Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Coolka

Nie mam się w co ubrać...

Rekomendowane odpowiedzi

Zwrot często słyszany przez facetów, ale jak to jest tak na prawdę. Najczęściej nasze szafy przepełnione są ubraniami (przynajmniej moja), a zawsze mam dylemat jak już gdzieś idę w co się ubrać. Wywalam na łóżko połowę rzeczy z szafy i sobie wybieram. Na co dzień nie mam z tym problemów, ale jednak zastanowienie w co się ubrać w głowie się kręci. A jak jest z wami ?

[img]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/p480x480/1465224_697851160225242_2087262528_n.jpg[/img]

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja również nie mam z tym problemu, zakładam majtki, skarpetki, dresy, podkoszulek, buty oraz kurtkę. Dokładnie w tej kolejności, w które wymieniłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oj z pakowaniem to ja mam częsty problem. Chyba powinnam posiadać szafę podróżną :)

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Szczerze mowiac to jakos nigdy nie gderam , ze nie mam sie w co ubrac.
Po prostu ide do swojej garderoby i zaczynam szperac coby tu ubrac.
Moje rzeczy mam w miare poskladane i porozwieszane , wiec zazwyczaj wybierac w co sie ubiore.
Jak wyjezdzam , to zazwyczaj biore naprawde bardzo malo rzeczy i nigdy nie mam takich ubraniowych dylematow. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zawsze mam problem z tym, które bluzki spakować, bo właśnie tego mam chyba w szafie najwięcej, ale nie zajmuje mi to też jakiejś większej części z życia :D.
Na co dzień nie mam problemu z tym co na siebie włożyć. Zaczyna się dopiero, gdy nadchodzi jakaś większa okazja, [i]bo przecież w tej sukience byłam już dwa razy[/i] :woot:

[i]Wehikuł czasu to byłby cud[/i]

[img]http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2010/214/b/0/llama_love_by_fear_the_brilliance.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A jak z butami u was? Mnie się zdarza wybrać buty a potem szukać dopiero co ja do nich założę :D

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Coolka"]A jak z butami u was?[/quote] A ja właśnie nie mam jakiejś mani na punkcie butów :D. Zwykle wybieram właśnie najprostsze, takie, które da się dopasować do wszystkiego.

[i]Wehikuł czasu to byłby cud[/i]

[img]http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2010/214/b/0/llama_love_by_fear_the_brilliance.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Przyznaje, ze czasami mam problem z wyborem i dopasowanie butow do
wybranej sukienki czy spodni.
Bywa, ze dlugo sie zastanawiam zanim sie zdecyduje co mam zalozyc. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:)Nie ma tak lekko .
W koncu wszystkie kobiety maja wiele wspolnego, a juz napewno jesli idzie o stroje i ich wybory. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
U mnie największym problemem jest dobranie odpowiedniego zestawu ubrań do siebie, tak żeby wszystko pasowało. Aczkolwiek zdarzają się sytuacje, że np. ubieram czarną spódnicę i myślę, że fajnie by ona wyglądała np. do błękitnej koszuli, otwieram szafę, a tam niestety jej nie ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja mam tak samo, tzn. zawsze nie mam się w co ubrać, pomimo tego, że moja szafa pęka w szwach ;)

Piękne dekoracje na ściany w atrakcyjnych cenach - [code]http://artpasaz.pl/[/code]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
U mnie to zależy od dnia i humoru. Czasem nie mam z tym problemu, czasem jestem wręcz bezradna i szukam szukam, a i tak wychodzę z domu niezadowolona, z wizją tego co by mi się jeszcze przydało. Potem ten stan mija i nowy ciuch kupuję tylko wtedy, gdy na prawdę jest mi potrzebny:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mnie się zdarza kupować jak mi coś wpadnie w oko fajnego. Lubie też pobuszować po ciuch-landach bo fajne rzeczy można znaleźć, tylko Reiv musi pomyśleć jak mi garderobę zrobić , taka duuuużą :P

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Tez od czasu do czasu wpadam ,,butiku ciuchowego,, jak mawia moja przyjaciolka i
zdarza mi sie trafiac na napra3wde wystrzalowe szmatki.
Cena praktycznie biorac zadna , ale jakosc super.
Przynajmniej mam znowu ,,nowy,, i niebanalny ciuszek. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja uwielbiam kupować cichy, więc raczej nie mam problemu z tym, że nie mam się w co ubrać :D

Największy wybór wiatrówek i militariów w sieci - [code]http://www.sharg.pl/[/code]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ostatnio Reiv dał mi pofantazjować i uwidziałam sobie taką garderobę, gdzie każda bluzeczka będzie wisiała na wieszaczku i to wszystko będzie obrotowe. Nie wiem jak to zrobi, ale takie bym chciała <3

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi