Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Coolka

Co wam się śniło ?

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zmiana czasu z letniego na zimowy i tak pomyślałam, że godzina więcej snu to i więcej czasu na sny. Jakie miewacie sny, czy pamiętacie je rano, co robicie jak macie koszmary i czy może erotyczne sny ?

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Wcale nie zauwazylam jakiejs szczegolnej roznicy w swoich snach.
Zazwyczaj nie drecza mnie koszmary ani sny o zabarwieniu erotycznym.
Jesli juz cos tam mi sie sni to sa to spokojne i nietralne obrazy.
Bywa, ze zupelnie nie snie , tylko zatapiam sie w glebokim spanku.
Ale przestawienie czasu troche robi mi balaganu w wielu sprawach.
Mysle , ze tak jest zawsze przez pierwsze dwa dni, przynajmniej u mnie. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rzadko pamiętam swoje sny, to chyba dlatego, że często się budzę, przebudzam, dość czujnie śpię. Często pamiętam, że śniła mi się dana osoba, ale nie pamiętam sytuacji, scenerii. Koszmary miewam rzadko, ale zdarza mi się płakać we śnię i budzę się płacząc, to dość dziwne. Erotyczne sny miewam chyba jak każdy :oops:

A zdarza wam się "śnić" tak jakby o rzeczach, które akurat danego dnia macie zrobić? Ja mam tak często, ale to chyba wynika z tego, że często się rozbudzam i moje bieżące myśli i zapamiętane sprawy wydają mi się snami :)

Together we could go to where there ain't no more pain.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dla mnie najgorsze są sny w których śni mi się coś co sugeruje, że coś złego się wydarzy heh nie lubię tego. Zazwyczaj jak mam jakieś sny to nie pamiętam twarzy, jedynie postacie. Ale zdarza mi się też położyć się ocknąć rano jakby minęło raptem kilka minut.

Po intensywnie przeżytym dniu albo takim kiedy wieczorem dużo myślę zdarzają mi się nerwowe sny albo erotyki ;P

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Śniła mi się sytuacja z dzieciństwa jak się bawiłem na huśtawce i spadłem z niej :p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) To uwazaj , by cos niezbyt milego Ci sie nie przytrafilo.
Ostroznosci Ci trzeba. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi