Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
cooleris

Hobbit 2

Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo wchodzi jedna z najbardziej oczekiwanych premier tego roku (przynajmniej dla mnie), druga część Hobbita. Też czekacie na ten film? Ja szczerze mówiąc nie mogę się doczekać, jedynka naprawdę podobała mi się. Nie jest to Władca Pierścieni, ale to i dobrze, że się różni. Generalnie, świata Tolkiena nigdy za mało:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Generalnie, świata Tolkiena nigdy za mało:D[/quote] Zgadzam się.

Niedługo czyli? Kiedy jest zapowiedziana premiera?

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Na pewno wybiorę się do kina. Cytuję ukochanego "niektóre filmy trzeba zobaczyć w kinie!'. Ten klimat....:) jedynka bardzo mi się podobała, szkoda że trzeba zawsze tak długo czekać na kolejne części, no ale teraz to już bliżej niż dalej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pewnie, ze ide:) uwielbiam ten klimat :) Reiv premiera juz jakos niedlugo, pod koniec grudnia:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Trochę spóźnieni za światem, ale nie szkodzi. Po świętach, taki prezent niemal na nowy rok:) Tak epickie filmy jak ekranizacje Tolkiena to trzeba oglądać na dużym ekranie. Poczuć tamten świat :) Ja to jestem ciekaw jak w końcu będzie wyglądał Smaug. Na każdym trailerze jest trochę inaczej..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Świat Tolkiena wciaga rzeczywiście :) Jako fana Tolkiena i surowego krytyka powiem, że Jackson potrafi robić cuda :) to co sobie człowiek wyobrazi potrafi przenieść na ekran, a do tego te pejzaże i wstawki musicalowe. Jak dla mnie git. Wybiorę się na "Pustkowie Smauga" do kina pewnie :angry:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Też się wybiorę. Ta muzyka, efekty i klimat są warte tych kilkudziesięciu złotych za bilet.

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja również na pewno obejrzę. :) Widziałam pierwszą część filmową i czytałam książkę, podobnie z Władcą Pierścieni. :)
Zdecydowanie są to moje klimaty i to sama przyjemność oglądać takie dzieło na dużym ekranie (nawet jeśli trwa aż 3h :D).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Androdos"]A ktoś z was był na I części w kinie?;> Jakie odczucia, wrażania?[/quote] Moja siostra była w kinie na pierwszej części. Wróciła zachwycona :).
Może i ja wybiorę się na dwójkę. W sumie dawno w kinie nie byłam, a na [i]Hobbicie[/i] ma pewno nie będzie to czas stracony.

[i]Wehikuł czasu to byłby cud[/i]

[img]http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2010/214/b/0/llama_love_by_fear_the_brilliance.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja najpierw czytalam , a potem bylam w kinie i musze powiedziec, ze film mnie nie zawiodl . Dobrze oddali klimat . Dlatego jestem ciekawa tej drugiej czesci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kocica- czytałem Hobbita kilka razy, ale film jestem takim rozszerzeniem fabuły, że tak naprawdę, tylko możesz się orientować co będzie w filmie, a nie znasz go dokładanie scena po scenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No ja się już doczekać nie mogę. 8-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
w niektórych kinach już 25 są pokazy przedpremierowe.
Ja ostatnio dorwałam album filmowe postaci i miesjca i poczytałam trochę o Tauriel - fajna postać stowrzona przez Jacksona (ciekawe czy zona , która jest scenarzystką przy produkcjach pomagała? myslę, że tak ;) - z opsi wynika, że będize się podkochiwała w ktorymś z krasnludów - najwyzszym, to chyba kili?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A ja widziałam i oceniam pozytywnie. Dobry film jak na Tolkiena przystało. Mnie nie rozczarował, wręcz powiedziałabym, że w porównaniu do pierwszej części to mile zaskoczył. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja tez jestem juz po seansie. I ... film wbija w fotel. Efekty 3d mnie powalily, duzo lepsza jest ta czesc. Wiecej sie dzieje, sa tez smieszne watki. Uwazam, ze warto isc... tylko ta koncowka mnie lekko zirytowała...przerwac w takim momencie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja byłem w kinie w weekend (tamten) i powiem, że po wyjściu z kina oceniłbym go na 8-ekę ale teraz tak myślę, że mógłbym dać o jedno "oczko" więcej. Tak na chłodno i po seansie. Po pierwsze za akcję (prawdziwą akcję), efekty 3D i bardzo dobrą grę aktorską. Jedyne co może odstaje od reszty to muzyka... choć tutaj są gusta i guściki. Ogólnie warto... naprawdę ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Byłem i jestem zadowolony. Dużo akcji, fabuła wręcz galopuje. Świetne efekty, choć byłem na 2 D. Smok jest super, podłożony głos rewelacyjny. Naprawdę, przez te 3 h dobrze się bawiłem. Szkoda mi, że Beorna tylko było mało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi