testujesz... bo testować to można inne laski czy dorównają jej :P[/quote] A poznałeś mnie chociaż, że oceniasz co robię?

Widocznie oceniasz podług siebie, bo ja nikogo tak w życiu nie testowałem.

Testowanie miałem na myśli miejsc, pozycji chociażby, w których nam najlepiej z Coolką. [i]Raczej...[/i] to widzisz, że nie masz pojęcia o czym piszesz.
I przykre jest, gdy piszesz o tolerancji w innych tematach i ocenianiu przez katoli, a sam oceniasz co ktoś robi w sypialni. Dla mnie to hipokryzja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dobry żart jest wtedy, gdy ktoś się śmieje oprócz osoby, która ten żart opowiada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi