Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
towarzysz Stalin

Faceci, depilujecie się?

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie kieruję do męskiej części forum, depilujecie się faceci? Jakich sposobów używacie? Ja wziąłem przykład z pływaków - oni depilują się standardowo, depiluję się za pomocą EpilFree, po kilku zabiegach będę miał święty spokój.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jam zasadniczo owłosiony... golę sie pod pachami i kąsek szyji... reszta pyska to trymer na 3mm.

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja dbam o to, by wszystko wyglądało estetyczne w moim mniemaniu. Mam takie poczucie jednak, iż depilacja w pewnej mierze facetowi nie przystoi. Choć pewna część kobiet może się z tym nie zgodzić, to jednak nie czuję się najlepiej będąc w paru miejscach "łysy". Facet ma być facet - bez urazy panowie. To jest moje zdanie i w żaden sposób nie narzucam go innym :)

Człowiek człowiekowi żeli papą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A ja właśnie w pewnych miejscach wolę być łysy... i znacznie bardziej odpowiada to moim partnerkom. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przy dużym owłosieniu i mocnych czarnych włosach metoda EpilFree się średnio sprawdza. W sumie przyjemnie przeczytać taki temat. A jak już się depilujecie to jak ? Tak samo jak się golicie to maszynka czy jakieś inne cuda wianki ? :)

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja się gole maszynką tam gdzie muszę ;P
Oczywiście nogi i klatę zostawiam w spokoju. Reszta tylko dla własnej higieny, bo wtedy jest mi dużo lepiej.

[center][b]Chodź do łóżka, jestem Ci winien orgazm.[/b][/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Facet wydepilowany zawsze sprawia wrazenie naprawde zadbanego .Zreszta mysle, ze depilacja to rowniez swego rodzaju potrzebna higiena.
Szkoda tylko , ze nie wszyscy faceci to uwielbiaja i tak mysla. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kiedyś zacząłem golić się systematycznie pod pachami i zdecydowanie lepiej się czuję (przede wszystkim higienicznie) jak mam tam gładko. Jeśli się golę to właśnie z tego powodu, żebym się komfortowo czuł. Nie twierdzę, że jeśli ktoś się nie goli to brudas, po prostu widocznie tak się dobrze czuje.
Golę się maszynką.

Piszecie "w pewnych miejscach", "tam gdzie muszę"... no po prostu golicie sobie jajka, tak trudno się przyznać? 8-)

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie nie trudno ale znacznie lepiej to brzmi... :) hahahahha

Tak maszynką i przy pomocy szamponu do włosów bo pianki to ja nie kupowałem od 1825r... zresztą nie mam takiej potrzeby bo pyska sobie nie golę. Pod pachami również i to z podobnego powodu co Reiv... wygoda i higiena.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3mm zarost... używam trymera dwa razy w tyg. Utrzymuje tzw 3 dniowy zarost i tak juz od 13 lat. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Facet powinien być... zadbany :) Zgadzam się z Kiką w tej kwestii. A co do epilfree - fajna metoda, dająca dobre efekty, więc czemu nie? Sama się na nią skusiłam jakiś czas temu i bardzo sobie chwalę efekty :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Chce sie powiedziec, ze kiedys obowiazujacym kanonem mody byl ponoc
facet z ogromnym ,, futrem ,, wszedzie i to obowiazkowo.
Im wiecej i gesciej byl zarosniety to wydawal sie byc taki MESKI.
Ale czy napewno?
Dobrze, ze tak pojmowane ,,zarosniecie,, facetow przeszlo w jakiejs tam czesci do przyslowiowego
lamusa.
Ostatnio rozmawialam z kolezanka o facetach ktorzy sie depiluja i doznalam szoku, bo ona stwierdzila, ze depilowany facet to
taka odmiana skurczonej kobiety .
Szczerze mowiac, to mnie doslownie zatkalo i zamurowalo.
Ale jak widac , nie wszystkim kobietom depilacja facetow przypada do gustu. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mnie zupełnie nie przeszkadza to, że mężczyźni się depilują. Uważam, że u niektórych powinno być to nawet wskazane. Ale nie słyszałam by facet robił sobie np. depilację laserem. Chyba bardziej stosują maszynki czy wosk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A mnie się takie przycinanie podoba i też lubię czasem jak mój facet drapie :D Lubie też jak jest gładko ogolony, ale częściej jęczę, żeby się nie golił te dwa dni :P Tak przyjemnie się wtedy dotyka jak drapie

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) To prawda.
Mysle, ze wiekszosc z nas lubi nie tylko wydepilowanych facetow , ale
przepada tez za ich kilkudniowym zarostem .
To taka super namietna prowokacja. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ten sam efekt byłby po kilku razowej depilacji depilatorem albo woskiem

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie mogę tego stwierdzić że jest ten sam efekt. Rosną tak samo jak rosły... ale za to lubię odwiedzać kosmetyczkę która mi zrywa moje futro z pleców... to jest przyjemne... nawet bardzo przyjemne.
Chyba jestem lekko zboczony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No nie zgodzę się, Monika :) Wszystko zależy od włosa. Gdybym chciała polegać tylko na depilatorze, to bym do niego wracała co chwila, a co dopiero ma powiedzieć facet. Wosk robię regularnie, przy czym jako w połowie Arabka muszę go robić... bardzo regularnie, jeśli nie chcę zostać ponętnym futrzakiem ;) Jakoś przed wakacjami mi tu dziewczyny podpowiedziały na forum metodę epilfree (do wglądu w babskim dziale) i muszę przyznać, że po kilku zabiegach efekt jest fantastyczny. A co do facetów... fajnie, że są tacy, którzy oprócz oczekiwania gładkości od kobiety, starają się być gładcy tu i ówdzie (a tym samym zadbani) dla niej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz to wszystkie prawie te gabinety "kosmetyczne", czy "dermatologii" mają urządzenia do usuwania owłosienia technikami laserowymi, staje się to coraz bardziej popularne i przede wszystkim tańsze niż kiedyś.

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Niby tak, ale laser też nie jest dla każdego. W moim na przykład przypadku odpada. I właśnie dla takich osób dobrym rozwiązaniem jest metoda, o której piszemy. Efekt ten sam, no i - nie oszukujmy się - taniej wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie ma idealnej metody dla "każdego" - Samba.

Jeśli coś porównujemy to porównujmy konkrety. Z tego co mi wiadomo technik laserowych jest dużo i zapewne osiągają różne efekty. Przedział cenowy zapewne też się różni. Miejsca w których się wykonuje zabieg też wiele znaczą (renoma firmy, certyfikaty, jakieś rabaty, promocje).

Jeśli bardziej się tym interesujesz to dobry pomysłem będzie stworzenie osobnego tematu, gdzie możesz zestawić kilka metod i każdy użytkownik sam wyciągnie wnioski.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi