Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Anja

'Lubimy czytać'

Rekomendowane odpowiedzi

[i]Lubimy czytać[/i] jest jednym z portali adresowanych do moli książkowych.
Znajdziecie tu oczywiście masę książek podzielonych na kategorie, masę autorów wraz z krótką biografią, sporo cytatów. Możecie opiniować i oceniać książki, brać udział w różnych dyskusjach, sprzedawać/wymieniać stare egzemplarze, brać udział w ciekawych konkursach.
Zachęcam do odwiedzenia stronki [url]http://lubimyczytac.pl/[/url] i sprawdzenia przydatnych czytelnikowi funkcji!

Korzystacie z tego portalu?
Dlaczego?
Jeśli macie - podajcie linka do Waszego profilu.

A może polecicie inny portal dla czytelników?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Zajrzalam i stwierdzam, ze jest to znakomita i rzeczywiscie ,
bardzo przydatna stronka.
Dzieki Anja, za podpowiedz.
Jakos dotychczas nie znalam tego portalu.
Teraz wiem , ze warto posilkowac sie takimi podpowiedziami. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
I ja często odwiedzam ten portal. Czytam opinie, szukam nowości czy po prostu innych książek danego autora. Czasem biorę udział w konkursach (udało mi się już zwyciężyć;))). Często opiniuję książki, przeglądam półki swoje i innych. Kilkakrotnie wymieniłam się poprzez ten portal z innymi użytkownikami.
Molom książkowym na prawdę polecam tę stronkę;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mam konto, ale wchodzę raczej rzadko. Ogółem portal bardzo mi się podoba ze względu na wiadomości o nowościach, konkursy, możliwość 'odfajkowania' przeczytanej książki, recenzje innych czytelników :). Również z czystym sumieniem poleciłabym każdemu, kto lubi czytać!

[i]Wehikuł czasu to byłby cud[/i]

[img]http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2010/214/b/0/llama_love_by_fear_the_brilliance.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Wszystko brzmi ciekawie i zacheca do odwiedzin , ale
w moim przypadku to dosc trudne, bo cierpie
na chroniczny wrecz brak czasu.
Czasami zaluje , ze na razie nie moge tego zmienic.
Moze za jakis czas bede na stronki wpadac czesciej. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Odkryłam niedawno tę stronkę, wiem wiem, późno się zorientowałąm ;) i zaglądam sobie czasami żeby podczytać komentarze do nieznanych mi książek, generalnie wolę się jakoś bardzo nie sugerować:) ale stronka spoko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mam tam swoją biblioteczkę, gdzie gromadzę przeczytane tytuły i przeglądam statystyki. Ale nie udzielam się, nie piszę recenzji ani komentarzy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lubię z nim czytać kilka razy do roku lub co częściej, gdy bardzo chcę opowiedzieć o wrażeniach podczas czytania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi