Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kika666

Andrzejki- wrozby i rytualy milosne

Rekomendowane odpowiedzi

:) Dawniej wierzono , ze w wigilie imienin ANDRZEJA czyli 29 listopada
duchy przodkow wracaja na ziemie , podobnie jak w noc swietojanska i moga przed nami
odkryc swoje tajemnice.
Jedna z nich byla i jest magiczna wrozba jak wywropzyc sobie szczescie w milosci , jak poznac imie tego
jedynego.
Warto wobec tego poznac tradycyjne wrozby i rytualy milosne ktore mozemy sobie sami wykonac.
Zreszta fajnie jest czasami szczesciu odrobine pomoc.
Znacie jakies ciekawe wrozby i rytualy np. na przyciaganie tego jedynego.
Jak rozpalic milosc u faceta ktory sie nam bardzo podoba?
A moze znacie jakies silne amulety?
A moze pasjans, wahadloczy nawet plonace zapalki?
Warto w tym andrzejkowym wieczorze pomyslec ,o super zabawie i zobaczyc co nam przyniesie przyszlosc. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Znacie kogoś kto odprawia jakieś obrzędy magiczne w ten dzień? A może sami takie robiliście? 8-)

Bo myślę, że takie lanie wosku czy jakieś wróżby z fusów to każdy przechodził...

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Szczerze to nie trzeba byc magicznie uzdolnionym by takie rytualy i wrozby wykonac.
Np. taki CZARODZIEJSKI ELIKSIR ktory przygotowuje sie po zachodzie slonca i tylko w andrzejki.
WYKONANIE:
W kuchni zapalamy swiece.
Na palniku stawiamy rondelek i wlewamy do niego 1 butelke slodkiego czerwonego wina.
Dodajemy po duzej szczypcie tymianku , cynamonu , bialego pieprzu, chili i mielonych gozdzikow.
Dokladamy po 1 lyzce miodu i stopionego brazowego cukru.
Gotujemy na malym ogniu , az bedzie plynu tylko 1/3.
Nastepnie napoj studzimy i odstawiamy co najmniej na dobe.
RYTUAL:
ELIKSIR pijemy przy blasku swiec , mowiac kilka razy ,, NIECH MEZCZYZNA MI PRZEZNACZONY ODNAJDZIE MNIE,,.
Ot i cala magia andrzejkowa. :heart:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Fajne 8-) Kika piłaś taki eliksir?

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja chyba piłam tylko o tym nie wiedziałam :D

Wróżenie z kart, ręki czy fusów jest spotykane bardzo często w obecnym świecie, ale w większości to sztuka iluzji bo ludzie sami przekazują w czym problem i nakierowują pytaniami na takie odpowiedzi jakie chcieliby usłyszeć, albo na to czego się obawiają.

poznałam niedawno osobę, która twierdziła, że wróży z kocich flaków

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Coolka"]poznałam niedawno osobę, która twierdziła, że wróży z kocich flaków[/quote] o fuj... ;/

Ja, tak jak chyba każdy, wróżyłam sobie bardziej dla zabawy, nic poważnego, właśnie jakieś lanie wosku, itp. ;)
Ale znam osoby, które zajmują się magią "na serio" (a dokładniej ezoteryką generalnie) i np. stawiają Tarota, itp. Byłam w tym roku na takiej domówce andrzejkowej, gdzie tacy ludzie stawiali karty właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kiedyś powiedziano mi, że mam w sobie energie , która pozwoliłaby mi widzieć to co chce. Ale to było dawno. Najprzyjemniejszą wróżbą jaką znam to wróżba na ilość dzieci kiedy nad dłonią poprzez dłonie przewodniczki porusza się zawieszona na sznurku obrączka.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Reiv"]Fajne 8-) Kika piłaś taki eliksir?[/quote] :) Pilam , pilam i to z elementami totalnego zaskoczenia. :) :)

-- 4 gru 2013, o 22:07 --

:) Ciekawym rytualem sa, tajemnicze swiece ktore rozpalaja ogien milosci.
Od zawsze ,plomien swiecy to symbol zycia i goracego uczucia.
I tak gdy chcemy by konkretny mezczyzna odkryl w nas milosny zar , to mozemy wykonac
prosty i magiczny rytual.
- Zapalamy czerwona swiece i pozwalamy jej palic sie tak przez kilka minut.
W miedzyczasie na karteczce papieru wypisujemy jego imie.
Nastepnie spalamy ja w plomieniu i pozwalamy by nasza swieca wypalila sie do samego konca.
Warto tez wiedziec, ze w ogniu swiecy mozemy tez spalic karteczke z wypisanymi skrytymi naszymi
pragnieniami.
Duzo jest takich fajnych rytualow ktore cos tam moga nam pomoc. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Fajne te wróżby i rytuały, niektórych nie znałam to w przyszłym roku wypróbuję :)

Wynajem i sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii - najlepsza ofert na rynku: [code]http://www.carisma.pl/oferta-sprzedazy.html[/code]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Czesc z tych wrozb , mysle ze z powodzeniem mozna stosowac nie tylko
w Andrzejki. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi