Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Coolka

Teen Wolf - serial

Rekomendowane odpowiedzi

Natknęłam się na reklamę w tv i jakoś tak poszukałam go w necie. Skończyło się na tym, że w kilka dni obejrzałam 3 sezony. Serial świetny efektami , dużo się dzieje. Osadzony w realiach życia licealistów , miłości dwójki dzieciaków, których rodziny walczą ze sobą od wieków. Taka trochę bajka, ale mnie przypadł do gustu.

Co mnie zaskoczyło 2 lata z rzędu wygrał Saturna w kategorii Najlepszy serial dla młodzieży i miał 9 nominacji.

[img]http://www.fangirlconfessions.com/wp-content/uploads/2012/05/teen-wolf.jpg[/img]

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Widziałam z 10 odcinków już parę miesięcy temu. Potem zabrakło czasu, teraz jakoś nie mam ochoty na powrót. Serial dosyć fajny, ale nie wciągnął mnie na tyle by kontynuować. Nie wiedziałam, że ma aż tylu zwolenników i zdobywa nagrody/nominacje.
Coolka, który sezon najlepszy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mnie się najbardziej podobał 3 bo najwięcej było zwrotów akcji i efekty najciekawsze. Fajną rzeczą jaką prowadzili to odcinek 0 przed każdą nową sesją, żeby móc zrobić przegląd tego co było w poprzednich sezonach.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sam tytuł mnie powala, ale jak Cooleczka będzie chciała to i do "Zmierzchu" mógłbym usiąść i obejrzeć. Generalnie nie przepadam za takimi produkcjami.

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To szykuj się na IV sezon będziesz ze mną oglądał a w tle puścimy sobie jakieś kawałki Biebera :D

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Serial nie jest najgorszy. Jestem w trakcie 3 sezonu i nie spodziewałbym się wcześniej, że coś spod produkcji obecnego MTV może mnie zainteresować. Szczególnie podoba mi się opening. Całkiem klimatyczny.

Człowiek człowiekowi żeli papą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tak. Miałam dokładnie te same odczucia. Chociaż 13 odcinek 3 serii miał być w lipcu, a jakoś napotkać nie mogę. W styczniu ma być już chyba 4 sezon, więc chętnie obejrzę.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi