Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MoDa

Przegląd filmów " zapomnianych " na scypionie

Rekomendowane odpowiedzi

Grindhouse - "Death Proof"

Historia psychicznego, sadystycznego, pozbawionego uczuć, niezwykle uzdolnionego kierowcy Stuntman Mike (Kurt Russell). Działa jak magnez na piękne, młode, seksowne kobiety, które z przyjemnością zabija. Robi to w wielkim stylu, czyli swoim piekielnym samochodem.

A teraz coś ode mnie, film najpierw wydał się interesujący, choć w stylu Tarantino, później stało sie groźnie a na koniec bardzo zabawnie. Nie byłam zachwycona idąc a ten film, ale muszę przyznać, że pozytywnie jestem zaskoczona. Film składa się w dwóch wątków. Paniom polecam szczególnie koniec filmu, dawno sie tak nie usmiałam :lol:

Niestety nie znalazłam dobrego zwiastuna tej części filmu, załączam więc kilka zdjęć

http://i18.tinypic.com/4rcpidf.jpg

POLECAM!!!
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
produkcja: USA
gatunek: Dramat , Horror , Thriller
data premiery: 2006-11-10 (Świat)
reżyseria: Asif Kapadia
scenariusz: Adam Sussman
zdjęcia: Roman Osin

Opis:
Joanna Mills jest upartą, nieustępliwą młodą kobietą, zdecydowaną na odkrycie prawdy kryjącej się za przerażającymi wizjami, które ją prześladują. Robiąc zadowalającą karierę jako przedstawiciel firmy transportowej, Joanna ma jednak spore problemy w życiu osobistym: skłócona z ojcem, nachodzona przez byłego chłopaka, coraz częściej ulega przeświadczeniu, że traci panowanie nad przebiegiem swojego życia. Widzi i podświadomie doświadcza brutalnego zabójstwa nieznajomej, młodej dziewczyny, pozbawionej życia przez bezwzględnego mordercę, którego następną ofiarą prawdopodobnie stanie się Joanna. Chcąc odmienić los i pozostać żywą, Joanna kierowana przez własne wizje, jedzie do rodzinnego miasta zabitej dziewczyny. Kiedy przyjeżdża na miejsce, odkrywa że pewne sekrety nigdy nie będą mogły być pogrzebane, niektóre duchy nigdy nie odejdą, a popełnione morderstwo, którego tajemnicę próbuje rozwikłać, może dotyczyć jej samej.

Obsada:[*]Sarah Michelle Gellar - Joanna Mills [*]Peter O'Brien - Terry Stahl [*]J.C. MacKenzie - Griff [*]Erinn Allison - Annie [*]Sam Shepard - Ed Mills [*]Alicia Rachel Marek - Tancerka w klubie [*]Peter Cornwell - Kowboj z karczmy [*]Johnny Bartee - Kowboj
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ogladalem i jakos do mnie nieprzemawia ten tytul. Film oceniam w skali do 10 na 4-5. Czas plynie a film sie konczy, nic nadzwyczajnego, jezeli mozecie wybrac inny tytul to lepiej to zrobcie, szkoda czasu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a mnie się podobało, kończy się tez jak na ten gatunek przystało, ja polecam, lubie takie filmy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oj, ja również polecam!
Uwielbiam Tarantino, nawet mój zmarły chomik miał na imię Quentin :D
Doskonały podkład muzyczny, jak zwykle z resztą, Q. potrafi odgrzebać stare kawałki ;-) i to jak umiejętnie wpleść je w całość! Do tego jak zwykle krew w tle ;-) Troszkę może za bardzo przegadany, ale i tak mi się podobał, z niecierpliwością czekam na drugą część, wyreżyserowaną przez Rodrigueza :) jego też bardzo cenię, oglądał ktoś "Od zmierzchu do świtu?"
A propos końca filmu, to jak byłam w kinie to wszyscy zaczęli klaskać :-) Z chęcią obejrzę jeszcze raz, ale już w domowym zaciszu :-)

Ale Pulp Fiction to nic nie pobije ;)

A i podobała mi się bardzo kreacja Kurt'a Russell'a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="sebo1994"]nie przepadam za horrorami[/quote] Widzę że odgrzewasz stare tematy :P

co do filmu, to go mam, ale nie oglądałem :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kontynuacja filmu z roku 1997. 8 obcych sobie osób pewnego dnia budzi się w tajemniczej komorze. Ta okzuje się być częścią olbrzymiego, najeżonego pułapkami sześcianu,w którym nie obowiązują nawet prawa fizyki...

Świetny film ...Niezła rozkminka ..trzeba troche pomyśleć.. Doskonałe efekty ..

Polecam tym którzy nie oglądali .. :) tak samo jak i 1 i 3 częsc:)
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bardzo fajny film.. Ale powiem ze trzeba by było oglądac od konca zeby połapac sie o co tak naprawde biega w tym filmie.. Polecam oglądać w ten sposób 3 cz pozniej 1 cz a na koniec 2 cz bo rózni sie zupełnie od 1 i 3 .. nie jest tak jakby powiązana z tymi dwoma filmami.. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teksanska masakra piłą mechaniczna - początek :) to jest fajny film ;) wyjasnia sie skad ise wzial wogole "skorzana twarz"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie ogladalem tej czesci, ale podobno jest fajny(moja siestra byla na przedpromierowym pokazie), a druga czesc beznadziejna, jak dla mnie, za duzo nawalanek, krwii, wszystko z umiarem powinno byc, totalnaa rzez, czego nie lubie :evil:

"sami mnie poznajcie, poniewa? kazdy uwaza ze jestem inny"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kubalucak"]nie ogladalem tej czesci, ale podobno jest fajny(moja siestra byla na przedpromierowym pokazie), a druga czesc beznadziejna, jak dla mnie, za duzo nawalanek, krwii, wszystko z umiarem powinno byc, totalnaa rzez, czego nie lubie :evil: [/quote] taki urok filmów Tarantino lub Rodrigueza, mnie to jakoś nie przeszkadza ;] lubie takie sieczki xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie oglądałam ale mam zamiar, duzo osób chwali sobie ten film :)))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Asia"]duzo osób chwali sobie ten film :)))[/quote] no ja ci mogę śmiało polecić
aż mi sie łezka zakręciła

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[center][size=18]Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda[/size]

[img]http://www.firstshowing.net/img/assassination-jessejames.jpg[/img]

produkcja: USA gatunek: Biograficzny, Dramat, Western
data premiery: 2007-12-14 (Polska) , 2007-09-02 (Świat)

"Planując swój kolejny wielki napad, charyzmatyczny i nieprzewidywalny Jesse James (Brad Pitt) wypowiada wojnę swoim wrogom, którzy próbują zgarnąć nagrodę i chwałę za jego pojmanie. Jednak największym zagrożeniem dla jego życia mogą być ci, którym najbardziej zaufał."[/center]
[size=9]zrodlo: www.filmweb.pl [/size]

Moja ocena, no coz trzeba lubic takie filmy. Nie nadaje sie na grupowe ogladanie, trzeba go obejrzec w spokoju i ciszy. Posiada specyficzny klimat, znakomite zdjecia i muzyke ktora naprawde daje niezla atmosfere. Jezeli ktos szuka w tym filmie akcji to sie zawiedzie. to po prostu biografia opowiedziana w ciekawy sposob. Niejedni powiedza, ze jest nudny jak flaki z olejem doprawione marynowanymi zukami, lecz mnie od poczatku zauroczyl. Polecam dla ludzi naprawde lubiacych kino, a nie tylko plastikowe tandety.
Moja ocena 8/10.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Biografia przedstawiona jako dramat wraz z klimatem westernu to powinno być ciekawe ;-)

Postaram się do końca tygodnia dogłębniej zainteresować tą produkcją :)

[center][b][color="yellow"] :angel2: Nie szukaj smrodu tam, gdzie go nie ma... :angel2: [/color][/b][/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Film jest fajny, ciekawy, ale niestety tylko na raz. Efekty jak na tamte lata super, pomysl fajny, rezyseria jak i gra aktorow OK. Ale np mierzac go z Dniem Niepodleglosci jakos nie moge odszukac sie w nim tego czegos. Troche przewidywalny ale i tak duzo lepszy od The Core - jadro ziemi :-)
ogolnie Polecam na Niedzielny wieczor :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[size=18][b]
[center]Ładunek 200 / Gruz 200 [2007][/center]
[/b][/size]
[center][img]http://i.wp.pl/a/f/film/008/96/17/0131796.jpg[/img] [/center]
[b]Produkcja:[/b] Rosja
[b]Gatunek:[/b] Dramat
[b]Reżyseria:[/b] Aleksei Balabanov
[b]Scenariusz:[/b] Aleksei Balabanov
[center][b]opis dystrybutora:[/b][/center]
ZSSR, rok 1984. Koniec ery sowieckiej. Prowincjonalne miasteczko. Po wyjściu do klubu, znika córka sekretarza okręgowego komitetu Partii Komunistycznej. Nie ma żadnych świadków. Nie odnaleziono żadnych podejrzanych.

Tego samego wieczoru, w domu na przedmieściach miasteczka zostaje popełnione brutalne morderstwo. Sprawcą jest właściciel domu. Oba śledztwa prowadzi kapitan milicji Żurow.
[center][b]recenzja:[/b][/center]
Pocztówka znad przepaści (kino)

Jest rok 1984. Andropow nie żyje, trwa wojna w Afganistanie. Imperium zaczyna się sypać. Wszędzie pojawiają się oznaki rozkładu, ludzie zamieszkujący ZSRR już dawno są martwi. Teraz rozpaczliwie próbują zmartwychwstać, rzucając się w przepaść. Ślepo wierzą w to, że kiedy sięgną dna, będą mogli się podnieść. Umierający świat przypomina jednak niekończącą się otchłań. Nie ma od czego się odbić, pozostaje tylko liczyć na cud. I cud się zdarzył. Ze zgnilizny rodzi się nowa, uśmiechnięta i zadowolona z siebie Rosja, gdzie Bogiem są pieniądze.

Aleksei Balabanov chciał się ponoć "Ładunkiem 200" rozliczyć z sentymentem Rosjan za minionymi czasami. Jeżeli tak, to z całą pewnością mu się udało. Dawno już nie było (no może z wyjątkiem "Import/Eksport", ale to jednak inne kino) tak przerażającego i przede wszystkim odstręczającego obrazu rozpadu, marazmu i obojętności. Obraz twórcy znakmoitego "Brata" to jednak coś dużo więcej niż pocztówka znad przepaści – to dostojewszczyzna w stanie czystym.

W prowincjonalnym miasteczku zostaje porwana córka miejscowego notabla. Śledztwo w tej sprawie (właściwie we własnej) prowadzi upiorny milicjant. Równolegle do historii, która pozornie kojarzyć się może ze znakomitym filmem Elio Petri "Śledztwo w sprawie obywatela poza wszelkim podejrzeniem", pewien profesor naukowego ateizmu doświadcza rzeczy i ludzi, które każą mu się otworzyć na Boga. Tyle że Boga i duszy za bardzo nie widać. Widać za to wszechogarniający syf i kursujące samoloty z tytułowym ładunkiem - trupami wracającymi z Afganistanu.

Film Balabanowa nie kokietuje obrazem, nie chcę się podobać, ale nie jest też przeraźliwie sterylny jak wspominany obraz Seidla. Mimo całej dotkliwości przedstawionego świata reżyser zachowuje wobec niego dystans. Nie ma mrugnięć okiem, ale nie ma i epatowania. Ot, po prostu takie życie, taki kraj i nic ponad to.

Największą siłą "Ładunku 200" jest wielowymiarowość bohaterów i opowiadanej historii. Można ją czytać politycznie i tak interpretować konkretne postaci; można też metaforycznie jako pewne postawy wobec Boga (czy raczej jego braku). Za każdym razem jednak postacie nie redukują się do czystych figur, ale są pełnowartościowymi osobami. Na kilometr wieje tutaj przetrawionym i twórczo wykorzystanym dorobkiem autora "Biesów". W przeciwieństwie jednak do Dostojewskiego brak tu możliwości, a nawet nadziei odkupienia.

Dzieło Balabanova nie jest filmem łatwym i lśniącym błyskotkami. Jest za to obrazem, który każdego weźmie pod but. Czasami jednak taki kop jest bardziej potrzebny i twórczy niż tysiące uśmiechów i poklepywań po plecach.

Krzysztof Michałowski
Filmweb

[i][size=9]źródło: FILMWEB.pl[/size][/i]

------

obejrzałam wczoraj i powiem, że film mnie nie powalił, ale jestem pod dużym wrażeniem, szczególnie zaszokowała mnie jedna z końcowych scen - kto widział pewnie wie, o jaką scenę mi chodzi.
Edytowane przez Gość

[center][url=http://www.fundacja-ast.pl/][img]http://www.fundacja-ast.pl/images/stories/inne/bannerAST3.jpg[/img][/url][/center]

http://www.martajarmula.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[center][color=white][size=24]GABRIEL[/size][/color][/center]
[center][img]http://gfx.filmweb.pl/po/11/09/381109/7171429.3.jpg[/img][/center]
[b]produkcja:[/b] Australia
[b]gatunek:[/b] Fantasy , Akcja
[b]data premiery:[/b] 2007-11-15 (Świat)

[b]reżyseria[/b] Shane Abbess
[b]scenariusz[/b] Shane Abbess , Matt Hylton Todd
[b]zdjęcia [/b]Peter Holland
[b]muzyka Brian[/b] Cachia
[b]czas trwania[/b] 114
[center][b]Trailer[/b][/center]
[center][youtube]http://www.youtube.com/watch/v/rA9hjGs7VKM[/youtube][/center]
[center][b]opis[/b][/center]
[center]Obecnie w czyśćcu króluje Ciemność. Gabriel jako ostatni z siedmiu Archaniołów zostaje zesłany by przywrócić temu miejscu światło. Niestety aby tego dokonać musi przybrać ludzką formę. W tym mrocznym miejscu ludzkich dusz samotny Archanioł będzie musiał stawić czoło swoim ludzkim uczuciom, co okaże się równie trudne jak walka z upadłymi.[/center]
[size=9]www.filmweb.pl[/size]
[center][b]moje wrazenia[/b][/center]
[center]Pomysl swietny, zdjecia genialne (hdr-y wymiataja :D ), gra aktorska jest ok, rezyseria jak i scenariusz czasami kuleje bo bywa ze jest momentami zbyt przewidywalny. Muzyka trzyma wysoki poziom, tzw basy nadaja klimatu produkcji i napietniaja atmosfere i co najwazniejsze wszystko jest elegancko zgrane. Czytajac to mozecie sobie pomyslec ze to przeciez idealna propozycja na HIT, ale jednak nie do konca. Czegos brakuje, moze tego, ze nie ma w tym filmie dużo miejsca na domysły i kombinacje. Pozostaje podążać za akcją i to sie wlasnie robi. Rezyser po prostu opowiedzial historie w prosty sposob, wiec niby sie wywiazal z obowiazkow, ale czy ten prosty sposob zadowala. Pewnie wiekszosc tak, jendak dla mnie wlasnie dzieki temu dostaje ocene 7/10. Jedyne do czego moge sie przyczepic to wlasnie "plaskosc".
Podsumowywujac, mozna bylo zrobic z tego hit, ale ocencie to sami :-)[/center]
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Widziałem. Powiem tak - Pomysł dobry, film mi się nawet podobał, tak na 7/10 Wolał bym gdyby w filmie użyta została broń biała, tnąca, miotana a nie współczesna. Film zapełnił z pewnością pewną lukę jeżeli chodzi o filmy tego gatunku.

Jak napisał [b]Freq[/b], [quote="Freq"]mozna bylo zrobic z tego hit[/quote] ale jednak czegoś zabrakło...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[center][size=24][color=white]Messengers - Posłańcy[/color][/size][/center]

produkcja: Kanada , USA gatunek: Horror
data premiery: 2007-09-14 (Polska) , 2007-02-02 (Świat)
reżyseria Danny Pang , Oxide Pang Chun
scenariusz Mark Wheaton
zdjęcia David Geddes
muzyka Joseph LoDuca
od lat: 15
czas trwania: 84
[center]Trailer:[/center]
[center][youtube]http://www.youtube.com/watch/v/UYfy8pYXXko[/youtube][/center]
[center]Opis:[/center]
[center]Rodzina Solomonów wskutek problemów finansowych przenosi się na farmę. Kiedy przybywają na miejsce Royowi, głowie rodziny zostaje złożona oferta odkupienia ziemi. Ten jednak nie zgadza się na propozycje, gdyż uważa że przeprowadzka nie tylko uratuje budżet, ale również relacje rodzinne. Od momentu rozpakowania się w domu zaczynają dziać się dziwne rzeczy, które są ignorowane przez państwo Solomon. Jednak najmłodsze dziecko w rodzinie, kilkuletni chłopczyk, który wskutek wypadku stracił głos, potrafi dostrzec wszystko to co jest pomijane przez dorosłych. Pewnego dnia na farmie zjawia się nieznajomy mężczyzna szukający pracy. Pan Solomon zatrudnia go jako swojego pomocnika w polu.[/center]
[center]Moje wrażenia:[/center]
Film mi sie podobal. Po obejrzeniu go smialo moge stwierdzic ze czas nie poszedl na marne.
Zlosliwi doszukaja sie polaczen z takimi produkcjami jak Klatwa, ciemnosc czy Amityville, lecz jak dla mnei bylo to fajne polaczenie. Miejscami jest przewidywalny, ale do konca filmu nie moglem rozgryc dlaczego taki a nie wlasnie inny tytul otrzymal film i to mi sie najbardziej spodobalo. Zostalo ukazane to ze kiedy jestesmy dorosli zatracamy sie i coraz ciezej dostrzegamy te niektore dosc specyficzna a moze i nawet paranormalne zjawiska. Chcecie sie przekonac dlaczego, no coz oczywiscie obejzyjcie :-)
Moja ocena 8/10
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[center][color=white][size=24]Invasion - Inwazja[/size][/color][/center]
[center][img]http://www.aolcdn.com/moviefeatures/the-invasion-poster-425[/img][/center]
[center]produkcja: USA gatunek: Sci-Fi , Dramat , Thriller
data premiery: 2007-11-02 (Polska) , 2007-08-17 (Świat)
reżyseria Oliver Hirschbiegel , James McTeigue
scenariusz Dave Kajganich
zdjęcia Rainer Klausmann
muzyka John Ottman
na podstawie: powieści "Inwazja porywaczy ciał" Jacka Finneya
od lat: 12 czas trwania: 99[/center]
[center]Trailer[/center]
[center][youtube]http://www.youtube.com/watch/v/s15PvvAt4lo[/youtube][/center]
[center]Film jest przerażającą podróżą do świata, gdzie jedynym sposobem, by przeżyć to nie zasypiać. Tajemniczy wypadek statku kosmicznego prowadzi do odkrycia, że we wraku znajduje się coś obcego. Ci, którzy wejdą z nim w kontakt, zmieniają się w nieoczekiwany sposób. Wkrótce psychiatra stanu Washington Carol Bennell (Nicole Kidman) i jej przyjaciel Ben Driscoll (Daniel Craig) nauczą się szokującej prawdy o rosnącej epidemii: atakuje ofiary podczas snu i zostawia nie zmienionych fizycznie, ale za to przerażająco nieczułych i nieludzkich. W miarę rozwoju infekcji, coraz wiecej ludzi się zmienia i nie wiadomo, komu można zaufać. Teraz jedyną nadzieją Carol jest to, by nie zasnać, dopóki nie znajdzie syna, który może znać sposób jak przerwać niszczycielską inwazję.[/center]
[center]Moje wrażenia:[/center]
[center]""Wyobraź sobie świat bez wojen, gdzie każda sprzeczność zdań nie kończy się konfliktem, to jak świat gdzie człowiek nie jest już człowiekiem"
Film pomimo braku wielkiej ilosci efektow jest swienty. Aktorzy super a fabula mniam mniam. Mozna sie przyczepic ze znamy ja juz z innych tego typu bajek, ale jednak nie do konca. Dlaczego? co byscie powiedzieli na to ze ta cala inwazja ma nam tylko pomoc, zlikwidowac wojny, brud i konflikty? Wyglada jak zbawienie, lecz jednak natura czlowieka pokazuje jak trudno sie przekonac do czegos nowszego i przedewszystkim lepszego bo pozostaje jedno ale, lecz co to jest juz wam nie zdradze, sami sie dowiecie ogladajac ta swietna produkcje. Klimat i atmosfera jaki film wytwarza jest tak gesta ze mozna by ja ciac nozem. Na pewno nie bedziecie sie nudzic :-) Polecam 9/10[/center]
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kolejny raz wystawiamy taką samą ocenę dla filmu. 8/10 Podobał mi się film jednak widziałem lepsze produkcje. Z tego co pamiętam oglądałem go 2 razy i jego dużym plusem jest to że film nie znudzi się po pierwszym obejrzeniu więc jeśli chcemy sobie przypomnieć film lub musimy oglądać go w gronie przyjaciół to mamy pewność że nie znudzi nas w połowie :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[size=24][color=#FFFFFF]
[center]TAXIDERMIA[/center]
[/color][/size]
[center][img]http://www.imaginefilmdistribution.be/fr/taxidermia/aff_taxidermia.jpg[/img][/center]
[center]Reżyseria: György Pálfi
Scenariusz: György Pálfi, Zsófia Ruttkay
na podstawie opowiadań Lajosa Parti Nagy
Muzyka: Amon Tobin
Zdjęcia: Gergely Pohárnok

Obsada:
Csaba Czene jako Morosgoványi Vendel
István Gyuricza jako Hadnagy
Gina Moreno jako Ferike
Eva Kuli jako Leona
Molnár Piroska jako Hadnagyné
Lajos Parti Nagy jako Dédnagypapa

Rok produkcji: 2006
Tytuł oryginalny: Taxidermia
Zagraniczna strona filmu: http://www.taxidermia.hu
Czas trwania filmu: 91 min.
Produkcja: Węgry
Gatunek: komedia, dramat[/center]
[b]
[center]Trailer:[/center]
[/b]
[center][youtube]http://www.youtube.com/watch/v/g7bqyh4u4xM[/youtube][/center]
[b]
[/b]
[center]Trzy historie. Trzy epoki. Trzech mężczyzn. Dziadek, ojciec, syn. Ordynans, zawodowy sportowiec i mistrz prepararowania zwierząt. Jeden marzy o miłości, drugi o sukcesie, trzeci o nieśmiertelności.
Fantazje dziadka: ogrzewa swoją małą lodowatą komorę swoimi gorącymi marzeniami w chłodne wieczory zimowe. Nie ma żadnych granic dla płodnej siły imaginacji.
Ojciec jest zawodowym żarłokiem. Przez cztery lata wiódł prym w sekcji cukierniczej. Był niepokonany w jedzeniu wafli, jego osobisty rekord wyniósł 2,98 (tak dla porównania Igor Vostongonov został mistrzem Europy w Sofii wymikiem 3,21.) [/center]
[size=9]http://www.film.gildia.pl[/size]

[b]
[center]Moja ocena:[/center]
[/b]
[center]O filmie sie dowiedzialem ze scypiona a dokladniej to [url=http://www.scypion.pl/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=725][color=#FFD700]Matra[/color][/url] kiedys o nim wspomniala :-).
Jest to jeden z bardziej chorych filmow ktore do tej pory widzialem ( hostel przy tym to bajeczka). Jest obrzydliwy ale genialny, piekna satyra. Jeden z tych filmow, ktorych po obejrzeniu mamy dosc, ale pozostaja w pamieci. Ukazuje cala nature spoleczenstwa, nasze instynkty i wady.
Zyjemy po to jesc, kochac, miec marzenia ale to wszystko jest go.wna warte.
Jezeli macie mocne zaladki, silna psychike i brak sklonnosci do nudnosci to polecam wam ta genialna wegierska produkcje ktora w roku 2007 byla nominowana do oscara w kat. Najlepszy film nie anglo jezyczny :-)
Ocena 8/10.[/center]
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi