Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Coolka

Filmowe plany ...

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wrzucając repertuar pomyślałam, że często patrzymy na reklamę w tv czy repertuar w gazecie i coś nas zainteresuje. Są filmy też na które czekamy od momentu zapowiedzi. Czy wy też tak macie ? Wrzucając Repertuar natknęłam się na film "Carrie" i już czekam aż się pojawi dla mnie do obejrzenia. A wy macie jakieś takie filmy ? Co zwróciło waszą uwagę i chcielibyście obejrzeć ?

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czekam na kolejną część Hobbita.

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mam ochotę zobaczyć "Dary Anioła: Miasto Kości"

[img]http://www.kinomaniak.tv/s/fw/movies/43/65/21/436521/posters/big.jpg[/img]

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja również z chęcią obejrzę "Dary Anioła: Miasto Kości" :)

Jeżeli Kłamca mówi że kłamie to kłamie, czy mówi prawdę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Vega"]Ja również z chęcią obejrzę "Dary Anioła: Miasto Kości" :)[/quote] A warto obejrzeć... :D

Nie mogę się doczekać na drugą część "Igrzysk śmierci".
Edytowane przez Gość

[i]Wehikuł czasu to byłby cud[/i]

[img]http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2010/214/b/0/llama_love_by_fear_the_brilliance.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spodobała mi się bajka i chciałabym się jakoś zabrać, ale to nie dziś na pewno ;P Musze jeszcze Reiva namówić :)

[img]http://www.kinomaniak.tv/s/fw/movies/43/69/18/436918/posters/big.jpg[/img]

Profesor Bomba jest zwariowanym naukowcem, który pragnie udowodnić, że ukryty przed ludzkim wzrokiem miniaturowy świat niezwykłych istot, zwany Zielonym Królestwem, istnieje naprawdę. Profesor jest jedynym człowiekiem, który wierzy w jego istnienie. Do chwili, kiedy jego kilkunastoletnia córka, Mary Katherine, podlega niesamowitej transformacji i przeniesiona zostaje do Zielonego Królestwa. Tam wraz z grupą nowych przyjaciół musi stawić czoła wrogim siłom, które chcą pozbawić władzy Matkę Naturę, królową tej krainy. Wspólnie przeżyją wielką przygodę i uratują świat Zielonego Królestwa... i nasz własny.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Życzymy wszystkim wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego roku pozdrawiamy mistrzowie szeptów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Uważam, że październik to najlepszy czas na filmy i seriale. Multum nowości... Ja się w przyszły weekend wybieram na 7 wspaniałych, a potem na początku października na Johna Wicka 2- tytuł bodajże Bulletproof...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=8852]Annais[/url]"][post]191522[/post] Ja się w przyszły weekend wybieram na 7 wspaniałych[/quote] Byłam już na tym w kinie, bo trailer mnie zachęcił. Nie żałuję, bo obejrzałam klasyczny western w nowym wydaniu. Chyba będę musiała zgłębić ten gatunek, bo Fuqua swoim filmem narobił mi na niego smaka!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja ze swojej strony powiem, że bawiłam się na Siedmiu wspaniale xD. Nie sądzę bym została fanką westernów nagle, ale obejrzałam z przyjemnością. Dobrze zagrany, fajnie zrobiony, przemyślany film. Brawo dla Fuque'a!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czekam na Ligę Sprawiedliwych (już prawie!!)
Na Orient Express, Gwiezdne wony, i także na Cichą noc. Cicha noc to w ogóle pierwszy polski film na który ja faktycznie CHCĘ iść. Chyba dlatego, że temat emigracji jest również bolesny dla mojej rodziny.... :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Obejrzałam trailer Cichej Nocy po Twoim poście i faktycznie jest nad czym się zatrzymać, pomyśleć... ciekawa alternatywa na przedświąteczne kino! Dzięki za podpowiedź!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hmm...filmowe plany, w sumie to nie patrzyłam, bajki z dzieciakami na pewno, Nowe SW, z polskich "Cicha noc" z moim ulubieńcem, choć faktycznie komedia to nie jest raczej. Ale może warto poważniej do tematu świąt podejść, z refleksją głębszą... ja spróbuję na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote=enigma post_id=196053 time=1510828781 user_id=9798&sid=f82b319a79c7a6764e922b33cb78a0b2]Obejrzałam trailer Cichej Nocy po Twoim poście i faktycznie jest nad czym się zatrzymać, pomyśleć... ciekawa alternatywa na przedświąteczne kino! Dzięki za podpowiedź![/quote] Enigmo, i jak, obejrzałaś? Co sądzisz? Ja już byłam i jestem pod bardzo pozytywnym wrażeniem. Wnoszę Cichą noc do listy ulubionych :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi