Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ready_to_fly

słuchacie jeszcze muzyki w telewizji

Rekomendowane odpowiedzi

witam, ostatnio tak poprzelatywałem po kanałach w telewizji i aż się zdziwiłem, że aż tyle jest nowych kanałów muzycznych(a może dla mnie nowych :-). Ja już od kilku lat muzyki słucham albo oglądam na youtube, mixcloud czy jakiś radiach internetowych. Jak to jest u Was, słuchacie jeszcze stacji muzycznych? Może nie wszystkie mają tak niski poziom jak VIVA czy Eska (mam taką nadzieję!). Jak macie coś interesującego, to podrzućcie ciekawe pasma muzyczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W zasadzie nic nie oglądam. Zrezygnowałem z posiadania tv i bardzo dobrze mi z tym. Natomiast wiem że jest VH1 i tematyczne kanały MTV tylko nie wiem jaki jest ich poziom. Mam nadzieję że nie taki sam jak MTV... bo to już nic nie ma wspólnego z MusicTV.

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Baaardzo rzadko, zresztą nigdy nie oglądałam ich zbyt często bo polskie kanały muzyczne mam może od 3 lat. Od święta (z dwa razy w miesiącu) włączę sobie jakąś vivę czy mtv jak jeżdżę na stacjonarnym rowerze czy jem śniadanie a nie ma nic innego w TV, ale generalnie jakoś nie przepadam. Muzyki słucham raczej na laptopie, rzadziej w radiu i czasem włączę jakiś teledysk na YT i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czyli jakość podła... zero dołu tyko byle jaki środek i wyjąca góra... żyletki latające po mieszkaniu... już mną telepące.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Powiem tylko, ze jestem niewolnikiem czasu ktory trzyma mnie za ,,pysia ,, i nie
pozwala sie rozpraszac nawet na sluchanie telewizyjnej muzyki.
A tak na powaznie to jakosc jest pod zdechlym wielorybem , i byle co . :-P
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hahahaha. Nie wspomnę już o tym co można tam usłyszeć. Dobrze że Jimmy nie żyje, Elvis również, Freddie i Janis również... bo czasami to tylko wołać do boga czy bogów o zesłanie jakieś plagi na tych pseudo artystów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nieźle daliście spustoszenia po stacjach muzycznych :-) Zgadzam się, że większości się po prostu nie da słuchać, albo jak w MTV wcale już muzyki nie puszczają. Ja trochę się zaczynam wkręcać w StarsTV, na której można usłyszeć tych wszystkich zmarłych, o których wspomniałeś Redorange ;-) Często jednak po prostu zapominam o tej stacji, bo niestety u mnie na nc+ jest aż na 226 kanale, ale jak już włączę, to warto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="ready_to_fly"]Nieźle daliście spustoszenia po stacjach muzycznych :-) Zgadzam się, że większości się po prostu nie da słuchać, albo jak w MTV wcale już muzyki nie puszczają. Ja trochę się zaczynam wkręcać w StarsTV, na której można usłyszeć tych wszystkich zmarłych, o których wspomniałeś Redorange ;-) Często jednak po prostu zapominam o tej stacji, bo niestety u mnie na nc+ jest aż na 226 kanale, ale jak już włączę, to warto.[/quote] StarsTV to chyba jedyny kanał muzyczny, którego mogę słuchać.
MTV mogłabym wykasować z miejsca bo te programy są dla mnie wręcz irytujące. Viva niestety idzie w ślady MTV - niepotrzebnie.
Eska TV - ujdzie w tłumie, ale za dużo reklam i za dużo paplaniny prezenterów. 4funTV - nie słucham, jakoś od samego początku nie przypadła mi ta stacja do gustu.. może trafiałam na kiepskie piosenki i się zraziłam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zgadzam się tez ich lubię. Zresztą ostatnio widziałam, że są bardzo wysoko w rankingach oglądalności, więc to nie tylko moje spostrzeżenia :). Fajne jest to, że nie mają reklam i przerywników. Nawet przy paśmie Best Decision, gdzie można wybierać sobie piosenki nie ma pozdrowień na ekranie, które mnie strasznie irytują na innych stacjach.

Let it be!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="takata"]Zgadzam się tez ich lubię. Zresztą ostatnio widziałam, że są bardzo wysoko w rankingach oglądalności, więc to nie tylko moje spostrzeżenia :). Fajne jest to, że nie mają reklam i przerywników. Nawet przy paśmie Best Decision, gdzie można wybierać sobie piosenki nie ma pozdrowień na ekranie, które mnie strasznie irytują na innych stacjach.[/quote] Z tym brakiem reklam to już lekka przesada, bo przecież tam są bloki reklamowe. Może nie tak dużo jak na innych stacjach, ale przecież stacja musi z czegoś się utrzymywać. Abonamentu się na nią nie płaci :-) Po za tym dobra jest ta belka z czasem do końca reklam. Gdyby na Polsacie taka była, to ludzie by wychodzili na zakupy w czasie reklam :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gdy pojawia się bloczek reklam na polsacie można iść do biedoronki zrobić zakupy, rozpakować, przygotować kolację, zjeść, posprzątać po niej, wypalić fajeczkę i może uda się trafić na koniec a raczej na przerwę w reklamach w któej pokazywany jest film.

-- 25 wrz 2013, o 15:39 --

Gdy pojawia się bloczek reklam na polsacie można iść do biedoronki zrobić zakupy, rozpakować, przygotować kolację, zjeść, posprzątać po niej, wypalić fajeczkę i może uda się trafić na koniec a raczej na przerwę w reklamach w któej pokazywany jest film.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="redorange666"]Gdy pojawia się bloczek reklam na polsacie można iść do biedoronki zrobić zakupy, rozpakować, przygotować kolację, zjeść, posprzątać po niej, wypalić fajeczkę i może uda się trafić na koniec a raczej na przerwę w reklamach w któej pokazywany jest film.[/quote] niestety mniej więcej tak to wygląda. Polsat chyba przoduje w długości reklam. Mnie osobiście irytuje to strasznie i odbiera całą frajdę z filmu, który wolę obejrzeć online. Reklamy to istne marnowanie mojego czasu, a telewizję oglądam zazwyczaj gdy jeżdżę na rowerze stacjonarnym, by po drodze coś pożytecznego robić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja mam na szczęście u siebie opcję nagrywania programów w tv i już praktycznie wszystko tak oglądam właśnie, czyli przewijam reklamy i mam tylko czysty film/program. Zaoszczędzam na tym kupę czasu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No ja stanowczo w przerwach zawsze coś robię. Mało oglądam tv, ale jak już to przy reklamach najczęściej jakaś herbatka, coś do jedzenia, a jak to jest wieczorem to śmignę zęby umyć albo pod szybki prysznic.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To a propo głównegotematu, czyli stacji muzycznych, to wczoraj było dość żywo na Stars.TV
Mieli swoje urodziny i dali na żywo Best Decision, gdzie ludzie pisali na fb co chcą słuchać i puszczali to. Ciekawa sprawa, dobra interakcja z widzami, szczególnie, że moderator na fanpagu był naprawdę aktywny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nom, nawet dałam swoje zamówienie na Best Deciosn na żywo ale kiedy to było :) Sporo już się działo od tamtego czasu. Mi się bardzo podobał pomysł,żeby zrobić specjalne pasmo na cześć rocznicy śmierci Freddiego Mercurego i puszczać w nim tylko piosenki Queen - bo uwielbiam!
I w sumie pasmo z polskimi piosenkami w dzień Niepodległości też był spoko, na pewno ciekawszy niż marsz:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie oglądam i nie słucham. Vivy, Eski to są stricte kanały pod nastolatki. Co chwilę na pasku u dołu leci jakieś "Czy mnie kocha?" "Sprawdź czy do siebie pasujecie" :mrgreen: a kaska leci z smsów.
Muzycznie też raczej to już nie to co kiedyś.

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
od 3 lat nie mam TV.

przedtem tez nie oglądałem ani słuchałem.
jezeli juz to sciagnąłem z netu koncert -
denerwuja mnie reklamy i sieczkowatośc.

mam swoje gusta a w TV tego nie ma.\
zostaje net....

Zdjęcia są mojego autorstwa

nie z internetu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Nie ogladam telewizji , bo zwyczajnie nie mam na tyle czasu.
A nawet gdybym byla taka szczsciara to pewno tez nie sluchalabym muzyki w TV. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bardzo rzadko. Czasami, gdy robię coś do szkoły i mam ochotę, by coś mamrotało mi w tle to włączam Eskę. I właściwie to tyle w tym temacie, bo muzyka puszczana w telewizji zwyczajnie mi nie odpowiada. Edytowane przez Gość

[i]Wehikuł czasu to byłby cud[/i]

[img]http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2010/214/b/0/llama_love_by_fear_the_brilliance.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mnie jednak podobają się takie różne akcje interaktywne z fanami, szczególnie, gdy to oni w jakiś sposób decydują co będzie leciało. Różne akcje "na żywo" na facebooku to chyba też jest przyszłość stacji muzycznych w tv.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
poszept, masz sporo racji. Ja też nie oglądam w TV filmów, ani seriali. Tak naprawdę Stars TV to aktualnie jedyny kanał jaki toleruję. Wracam do domu z uczelni/pracy i zabierając się za przyziemne domowe obowiązki lubię posłuchać dobrej muzyki w tle. A wolę to niż radio. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Reiv"]Nie oglądam i nie słucham. Vivy, Eski to są stricte kanały pod nastolatki. Co chwilę na pasku u dołu leci jakieś "Czy mnie kocha?" "Sprawdź czy do siebie pasujecie" :mrgreen: a kaska leci z smsów.
Muzycznie też raczej to już nie to co kiedyś.[/quote]
Oj to prawda. Strasznie naciągają te dzieci, na te sms. Mnie to osobiście zawsze drażniło. Ale cóż, nie nam o tym decydować. Najwyraźniej im się to opłaca. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi