Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Coolka

Breakfast Sandwich

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłam na necie zajefajny gadżet, który myślę, że sprawdził by się w niejednej kuchni:

Bułka, serek, jajko i wędlinka, czyli stereotypowa angielska kanapka śniadaniowa. Zrobienie jej w domowych warunkach z pewnością nie należy do najłatwiejszych, a każdy z elementów trzeba przygotowywać oddzielnie. Firma Hamilton Beach przedstawia urządzenie które według zapewnień producenta ułatwia przygotowywanie sandwichy i to w zaledwie 5 minut. Jedyne co trzeba zrobić to włączyć urządzenie i włożyć połowę bułki, a na nią przykładowo ser i zamknąć pierwszą komorę po nałożeniu drugiej komory można wbić jajko które będzie miało idealny kształt przygotowywanej kanapki. Po usmażeniu jajka należy wyjąć zaślepka pierwszej komory w dodać na wierzch ulubione składniki przykrywając na koniec drugą częścią bułki. Po chwili opiekania kanapka gotowa jest do pałaszowania.

[img]http://think-about.pl/wp-content/uploads/2013/05/Breakfast_Sandwich_Maker-1-1024x348.jpg[/img]

[img]http://think-about.pl/wp-content/uploads/2013/05/Breakfast_Sandwich_Maker-2-1024x561.jpg[/img]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=TCKVc-y3Uak[/youtube]

Co o tym myślicie?

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bardziej myślałam o tym, że Reiv woli ciepłe śniadania i kolacje zamiast kanapek i taka zabaweczka fajnie by się mogła sprawdzić. Ale oczywiście na męskie pochlaj party pewnie też :)

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Całkiem fajny gadżet. Na pewno ułatwia - nie utrudnia. No i tak jak Coolka uważam, że byłyby dobrym zamiennikiem tradycyjnych kanapek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tak. Zdecydowanie lubię dania gorące. Mam w domu toster i takie coś do sandwiczów. Korzystam z tego często, bo wolę to od tradycyjnych kanapek. Wynalazek fajny, ale ciekawe ile kosztuje.

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Tez mysle, ze to fajowe urzadzonko.
Zainteresowalam sie tym, bo w kuchni takie ciekawe ,,maszynerie,, zawsze sa potrzebne. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cena na necie to 29,99$ więc szału nie ma. Ale wydaje mi się, że możliwości ma wiele bo nawet zwykła kajzerka tak podgrzana zmienia smak. No i do środka można naładować co tylko nam przyjdzie do głowy. Lubie jajka więc też ten fragment mnie zaciekawił jak fajnie można je "dostosować" do kanapki.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi