Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
mruu

meble na wymiar

Rekomendowane odpowiedzi

Kobitki, szukam mebli na wymiar do kuchni - wy to w tym temacie chyba najlepiej wiecie gdzie najładniejsze można znaleźć, co nie? Jakieś rady? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zamawiałem w specjalistycznym studiu.
Przyjechali pomierzyli, zrobili mi kilka projektów, następnie zamontowali. Efekt jest całkiem fajny. :) Tzn ja jestem zadowolony. :)

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Najlepiej wiedząc ile ma się kasy na to decydować. Jak niskim kosztem to pewnie, że Ikea. Ale jeśli ma się coś więcej i można sobie na to pozwolić to w necie wystarczy poszukać w swojej lokalizacji.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zdecydowanie odradzam meble z Ikea. Są mega nietrwałe, a jak chce się mieć fajną kuchnie, to w cale nie wychodzi taniej. Ja bardzo żałuje, że się zdecydowałam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="blaszka"]Zdecydowanie odradzam meble z Ikea. Są mega nietrwałe, a jak chce się mieć fajną kuchnie, to w cale nie wychodzi taniej. Ja bardzo żałuje, że się zdecydowałam.[/quote] ;-) Niekoniecznie zgadzam sie z Twoja opinia.
Nie wszystkie meble z Ikea sa badziewiem .
Ja kupilam drewniane szafki jakis czas temu i sa naprawde bardzo udane pod kazdym wgledem.
Chyba nie mialas Blaszka szczescia w swoim wyborze.
Ja jestem zadowolona. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wiesz kuchnia jest takim miejscem w którym spędza się bardzo dużo czasu i meble eksploatuje najbardziej dlatego warto w nie zainwestować. Poza tym resztę domu mam praktycznie w 60 procentach umeblowaną w Ikea i jest ok, ale jeśli chodzi o kuchnie to żałuje mojej decyzji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
My mamy z Gawina i jesteśmy bardzo zadowolone ;)
Prawie robione na wymiar ;) hehe ;)
W sensie część ze standardowych mebli, częśc z wymiaru, cała reszta, typu blaty itp, już bezpośrednio pod nas...

...bo w oczach tkwi siła duszy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="blaszka"]a co to jest Gwina?[/quote] :-P Chyba cos zle przeczytalas, bo Hadassie chodzilo i to napisala wyraznie ,
o meble z fabryki GAWINA , a nie GWINA, bo to akuratnie nic nie znaczy. 8-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nawet nie wiesz jak szybko to zleci...

...bo w oczach tkwi siła duszy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Na Wielkanoc aranżowaliśmy kuchnię. Muszę przyznać, że przeszła nasze oczekiwania. Postawiliśmy na styl nowoczesny z wyspą na środku. Wszystko było na wymiar. Projekt i montaż wykonała firma http://www.aranzacjekuchni.com.pl/aranzacja-kuchni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
My na razie przewieźliśmy meble ze starego mieszkania ale zastanawiamy się nad 2 opcjami
1. zamówić meble na wymiar, takie z zabudowanym piekarnikiem, mikrofalą, lodówką, zmywarką. Ponadto podobają mi się zabudowy pod sam sufit. Tak aby wykorzystać całą przestrzeń i nie miał się gdzie kurz zbierać
2. kupić jakieś meble z Ikea, Black red White
Dylemat polega na tym, że jak zamówimy takie na wymiar to już są meble porządne na kilkanaście lat i za kilkanaście tys (tak orientacyjnie). Jeśli kupimy ze sklepu wiadomo cena o wiele niższa (nawet za 600zł) dostaniemy i co kilka lat możemy je sobie wymienić.
Co Wy na to??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi