Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Vega

Czy spadł już u was śnieg?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj, gdy wstałem rano to zorientowałem się że na dachach pobliskich domów leży sobie śnieg. Nie jest tego powalająco dużo niemniej jednak jest.
A u was też już coś spadło, czy jeszcze nic?

Jeżeli Kłamca mówi że kłamie to kłamie, czy mówi prawdę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Niestety kuchnia tak i bardzo mi się to nie podoba. Nienawidzę zimy i wszystkiego co się z nią wiąże.

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
U mnie w nocy padał deszcz ze śniegiem, ale od rana pogodnie , słonecznie tylko zimno. Niestety 3 stopnie.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rano był śnieg, teraz się już stopił.

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Obudziłam się rano, look przez okno i mały szok. No ale śniegu też niewiele, z tym że nadal trochę leży, nie topi się.
Czas zimy nadszedł...i tak późno, bo już niemal grudzień, a mikołaj musi jakoś przyjechać!;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mikołaj ma sanie które unoszę się w powietrzu... więc on ma śnieg w d...uszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ufff bo już się bałam, że do mnie nie dotrze jak u mnie bez śniegu :(

[img]http://img2.demotywatoryfb.pl//uploads/201303/1363892688_vdr7t8_600.jpg[/img]

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sądząc po wpisach znajomych na Facebooku, to... tak, spadł u mnie śnieg : D

Rano podobno padał, ale ja nie wstaję tak wcześnie, więc nie widziałam na własne oczy.

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Na moim fb jeszcze cisza więc pewnie u mnie nie padało, aż tak :P

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
U mnie trochę sypie i topnieje na zmianę.

Jeżeli Kłamca mówi że kłamie to kłamie, czy mówi prawdę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
U mnie jest cienka warstwa śniegu. I jak dla mnie to taka mogłaby być całą zimę i ani grama więcej :D. Jakby stopniał to też płakać nie będę. Nienawidzę zimy, śniegu i zimna. Byle do wiosny!

[i]Wehikuł czasu to byłby cud[/i]

[img]http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2010/214/b/0/llama_love_by_fear_the_brilliance.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Coolka"]Na moim fb jeszcze cisza więc pewnie u mnie nie padało, aż tak :P[/quote] Może Twoi znajomi zdali sobie sprawę z tego, że inni ludzie też mają okna : D

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Haha no może tak ewoluowali , ale sądzę, że jednak to kwestia, że nie padało ;P

[quote="Paula"]Nienawidzę zimy, śniegu i zimna. Byle do wiosny![/quote] Też bym się nim nacieszyła chętnie tylko na święta i tyle :)

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Coolka"][quote="Paula"]Nienawidzę zimy, śniegu i zimna. Byle do wiosny![/quote] Też bym się nim nacieszyła chętnie tylko na święta i tyle :)[/quote] Tylko proszę precyzujmy w tym roku, które święta :mrgreen:.
A dla mnie to i nawet w Boże Narodzenie śniegu może nie być :P. W ogóle może nie istnieć.

[i]Wehikuł czasu to byłby cud[/i]

[img]http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2010/214/b/0/llama_love_by_fear_the_brilliance.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Troche dzisiaj padalo i nawet zrobilo sie bialo.
Ale stopnialo szybko. ;-)
Lubie jak padaja takie duze platki i jest mrozik.
Zima ma swoj urok , ale tylko wtedy gdy jest taka puchowa biala pierzynka na dworze. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zima ma urok w górach... jak jestem tam przez 5 min lub aby pojeździć na nartach.
Zima w mieście... plucha, brak miejsca do zaparkowania, ludzie jeżdżą jak posrani bo o matko jest ślisko, jest zimno.. ogólnie dla mnie koszmar. Ustawowo bym zakazał zimy w mieście.
Wiem że dzieciaki mają radochę ze śniegu... ale nie ja (chyba się starzeję).

Katowice -2 zachmurzenie jak na razie sucho.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Mysle Redorange , ze z zima w miescie jest naprawde trudno wytrzymac i sobie radzic.
Dlatego dopisuje sie do Twojego niezadowolenia , bo Cie w pelni rozumiem. . :angry:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zima ma swoje plusy. Fajnie można się wygrzać przed kominkiem z gorącą czekoladą oglądając film, gdzie za oknem prószy śnieg. A jak jeszcze z ukochaną pod kocykiem to dopiero magia ;)

Fajnie jest też pobawić się z dziećmi jak jest taki lepiący śnieg. Przypomina mi się wtedy dzieciństwo. Wspólne lepienie bałwanów, oczekiwanie na prezenty, przygotowanie potraw na wigilie.

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
u mnie wygląda to tak:

[img]http://s10.flog.pl/media/foto/poszept_256c365aa0898ca63dd2f5cf4769f3d7.jpg[/img]

Zdjęcia są mojego autorstwa

nie z internetu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Reiv"]Zima ma swoje plusy. Fajnie można się wygrzać przed kominkiem z gorącą czekoladą oglądając film, gdzie za oknem prószy śnieg. A jak jeszcze z ukochaną pod kocykiem to dopiero magia ;)

Fajnie jest też pobawić się z dziećmi jak jest taki lepiący śnieg. Przypomina mi się wtedy dzieciństwo. Wspólne lepienie bałwanów, oczekiwanie na prezenty, przygotowanie potraw na wigilie.[/quote]
:) Przypomniales mi Reiv , ta niepowtarzalna i czarodziejska atmosfere towarzyszaca swiatecznej krzataninie wlasnie w dziecinstwie.
Kazdy z nas ma takie fajne chwile wspomnien.
A co ciekawe, ze to wlasnie ten cudowny bialy puch tak nas swoimi platkami czaruje. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dzisiaj za to piękna pogoda. Słońce i prawie bez wiatru. W sam raz na spacer.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
U mnie chłodno, ale słoneczko. Chwilowa ulewa nie wiem skąd, ale tak z 5 min i znów ładnie.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Dzisiaj byl piekny i sloneczny dzien .
Jak zwykle o tej porze roku jest zimnawo, bo tylko 4 stC. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Śniegu brak, ale z rana skrobałam szyby i odmrażałam zamek, więc już tak zimowo.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) To prawda .
Zimowo juz jest napewno, bo rano bylo bialo z mroziku , a na drzewach sporo szronu.
Tylko patrzec jak bialy puch na nas spadnie. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi