Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Coolka

Antynikotynowa Kampania Społeczna

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie rewelacja, że w tak fajny sposób powstają antynikotynowe kampanie. Co o tym myślicie? Czy to przemawia do ludzi?

[img]http://i1.pudelekx.pl/4a31843859dd034f5fa0efdd22f46a3139858dfe/antitabachnayareklama-13-jpg[/img]

[img]http://i1.pudelekx.pl/396569363107a0291ed56626ad71521596c42002/antitabachnayareklama-5-jpg[/img]

[img]http://i1.pudelekx.pl/e5acaf6af0fac97560389a7f29f25007a0f68dbc/antitabachnayareklama-1-jpg[/img]

[img]http://i1.pudelekx.pl/970eaf80c03a43b1c94c345ba9b246859b2e2e41/antitabachnayareklama-14-jpg[/img]

[img]http://i1.pudelekx.pl/b4c0aaf642ebd40a0d661c0d56b2a45d8449235d/antitabachnayareklama-18-jpg[/img]

[img]http://i1.pudelekx.pl/8a84f82a99a291843872a66d82e88b74cc9e2984/antitabachnayareklama-12-1-jpg[/img]

[img]http://i1.pudelekx.pl/e65d019c8ffae27241dbb0c6ff5d71a358126e9a/antitabachnayareklama-3-jpg[/img]

Jak dla mnie zajebiste.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czemu ta dziewczyna całuje się kozą?
Nie rozumiem przesłania. (Może dlatego, że nigdy paczki papierosów nie kupiłem)

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Powinna całować się z osłem było by bardziej dobitne :D A co do przekazu to wydaje mi się , że smak z ust byłby podobny ;P

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nigdy nie całowałem się z kozą, może dlatego nie załapałem :mrgreen: ani z kobietą palącą. Jakoś mi się to nie podoba, gdy kobieta pali.

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To tak samo nieprzyjemne mi się wydaje jak z palącym facetem. Ale kampania ma dość fajny i mocny przekaz

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-VSMeW3OXT8[/youtube]

Ta kampania mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Strasznie sztywna ta kampania. Zdjęcia tak ciekawiej mi się wydaja zrobione

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mniej kontrowersyjna, ale moim zdaniem bardziej elegancka kampania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gdyby zniechęciło to bym napisał książkę w stylu "rzuć nałóg razem z Reivem".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Albo dać sobie bana za offtop.

[color=#FF0000]
Jeśli masz jakieś obiekcje co do administracji to jest od tego inny temat.

Pozdrawiam,
Team Scypion.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Mysle, ze jak ktos lubi horrory to ta odstraszajaca Antynikotynowa Kampania jest w sam raz.
Sadze nawet , ze jak nalogowy palacz to sobie obejrzy to po prostu zwymiotuje i zacznie PALIC jeszcze wiecej.
A tak nawiasem mowiac to ten co wymyslil to antynikotynowe przeslanie chyba zupelnie zapomnial,
ze istnieje psychologia ktora pozwala inaczej podejsc do kwestii palenia.
Gdybym to ja byla palaczem to dostalam bym szalu widzac takie absurdalne i horrorowate ,,obrazki,,.
Zamiast anty winno byc PAL jeszcze wiecej. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jako palacz... nie działa to na mnie. Tak samo zdjęcia raka płuc, płuc palacza, raka przełyku itp. NIe będę chciał palić to rzucę to w diabła i żadna reklama społeczna, reklama plastrów, e-papierosów drażetek czy innych cudownych sposobów na mnie nie działa. Tak samo jak napisy na paczkach. Jak bym cholera nie wiedział jakie są skutki uboczne.
Śmieszą mnie również lekarze którzy wrzeszczą jakie to szkodliwe a palą jak smoki. Straszna niekonsekwencja. Doskonałym przykładem jest mój kardiolog. Za każdym razem mi mówi że nie powinienem palić... a później sam mnie wyciągana fajkę.

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="towarzysz Stalin"]Albo dać sobie bana za offtop.[/quote]
Faktycznie. Zaraz mu dam ostrzeżenie za rozmowę o kampanii antynikotynowej w temacie antynikotynowej kampanii. Nie wiem jak on mógł :)

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
powinno zadziałac na palacych?

nie pale od urodzenia, więc takie przekazy mi nic nie daja...

Zdjęcia są mojego autorstwa

nie z internetu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szczerze to przestał mnie ten temat tak boleć. W restauracjach są osobne strefy dla tych i dla tych. Pod nosem publicznie nikt nie może mi kopcić, a jak przychodzą znajomi to zapraszam ich do otwartego okna tudzież na taras. Jeśli ludzie chcą się truć to niech się trują. A pretensji do znajomych nie mam póki nie smrodzą mi w twarz.
[quote]Jak bym cholera nie wiedział jakie są skutki uboczne. [/quote] Na pewno się znajdą osoby, którym trzeba przypominać o tym na każdym kroku, a i tak będą zaskoczeni, gdy umrą na raka płuc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja też nie palę, ale jeśli chociaż jednej ze 100 osób da to coś do myślenia to ja jestem ZA takimi kampaniami.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Ale niezaleznie od wszystkiego to wydaje mi sie , ze to jest swego rodzaju ,,dreczenie,, palaczy.
Przeciez oni i tak wiedza , ze palenie moze byc ich cichym zabojca.
Mimo wszystko decyduja sie na palenie.
Wiec tak sobie mysle , po co ich dreczyc dodatkowo takimi Kampaniami w wydaniu horrorowatym?
A moze w tym wszystkim chodzi o tych ktorzy nie pala?
W koncu wszyscy tak naprawde jestesmy biernymi palaczami i zawsze bedziemy dopoki bodaj jeden czlowiek
bedzie palaczem.
Wiec moze jest to walka z wiatrakami ? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kampania społeczna nikogo nie dręczy. Nikt nikogo nie zmusza do rzucania palenia. Tylko nakłania na różne sposoby. Jednego nie nakłoni, drugiego już tak. Wolę żeby publiczne pieniądze szły na takie kampanie niż na propagowanie innych mniej ważnych rzeczy.
Nie rozsądzam też wiedzy, czy też świadomości ludzi na temat papierosów, bo ta jest to nie do ocenienia.

Ci którzy nie palą też mają swoje prawa. Moim zdaniem obecne przepisy są całkiem korzystne dla osób niepalących.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Wprawdzie nie pale , to mimo wszystko gdybym byla palaczem zle bym odbierala
taka Kampanie.
I z pewnoscia nie rzucilabym palenia.
To opinia tych ktorzy sa nalogowcami i akuratnie TA Kampania jest przez nich wlasnie ochrzczona
mianem ,,dreczycielki,, ktora nic nie wnosi do tego by taki nalogowiec CHCIAL rzucic swoj nalog.
Moze gdyby byla w innej formie ? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A masz jakiś pomysł jaka kampania mogłaby palaczy zniechęcić ?

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
NIc nas nie zmusi do rzucenia palenia chyba że sami tego chcemy.
Palenie sprawia przyjemność. Znamy jego skutki ale... ilość nałogów w organizmie musi się zgadzać. :)
Nie wierzę że ktoś przestanie palić bo zobaczy spot czy baner jakiejś tam kampanii. Nie zwraca się na to uwagi...i tyle.
Za to może uchronić kogoś przed zapaleniem.. chociaż i w to wątpię.

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kampanie trafiają nie tylko do dorosłych , ale też nastolatków. Takie niektóre obrazy wydaje mi się są dla nich przestrogą.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="redorange666"]NIc nas nie zmusi do rzucenia palenia chyba że sami tego chcemy. [/quote] Masz racje, to decyzja indywidualna.
[quote="redorange666"]Palenie sprawia przyjemność. Znamy jego skutki ale... ilość nałogów w organizmie musi się zgadzać[/quote] Jest wiele innych rzeczy, które sprawiają przyjemność, może trzeba by to czymś zastąpić.
[quote="redorange666"]Nie wierzę że ktoś przestanie palić bo zobaczy spot czy baner [/quote] Ale ktoś kto chce rzucić może poczuję chociaż przez chwilę motywację większą.
[quote="redorange666"]Za to może uchronić kogoś przed zapaleniem..[/quote] Chociażby dlatego warto, żeby takie kampanie powstawały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi