Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
towarzysz Stalin

Żubrówka palona

Rekomendowane odpowiedzi

Na forum jest wiele tematów o alkoholu, ale ciekawi mnie konkretnie wasza opinia na temat Żubrówki Palonej, która nie dawno wpadła mi w ręce. Przypomina nieco whiskey. Wiecie sami jak to jest gdy przychodzi się do monopolowego o pierwszej w nocy, jest wena do nawiązywania kontaktów z ludźmi - wdałem się więc ze sprzedawcą w dyskusję na temat tej żubrówki, który okazał się być osobą dosyć obeznaną w tych sprawach. Żubrówka palona jak się okazuje leżakuje w dębowych beczkach przez 2 miesiące, można z niej robić shoty. Z dyskusji zbyt wielu wniosków nie wyciągnąłem, zbyt wielu jej elementów nie zapamiętałem(siłą rzeczy).
Temat ten generalnie założyłem natchniony tym, że właśnie przede mną stoi w szklance z grubego szkła Żubrówka palona, która myślę, że pomoże mi wrócić do normalności.
Pytanie do was forumowicze, spotkaliście się z tym rodzajem żubrówki? Można by to uznać za pytanie retoryczne bo przecież w Polsce żyjemy i tu się pije(!).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Z tego co wiem to Zubrowka palona przechowywana jest w beczkach debowych po nalewkach wisniowych.
Ci co sie nia delektuja twierdza , ze to calkiem fajny smakowo napitek.
Jeden z moich znajomych pija Zubrowke palona dolewajac do niej coli i ma gotowego super drinka.
Ponoc smakuje nieziemsko.
Nie pilam wiec nie wiem.
Od niego wlasnie sie dowiedzialam , ze Zubrowka palona ma taki posmak owocowy i jednoczesnie wytrawny. ;-)
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jest też inna odmiana żubrówki, żubrówka bison grass, która jest mi znana równie dobrze co żubrówka biała.
Owszem, żubrówka palona to całkiem dobry napitek ; )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Żubrówka Palona rządzi! Jest dobra w smaku, tania i nie ma po niej wielkiego kaca ;) Ostatnio z kumpelą wypiłyśmy całą butelkę na imprezie, a rano wcale nie było dramatu :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Pytanie do was forumowicze, spotkaliście się z tym rodzajem żubrówki?[/quote] Nie spotkałem, ale możesz postawić. ;-)

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Tak ostatnio wszyscy zachwalaja te wodeczke to chyba trzeba
bedzie sie skusic na solidny lyk. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie piłam z tego co pamiętam, ale po niedawnych doświadczeniach słowo 'palona' działa na mnie jakoś odstraszająco :oops:. Jednak jak pojawi się na jakiejś najbliższej imprezce to pewnie spróbuję.

[i]Wehikuł czasu to byłby cud[/i]

[img]http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2010/214/b/0/llama_love_by_fear_the_brilliance.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi