Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
FOX

Radio Internetowe

Rekomendowane odpowiedzi

Jako admin naszego radia zaczełem interesować się konkurencją , i natrafiłem dzisiaj na zabawne radyjko które sobie zgrywałem :) zabawne ponieważ grający małoletni DJ-ej zachowaniem kojarzy mi się z Mandaryną, a zresztą posłuchacie sami :-)

[patrz]http://patrz.pl/patrz.pl.swf?id=218362&r=4&o=[/patrz]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
oooo boshe xD xD noo muszę się z Tobą zgodzić :lol: :lol: nie chciałabym tego słuchać dłużej niż tu słuchałam hhi
a tak szczerze mówiąc miałam kiedyś własne radio :) słuchacze raczej nie narzekali na mnie :) przynajmniej nikt mi tego nie powiedział wprost :)

W Skrawku Mej Czerwieni... ;*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Schaabaa!!! :lol: :lol: Daj tu dzieciom Neo komputer z dostępem do internetu :-D Schabaa olee schabaa!! :lol: [quote="Iidzia"]kiedyś własne radio :) słuchacze raczej nie narzekali na mnie :)[/quote] No to już się zgałaszaj do prowadzenia audycji w Radiu Scypion... Może Ci się uda...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuryiaki"]No to już się zgałaszaj do prowadzenia audycji w Radiu Scypion... Może Ci się uda...[/quote] hmm nie wiem nie wiem... mam mało czasu :) ledwo co wyrabiam :-( :-( codziennie do poźnej nocy siedzę i tak ;/ :-(

W Skrawku Mej Czerwieni... ;*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jak to dobrze ze słucham czegos inengo...

[i]"Nadepni?ty robak kurczy si?. Post?puje roztropnie. Przez to zmniejsza prawdopodobie?stwo, ?e ponownie zostanie nadepni?ty. W j?zyku moralno?ci: pokora."[/i]

Friedrich Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tak to jest kiedy dzieci na komunie dostaja komputery a nie rowery czy zegraki :mrgreen:

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Na forum powrócił temat radia internetowego i przeszukując sobie dział Hydepark trafiłem na ten temat. Filmik pokazuje jak NIE tworzyć radia i jakich prezenterów nie zatrudniać :mrgreen: [quote="sylwik666"]tak to jest kiedy dzieci na komunie dostaja komputery a nie rowery czy zegraki :mrgreen: [/quote] Rodzice założą internet i wychodzą takie oto paszkwile :D Niesamowite radyjo ! :afro:

btw: Ciekawe co oznaczał ten pierwszy krzyk hmm.... :lol:
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
posłuchałem jeszcze raz, pomodliłem się modlitwą z podpisu mojego , aby nigdy radio scypion tak nie zagrało . Boże aż mam drgawki . :and:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:lol2: ale jazda :) ciekawe ile ma lat hehe[quote="FOX"]aby nigdy radio scypion tak nie zagrało .[/quote] :lol2: a jak bedzie to co?:P
Nie no zartuje bo zaraz zaczna sie pytania glupie hehe... nigdy tak radio scypiona nie bedzie wygladac bo kicha to wypuścić w siec :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BEK, łan, tu for lole :lol:
dawno juz sie tak nie usmialem :mrgreen:
Teraz juz wiemy czego nie brakuje w stacjach radiowych i troche smutne jest to ze kazdy, doslownie kazdy moze sobie zalozyc dzisiaj radio. Pozniej zas taki zwykly potencjalny sluchacz musi sie przedzierac przez gaszcz beznadziejnych stacji by trafic wreszcie na cos porzadnego, co i tak nie zawsze sie uda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
"Boze widzisz, a nie grzmisz..." :P
Szczerze? Po 3 minutach juz podziekowalem...jedyny powod, dla ktorego bym smial stwierdzic ze tak 'prowadzil' radio to to, ze on mlody gowniarz, ma swoje poczatki. Pogratulowalbym mu jedynie odwagi, nic wiecej.
A tak lekko odbiegajac od tematu - cos wiadomo wiecej na temat Scypionowego Radia (domyslam sie, ze nadal trwaja testy) ? :)

"[i]Why do you have to be like others?[/i]" ( www.youtube.com/watch?v=Ect56804xfA )

Szukasz graczy do grania w MultiPlayer? Zajrzyj tu: [color=#008000]http://scypion.pl/viewtopic.php?f=58&t=14655[/color] !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi