Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Anja

Spanie w staniku

Rekomendowane odpowiedzi

Spanie w staniku jest niezdrowe i niewskazane, jednak wiele sondaży mówi o tym, że kobiety nie ściągają go przed pójściem spać.
Drogie forumowiczki - zdarza Wam się spać w staniku?
Dlaczego (tak/nie) ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie spałem nigdy w staniku :mrgreen: :lol:

Nie lubię jak partnerka śpi w staniku. Wolę jakieś luźne tuniki.

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Stanowczo NIE!

Zdarza mi się spać w staniku tylko jak usnę a raczej padnę zanim się w ogóle przebiorę. Najczęściej w nocy budzę się bo mi niewygodnie i ściągam. Najchętniej śpię w majtkach i przydużej koszulce, tak żeby było mi wygodnie.

Słyszałam kiedyś teorie że kobiety w większym biustem sypiając w staniku dłużej zachowają jego jędrność :-P

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Absolutnie nie sypiam z chomontem. Moja kobieta ma spać obok mnie nago lub mieć na sobie majteczki jak już musi mieć coś na sobie. Ja muszę mieć dostęp do moich cycuszków stale i ciągle. KOcham je trzymać jak zasypiam i delikatnie je miziać...

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:-P Trzy razy NIE stanikowi.
NIE nosze , NIE mam iNIe lubie stanikow. :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oć tu do mnie i daj mi je chwycić... wtulić się w nie... possać i zasnąć w nich :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Stanik w nocy uwiera mnie i dusi, jest niewygodny, dlatego zdejmuję go przed snem. Zdarzało mi się o tym zapomnieć, ale zazwyczaj budziłam się po chwili i ściągałam. Nie wiem, jak można w tym spać :-P
[quote="redorange666"]Moja kobieta ma spać obok mnie nago lub mieć na sobie majteczki jak już musi mieć coś na sobie. Ja muszę mieć dostęp do moich cycuszków stale i ciągle. KOcham je trzymać jak zasypiam i delikatnie je miziać...[/quote][quote="redorange666"]Oć tu do mnie i daj mi je chwycić... wtulić się w nie... possać i zasnąć w nich :)[/quote] WTF? :omg:
To było... niesmaczne.

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
I ja nie wyobrażam sobie jak można spać w staniku. Niestety wiele kobiet to robi, co odbije się na ich zdrowiu później.
Na co dzień, gdy wychodzę stanik niestety mieć muszę, ale w domu gdy mam swobodę od razu się go pozbywam. A co dopiero na noc...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zdarzyło mi się spać w staniku, ale tylko kilka razy w życiu i to właśnie poza domem. Nie wyobrażam sobie spać tak codziennie. Diabelnie niewygodnie.

[i]Wehikuł czasu to byłby cud[/i]

[img]http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2010/214/b/0/llama_love_by_fear_the_brilliance.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Paula"]Zdarzyło mi się spać w staniku, ale tylko kilka razy w życiu i to właśnie poza domem. Nie wyobrażam sobie spać tak codziennie. Diabelnie niewygodnie.[/quote] ja również. Ale jak nocuję poza domem i to jeszcze nie jedyna w pokoju - stanik musi być. Ale to się zdarza rzadko, więc przeboleję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie ma chyba dla mnie znaczenia gdzie śpię i czy ktoś śpi w tym samym pokoju. Było by mi w staniku niewygodnie. Przecież nie wiem kto by to miał być, że zwracałby uwagę na to co mam pod koszulką jak śpię :P

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zdecydowanie nie !!!
Zdarza mi się jak po prostu padnę, ale jak się przebudzę to pierwsze co robię to go ściągam..
Choć ja często zaraz po powrocie do domu go ściągam....
Zdecydowanie wygodniej i jednak zdrowiej jest bez ;)

Red, nic się nie zmieniasz :D

...bo w oczach tkwi siła duszy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cytrus jest był i będzie taki sam a już na pewno z tym świrem na punkcie cycuszków... to jest nie zmienne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hehe doskonale o tym wiem ;)
kiedyś na starym forum był jeden temat ;)
wolnośc biustów ;) coś dla Ciebie. ;)

...bo w oczach tkwi siła duszy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nigdy nie zdarzyło się, by kobieta śpiąca obok mnie miała stanik na sobie. Nie wiem, czy to ze względu na wygodę/zdrowie czy też przez to, że leżała [b]obok mnie[/b]. ;>

[img]http://i.imgur.com/ifQVj4y.gif[/img] [img]http://i.imgur.com/BXMaZ2D.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja czytałam, że jeśli kobieta karmi piersią to lepiej żeby spała w staniku ponieważ w innym przypadku piersi staną się jeszcze bardziej obwisłe...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spać w staniu to jakby położyć się w pełnym uzbrojeniu. Nie wiem czy to zdrowe czy nie ale strasznie niewygodne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
NIGDY ! NIGDY ! :) jak dla mnie to już na co dzień jest dość przykry obowiązek dlatego w domu mam wolność dla piersi i nie noszę stanika jakbym miała jeszcze w nim spać to .... brak mi słów :pff:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi