Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Pirat

Co wziąć na podwyższenie potencji?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy możecie mi doradzić, co mógłbym wziąć, żeby nie mieć problemów z erekcją?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zamiast łykać udaj się do specjalisty. NIe wiem ile masz lat ale warto było by to sprawdzić... a dopiero później łykać chemię.

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jestem po 30tce, nie mam nałogów, dieta w miarę, jedynie trochę za dużo stresu w życiu. Może właśnie i o to chodzi. A chemii to nie chcę brać, żadnych "czarodziejskich" niebieskich pigułek. Myślałem o czym ziołowym, na naturalnych składnikach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Stres ma wpływ a i owszem ale bez przesady. A nie masz Ty drogi kolego problemów z nadciśnieniem?? To ma ogromny wpływ na działanie... u mnie przynajmniej miało. Nadal proponuję skonsultować się ze specjalista (rozpoczynając od lekarza rodzinnego), a jak nic nie znajdzie to seksuolog.
Ja w ziółka nie wierzę tak samo jak homeopatię. Zresztą jak dowiedziałem się jak moge sam sobie zrobić lek homeopatyczny to sie zalamalem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Pirat"]Jestem po 30tce, nie mam nałogów, dieta w miarę, jedynie trochę za dużo stresu w życiu. Może właśnie i o to chodzi. A chemii to nie chcę brać, żadnych "czarodziejskich" niebieskich pigułek. Myślałem o czym ziołowym, na naturalnych składnikach.[/quote] ;-) Myslalam , ze masz duzo wiecej lat niz Twoja po 30-tka.
A tak na powaznie, to sugestie Redorange sa jak najbardziej sluszne.
Tylko medyk jest w stanie Ci pomoc .
Sadze, ze ziolkami czy innymi suplementami nie podwyzszysz swojej potencji, a co najwyzej mozesz sobie zaszkodzic.
Pomysl o tym zanim cos tam ziolowego sobie zaparzysz.
Czesto ziola wyrzadzaja wiecej szkody niz pozytku. :)
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Z tymi ziołami to faktycznie racja. Człowiek się przyzwyczaił, że jak coś naturalnego to znaczy, że nie szkodzi. A tu faktycznie można sobie nieźle zaszkodzić. Czy z ziółka czy z fabryki - to tu i tu są związki chemiczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) To prawda.
Zawsze jednak ostroznosci i rozsadku nigdy nie za wiele,
szczegolnie gdy chodzi o nasze zdrowko. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jeśli chodzi o te sprawy to również radzę udać się do specjalisty. Na początku potrzebne są badania, bo niektóre z leków zaszkodzą zamiast pomóc. Samemu lepiej nie kombinować. A rzeczy dostępne bez recepty? Nie wierzę w ich działanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Te czy tam te sprawy. Samemu to można leczyć przeziębienie, katar i ewentualnie grypę czyli zbijać gorączkę, leżeć w ciepełku a ja do tego potrzebuję okładów z młodych piersi :D bardzo indywidualna terapia.
Całą resztę należy konsultować przynajmniej z farmaceutą. Większość tych leków na potencję naturalnych działa jako placebo i nic więcej.
Tylko od placebo też można się uzależnić więc nadal obstaję przy swoim i nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Mysle, ze nasz Pirat zdaje sobie ze swojego problemu sprawe. 8-)
W koncu ,od czego sie ma wirtualnych przyjaciol.? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Odłożyć "rękę". :mrgreen:
Wysypiać się, relaksować się częściej.

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No dzięki! teraz to mogę zostać co najmniej Casanovą :) wywalam wszystkie suplementy i inne podkręcacze. Drżyjcie przede mną złaknione seksu kobiety :mrgreen: Nadchodzę :aloha:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi