Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Anja

Błyszczyk, szminka a może naturalność

Rekomendowane odpowiedzi

Szminka czy błyszczyk? Co wybieracie? Dlaczego?
Jakie są wady a jakie zalety tych dwóch kosmetyków?
A może w ogóle nie malujecie ust?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zależy od sytuacji. Najczęściej nie maluje ust. Wole podkreślać oczy. Zdarzą mi się błyszczyk lub szminka sporadycznie. Jeśli błyszczyk to lubię smakowe ( mam zajefajny czekoladowy i drugi cukierkowy) a jeśli chodzi o szminki to ostatnio upodobałam sobie szminki w kredce bo dużo dłużej trzymają się na ustach. Kolory nakładam różne ale raczej lubię albo neutralne albo bardzo krzykliwe, raczej nic wyśrodkowanego.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Blyszczyk i szminka to nie dla mnie , bo nie maluje ust.
Cenie sobie wlasnie naturalny kolor moich ust. Jakos nie bardzo moge sobie wyobrazic takiej pomady na ustach.
Bardziej zwracam uwage na moje oczy i to na nich koncentruje sie najbardziej. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moim zdaniem szminki i błyszczyki są bardzo niewygodne. Ciężko kogoś pocałować, coś zjeść czy napić się, mając pomalowane usta, dlatego ja nigdy nie używam tego typu kosmetyków. Poza tym dość szybko zapominam o takim makijażu i zdarza mi się zabrudzić jakąś część garderoby.

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
czasem jak sobie przypomnę używam pomadki albo błyszczyka.
Zazwyczaj tylko balsam do ust.
Jak ma wybierać między pomadką a błyszczykiem, to wolę pomadke, lżejsza i mniej skleja

...bo w oczach tkwi siła duszy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
widzę, że nie tylko ja mam ten problem z malowaniem ust :) Jak tylko sobie coś na nie nałoże, od razu zjadam mazidło albo wycieram. Może gdyby był jakiś bardziej trwały błyszczyk czy też szminka, to bym się skusiła, ale na obecną chwilę u mnie też malowanie ust jest bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mnie ostatnio podpasował błyszczyk Celii. chociaż jak zamawialam miałam dulemat co do koloru. Dwie dziewczyna na youtube wrzuciły filmik z kolorami jak wyglądają na ustach i wybrałam nr 16. Fajnie się trzyma i nie zjadam go, bo nie jest taki ciężki jak niektore i nie zalega mi na ustach tylko fajnie pokrywa.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=kwFjPXvKEEU&feature=youtu.be[/youtube]

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi