Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Coolka

The Walking Dead

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj rozpoczął się 4 sezon. Jak dla mnie serial zaskakująco dobry, trzymający w napięciu i budzący cały czas moje zainteresowanie. 3 pierwsze sezony z odcinka na odcinek wciągały coraz bardziej. Walka nie tylko z zombi, ale też z zachowaniem własnego człowieczeństwa. Poświęcenie, miłość, strach , natłok tysięcy emocji które wręcz się przeplatają.

Kto ogląda ?

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja oglądam, ale jestem dopiero na 2 sezonie. ;) Ale planuję nadgonić, bo serial bardzo dobry i wciągający.

[center][b]Chodź do łóżka, jestem Ci winien orgazm.[/b][/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W 2 sezonie akcja dopiero nabierała tempa. Jeszcze masa przyjemności w oglądaniu przed Tobą :)

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Co ciekawe autorzy serialu odbiegają nieco od pierwowzoru komiksowego, dając poniekąd alternatywną historię. Dlatego osoby, które miały przyjemność przeczytać komiks, nie są uzbrojone w wiedzę odnośnie losów głównych bohaterów. Plus za to dla twórców.
Wczorajszy odcinek przyjemny, ciekawy, pozbawiony jakiejś wielkiej akcji. Dobrze, że nie zaczęli zrazu od jakiejś masakry, bowiem przyjemniej ogląda się, gdy bohaterowie idą do przodu, nie musząc ciągle szukać schronienia, zaczynać od zera, itd.

Człowiek człowiekowi żeli papą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
My pewnie obejrzymy albo wieczorem albo jutro, ale już słyszałam, że mają małe właśne gospodarstwo w więzieniu i że zdechła im świnia :D

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W następnym odcinku ma być akcja z sadzeniem pietruchy. I tak dramatycznie zakończą odcinek, że nie wiadomo, czy coś się będzie nadawało do zbioru, czy tez nie. :>

Człowiek człowiekowi żeli papą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wiemy na pewno, że świnia im plonów nie zniszczy ;) My już z Reivem wiemy, że obejrzymy dopiero jutro, więc wtedy wrzucę moje głębokie jakże przemyślenia co do pierwszego odcinka :P

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Genialny! Ja dopiero niedawno się w niego wkręciłam, dopiero kończę 1 sezon ale jestem pod wrażeniem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pozwolę sobie "odkopać" ten temat :mrgreen:

jak dla mnie ten serial to mistrzostwo!
przeważnie jest tak, że wraz z nowym sezonem - serial staje się nudniejszy i ciągnie się jak flaki z olejem, a tutaj jest odwrotnie. fakt, niektóre odcinki były takie o niczym, ale to nie zmienia faktu, że i tak jest świetny.
moja przygoda z tym serialem była w ogóle śmieszna. nie byłam przekonana na początku do tego serialu.. no bo co tu oglądać. 6 sezon po 12 chyba odcinków i ciągle bitwa z zombi. trochę komiczne to było dla mnie dlatego odkładałam ten serial na później, a że człowiek to ciekawskie stworzenie pomyślalłam sobie "a niech stracę" i tak się zaczęła moja przygoda z zombi :mrgreen:
najgorsza jednak była moja bezradność kiedy okazało się, że wszystkie sezony obejrzałam, a kolejny dopiero w lutym ehhhhh. trzeba czekać :mrgreen:

nie będę wchodzić dalej w szczegóły, bo nie chce zdradzać fabuły a może ktoś jeszcze ogląda :mrgreen:

ps. wiedziałam ze Glenn da radę!!! :mrgreen:

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hehe.. Oj tak, ten sezon trzyma w napięciu.. a tu jeszcze czekać do lutego na część dalszą...

...bo w oczach tkwi siła duszy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No juz nie długo. Nie mogę się doczekać, chociaż tak strasznie zagmatwali że kilka wątków to już w mega skupieniu oglądam ;P

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b][color=#d45500]Coolka[/color][/b], teraz to już całkiem bislko :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W siódmy sezonie się dzieje. :) a co do serialu stwierdzam całkiem dobry serial ale niestety wkurza mnie to że zawsze coś ciekawego się dzieje do na koniec sezonu i trzeba czekać na kolejny odcinek 3 miesiące

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tidus musze nadgonic... choć pierwsze odcinki mnie strasznie znudziły...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Coś ty siódmy sezon jest nawet nawet oj dzieje się

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pierwszy odcinek trzymal w napieciu.. 2 nastepne mnie znudziły.. ale fakt.. szykuje sie wojna.. i sama jestem jej ciekawa.. jak to pokaza... musze nadgonic... i wrocic do komiksu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dopiero premiera nowego odcinka zapowiada jest na luty :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To dam rade nadgonic to co mi zostalo ;)
I wikingow :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie nie oglądałam.ale jak mnie wciągnęło...tak dopiero na koniec 6 sezonu zahamowałam.No kur...kto ten scenariusz wymyslał?...tak mnie wkurzył ostatni odcinek tego sezonu, ze musiałam na pare dni odpuscić...:)

~ Słodkie życie...słono kosztuje~

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z dwa odcinki może obejrzałam przypadkiem. Ogólnie dość ciekawa projekcja.

Adam i Ewa byli pierwszymi ludźmi na Ziemi.

- To skąd u nich pępki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przestałem oglądać jak dla mnie już serial jest strasznie naciągany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Bartek napisał:

Przestałem oglądać jak dla mnie już serial jest strasznie naciągany.

Bo o ile na początku było to cos innego tak z kolejnymi seriami...temat staje się wyczerpany i dodawane są wątki, które niestety psują całokształt.

Ale to chyba "odwieczny" problem z umiejętnym zakonczeniem w odpowiednim momencie.Nie potrafią go wyłapać.a szkoda.

~ Słodkie życie...słono kosztuje~

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi