Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Anja

Staniki push-up

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o biustonoszach push-up?
Korzystacie z tego 'wynalazku'?

Panowie, cieszycie się gdy Wasze kobiety zakładają te biustonosze?
Niektórzy uważają, że to pewnego rodzaju oszustwo, a jak Wy sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ale z czego się tutaj cieszyć? ._.

niewygodne. szkoda, że teraz coraz więcej tego w sklepach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Też jakoś nie przepadam za taką bielizną... jak jest źle dobrany to śmiać mi sę chce jak widzę że pierś nie wypełnia miseczki. Ble

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cieszę się, kiedy moja kobieta jest bez stanika :mrgreen:

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) To taka dziwna jak dla mnie , czesc damskiej bielizny.
Zawsze taki stanik kojarzy mi sie z wypchanym biustem.
Sadze, ze sporo mezczyzn nie przepada za sztucznoscia.
Ale nie wiem do konca , bo sa rozne gusta meskich koneserow i rozne potrzeby kobiet. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mi też się nie podobają. Nigdy sobie nie kupię, nie widzę też takiej potrzeby. Słyszałam także opinię wśród panów, że to takie małe oszukiwanie, które czasem wychodzi na jaw dopiero podczas zbliżenia. I taki szok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nawet majtki są podnoszące pośladki... nie wiem jak się to nazywa ale gdzieś to widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Redorange, w koncu dla kobietek to wazne jak ukryc wiele mankamentow urodowych.
Nie wszystkich natura obdarzyla po rowno, wiec i te oszukancze staniki , i te majtki co podnosza pupe, to wdszystko sie
wiekszosci kobietek przydaje jak zloto.
Trudno sie wiec czasami dziwic , ze korzystaja z takich ,,pomocnikow,,. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kuchnia ale zaraz...stop!!! Jak mi się jakaś kobieta podoba to podoba mi się ona taka jaka jest naturalnie a nie że ma cycki wypchane silikonem lub stanik wkładkami lub skarpetami od brata lub ojca, pośladki ściśnięte majtasami a jak się to to rozbierze to... ja bym się tarzał po podłodze ze śmiechu. Już to widzę jak cycki z c-d robi się marne b a tyłek odbijając się z głośnym plasknięciem od podłogi stara się znaleźc pozycję gdzieś w okolicach końca nóg.
Kochane Panie... większość normalnych facetów (a przynajmniej ja) kochamy Was takie jakimi jesteście. Wasze drobne wady są słodkie (ja tak uważam) bo nikt nie chce mieć plastikowej lalki barbie tylko kobietę z krwi i kości (cycków tyłeczka i brzuszka) a nie wieszak na ubrania który jak się rozbierze na plaży to psy się na kości zbiegają (a i tak głodne pójdą bo nie ma co obgryzać).
MOże troszeczkę przesadziłem pisząc za większość facetów ale tych których znam wolą mieć naturalną normalna kobietę niż 10kg tapety i wkładki to tu to tam.
W każdym bądź razie jak się panowie tutaj ze mną nie zgodzą... to proszę traktować to jako subiektywne oceny i moje prywatne zboczenia.
Mówiłem to ja W.S.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Redorange, jak pieknie i prawdziwie to ujales.
Jestem pod DUZYM wrazeniem. :)

-
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Push up przy moim biuście byłby kompletną pomyłką. Noszę owszem zabudowane modele, podnoszące biust, ale... absolutnie nic co by go powiększało optycznie. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi