Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Coolka

Nietypowe zapachy perfum :)

Rekomendowane odpowiedzi

Natrafiłam na ciekawy materiał na temat nowych zapachów perfum jakie pojawiają się na naszym rynku. Ja płakałam ze śmiechu , a wam jak się podoba? Co w ogóle o tym myślicie ?

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hXozr9H2c0c&sns=em[/youtube]

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Widziałem, polecam :mrgreen: :lol:

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właśnie obejrzałam :lol:. Ale nie skorzystam, haha.

[i]Wehikuł czasu to byłby cud[/i]

[img]http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2010/214/b/0/llama_love_by_fear_the_brilliance.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Nie przepadam , za takimi ,,udziwnieniami,,.
Ale znam osoby ktorzy pewno byliby takimi ,,zapachami,, zafascynowani. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A mnie to zaciekawiło jaki to jest zapach spermy na bazie składników roślinnych :P

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Filmik świetny! :D I szczerze nie chciałabym tym pachnieć ;p

Pensjonat Kazimierz Dolny - bogata oferta wypoczynkowa: [code]http://www.lipowadolina.com.pl/[/code]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A ja bym chciała sprawdzić jaki to zapach, tak samo jak ten marchewkowy. Mama mi mówiła kiedyś, że jakie by nie kupiła psikadelka to na mojej skórze wszystko inaczej pachnie :P

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) No nie wiem .
Szczerze mowiac to mozesz byc Coolka albo zachwycona , albo bardzo zdegustowana.
Mysle , ze jak kreci kogos ciekawosc to czasami warto ja zaspokoic.
Zreszta wszystko , nie tylko zapachy perfum moze nas niesamowicie zaskoczyc. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Na pewno bym nie kupiła, ale chętnie bym skorzystała z testera, bo dlaczego nie?:>
Co do samego filmiku - prowadzący zachowywał się bardzo nieprofesjonalnie. Wiedział jaki temat będzie prowadził, powinien to wcześniej 'przećwiczyć'.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]A ja bym chciała sprawdzić jaki to zapach[/quote] Mogę Ci zaoferować taki na bazie składników naturalnych. 8-)

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie typowe perfumy?

hmto może ;

"Pachnidło" to adaptacja bestsellerowej powieści Patricka Süskinda, której bohater Jan-Baptysta Grenouille pozbawiony jest gruczołów zapachowych, lecz nadrabia tę stratę niezwykle wrażliwym zmysłem powonienia. Choć zaczyna jako noworodek porzucony wśród rybich wnętrzności, jego niespożyta siła wydobędzie go z rynsztoka i przekształci w mistrza-perfumiarza. Zatraciwszy się całkowicie w idei zapachu doskonałego, dopuści się morderstwa, lecz w zamian zaoferuje światu czysty destylat miłości.

wprawdzie zapachu na filmie nie czuc ale za to mozna sobie wyobrazic....chyba nie jest do podrobienia ten zapach...

:)

Zdjęcia są mojego autorstwa

nie z internetu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Reiv, dzięki za propozycję :D chyba nie skorzystam, ale mimo wszystko dzięki! ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Reiv, dzięki za propozycję :D chyba nie skorzystam, ale mimo wszystko dzięki! ;D[/quote] Cytowałem Coolkę.

A pachnidło nie oglądałem, a same dobre recenzje, ciekawa fabuła, może teraz na święta się skuszę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Reiv"]Mogę Ci zaoferować taki na bazie składników naturalnych. [/quote] Dobrze kochanie, następnym razem po proszę na szyję i dekolt, a jak wycelujesz to jeszcze na oba nadgarstki :mrgreen: Potem będziemy myśleć czy ładnie się zapachem komponuje z moją skórą :P

Co do zapachów myślę, że skoro ktoś coś takiego puścił na rynek nie może to być zły zapach, a jedynie miał na siebie zwrócić uwagę :)

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ależ nic się nie stało :)

A co do pachnidła to jak dla mnie przereklamowany film i mnie osobiście się niespecjalnie podobał.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja niestety książki nie czytałam (podobno bardzo oddziałuje na zmysły ), ale widziałam film i zgodzę się z Coolką, że jest przereklamowany. Zawiodłam się na nim, bo oglądałam w czasie, gdy były same pozytywne recenzje. Może kiedyś zabiorę się za książkę, choć generalnie nie lubię czytać po ekranizacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja też już po obejrzeniu raczej nie przeczytam skoro film zrobił na mnie tak marne wrażenie.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi