Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Coolka

Telepatia bliźniąt

Rekomendowane odpowiedzi

[img]http://paranormalium.pl/ilustracje/artykuly3/telepatia_blizniat.jpg[/img]

Ciekawą zagadką związaną z bliźniakami jest to, że posiadają one szczególny związek wykraczający poza zwykłe rodzeństwo. Choć więź między bliźniakami jest szczególnym aspektem ich unikalnego związku, niekiedy jest on powiązany z niezwykłymi nadnaturalnymi zdolnościami.

Potwierdza to wiele anegdot. Prawie każde rodzeństwo bliźniaków może opowiedzieć taką historię. Czasami jedno z dzieci doświadcza fizycznego odczucia czegoś, co dzieje się z jego bliźniakiem (na przykład ból podczas pracy czy atak serca). Kiedy indziej bliźnięta odkrywają, że wykonują podobne czynności, będąc daleko od siebie, przykładowo kupują ten sam przedmiot, zamawiają taką samą potrawę w restauracji lub podnoszą słuchawkę, aby zadzwonić w tym samym momencie. Może się wydawać, że jedno zna myśli drugiego, mówiąc jednocześnie lub kończąc wzajemnie swoje wypowiedzi.

Znacie takie "magiczne" rodzeństwo? A może słyszeliście jakieś opowieści?

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Niestety malo wiem na ten temat.
Ale slyszalam , ze rodzenstwa blizniakow zachowuja sie bardzo podobnie i nawet
robia te same bledy i maja podobne upodobania , a moze nawet takie same.
Kiedys moja mama mowila mi , ze znala takie blizniaki .
Konkretnie chodzilo o to , ze kazdy z nich znalazl sobie dziewczyne .
Jak sie pozniej okazalo , byly tez blizniaczkami.
Oczywiscie byl slub.
Dla mnie blizniaki to naprawde takie fenomeny natury .
Mysle jednak, ze nie do konca jeszcze detalicznie rozebrane na czynniki pierwsze.
Moze z czasem duzo wiecej bedziemy jeszcze wiedziec o fascynujacych i tajemniczych blizniakach. 8-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi