Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Anja

Incepcja

Rekomendowane odpowiedzi

Widzieliście Incepcję?
Jak oceniacie ten film?
Jak oceniacie grę aktorską?

Jak sądzicie, dlaczego film ma ogromną rzeszę fanów i tak wiele anty-fanów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Uwielbiam ten film. Jeden z kolejnych który przekonał mnie do Leonardo DiCaprio jako aktora.
Myślę, że budzi wiele kontrowersji bo jest filmem trudnym. Oglądałam go trzy razy nadal nie mam pewności czy dobrze go interpretuję. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Film jest na swój sposób dobry. Zadziwia on nie samym sobą a pytaniami które zostają po nim. Niektórzy ludzie lubią takie zakończenia a inni nie dlatego są tak podzieleni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mi również film bardzo przypadł do gustu. Lubię niedomówienia, tajemnice i wszystko to, co nie jest nam podane na tacy. Poza tym sama fabuła jest moim zdaniem odkrywcza, pomysł ciekawy, gra aktorska świetna. I jest to film do którego można (i chętnie) się powraca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Powiem tak , ze dosc trudno jest ten film zrozumiec i polubic.
A to dlatego , ze tematyka filmu jest dosc specyficzna i niecodzienna.
Poniewaz dotyczy trudnozrozumialnej sfery jaka jest ludzki umysl.
Wiec sila rzeczy nie ma sie czemu dziwic, ze ogladajacy ten film sa poniekad ,podzieleni w swoich opiniach i
odczuciach.
Ogladalam ten fim z wielka ciekawoscia i nie zawiodlam sie ani na tresci , ani tez na znakomitej grze aktorskiej.
Takie tresci zwiazane z ingerencja w ludzki umysl sa niezwykle fascynujace , ale rowniez pozostawiaja wiele pytan w swerze
niedokonczonych lub niejasnych domniemywan , albo nawet frustracji.
Film jak dla mnie ,rewelacyjny i frapujacy, pod kazdym wzgledem. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bardzo mi się podobał film. Oryginalny, ciekawy, intrygujący. Ciekawe efekty wizualne i dobra gra aktorska. Jeden z moich ulubionych filmów ostatnich lat.

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi