Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kika666

PREZENTY strzal w dziesiatke

Rekomendowane odpowiedzi

:) Szal przedswiatecznych zakupow wlasnie rozpoczety.
Polki sklepowe uginaja sie pod ogromem i roznorodnoscia potencjalnych
swiatecznych prezentow.
Jest i nie ma tak naprawde w czym wybierac.
W koncu zamiast kolejnego gadzetu , perfum , szalika lub kolejnej pary znienawidzonych przez obdarowanego
rajstop czy skarpetek mozna sie naprawde wysilic i postarac , by np. ukochanej osobie podarowac cos szczegolnego i
wyjatkowego.
Jakie macie pomysly na prezenty trafione strzalem w dziesiatke? :)[img]http://www.babciapolka.pl/images/stories/artykuly/rodzice_naszych/lc%20wita.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W tym roku prezent kupuję tylko mojej chrześnicy i jej braciszkowi. Będą to dwie książeczki i pewnie coś słodkiego. Liczę, że się spodoba, bo ostatnio jedno i drugie ma manię oglądania obrazków w różnych książeczkach :)
Ale ogółem wybierając prezent powinniśmy kierować się przede wszystkim zainteresowaniami, hobby drugiej osoby. Według mnie nawet jakaś drobna rzecz kojarząca jej się z ulubionymi zajęciami sprawi więcej radości niż jakiś drogi i wypasiony gadżet, a już na pewno większą od kolejnej pary skarpetek :P.

[i]Wehikuł czasu to byłby cud[/i]

[img]http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2010/214/b/0/llama_love_by_fear_the_brilliance.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Wlasnie.
A moze zamiast oklepanych gadzetow postawic na prezent np. edukacyjny?
Nie wiem , moze to byc jakis ciekawy kurs?
Zreszta mamy troche czasu na nietuzinkowe pomyslunki , wiec pomyslmy jak uszczesliwic swiatecznie
naszych kochanych bliskich. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kiedyś jak ktoś mnie pytał co bym chciała, zazwyczaj wybierałam książki, albo gadżety do kuchni. Czasami jakiś fajny kwiatek doniczkowy bo nie lubię ciętych ;) Nigdy nie miałam jakiś wymagań i cieszyłam się jak prezenty były od serca. W tym roku najbardziej bym chciała bliskości ukochanej osoby i nic więcej do szczęścia nie byłoby mi potrzebne.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja staram się jakoś od października słuchać uważniej bliskich w poszukiwaniu pomysłów na prezenty. :P
I sama też staram się coś zasugerować niby ot tak. ;) To taki niepisany zwyczaj, ale dzięki niemu w 90% nie ma problemu z prezentami. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Co myślicie o takim nożu jako prezencie dla ojca?

[color=#FF0000]/Edit Nie reklamujemy tak bezczelnie[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Noze ;-) sa chyba jednym z niewielu artykulow ktore zdecydowanie nie sa i NIGDY nie
beda prezentem trafionym w dziesiatke.
Taki prezent zawsze ,,zle,, mi sie kojarzy. :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi