Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Niedotykalna

Burger King: Hot Brownie i Hot Blondie

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu miałam okazję skosztować tego deseru w jednej z restauracji sieci Burger King i muszę przyznać, że bardzo mi smakował.
Są to babeczki z gorącym, płynnym nadzieniem czekoladowym (w Hot Blondie jest jasne nadzienie o smaku białej czekolady, w Hot Brownie - ciemne), najczęściej podawane z lodami.
[img]http://www.myburgerking.cz/data/shop/product/40/193-big.jpg[/img]
Lodów zazwyczaj jest więcej niż na tym obrazku ;)

Jedliście któryś z tych deserów? Może sami potraficie takie zrobić? :-P
Od dłuższego czasu szukam przepisu na Hot Blondie i jakoś znaleźć nie mogę. Same muffinki z płynnym nadzieniem to nie problem, natomiast sprawa nieco się komplikuje, gdy ciasto i nadzienie to dwie różne masy. Może ktoś zna ten supertajny przepis i zechce się podzielić? :mrgreen:

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie jadłam jeszcze ale wyglądają świetnie. Ogólnie mało kiedy lubię coś ze słodyczy ale poszperam za przepisem. Jak znajdę to się podzielę :P

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi