Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
sheldon20

pijecie kawe?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie pijam kawy, nie smakuje mi (jak do tej pory) żadna. Mam za to masę znajomych (i osoby w rodzinie), którzy nie wyobrażają sobie dnia bez kawy, a nawet kilku kaw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zdarza mi się jak już jestem nieprzytomna i przypominam zombi ;P Mam niskie ciśnienie więc mogę sobie co jakiś czas pozwolić. Ale i tak pijam tylko rozpuszczalną , pół na pół z mlekiem i 2 łyżeczki cukru ;) stanowczo zamiast kawy wole herbatę.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Mozna powiedziec , ze pijam sporo zielonej herbaty.
Natomiast kawy nie pije wcale.
To nie jest moje uzaleznienie. 8-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kilka do nastu dziennie. W zasadzie z ciepłych napojów nie pijam nic innego. Kocham kawę i uwielbiam jej smak. NApój bogów.

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) A co z Twoim serduszkiem Redorange?
Czy sie nie buntuje z nadmiaru tego NAPOJU BOGOW? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie jakoś nie odczuwam problemów z tym związanych.
Poza tym na coś trzeba umrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Myślę, że wszystko zależy od człowieka. Na jednych niektóre rzeczy działają bardziej (negatywnie), na innych mniej. A inni może nie zdają sobie sprawy że ich problem wynikają z danej rzeczy. Reguły nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wszystko szkodzi ale czemu z tego powodu miałbym rezygnować z czegoś co lubię??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie piję kawy, jedynie w wyjątkowych sytuacjach.

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2-4 dziennie. Siora mnie straszy, że od tego umrę, a jak czytam w necie, to jest to jeszcze ilość dopuszczalna.:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Po obudzeniu kawa jest obowiązkowa, bez niej nie jestem w stanie funkcjonować. :D
A pije gdzieś 2-3 dziennie.

[center][b]Chodź do łóżka, jestem Ci winien orgazm.[/b][/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Francel"]2-4 dziennie. Siora mnie straszy, że od tego umrę, a jak czytam w necie, to jest to jeszcze ilość dopuszczalna.:P[/quote] :) To na pocieszenie powiem Ci, ze sa rozne teorie na ten temat.
Jedna z nich sugeruje , ze picie wiekszych ilosci kawy jest korzystne dla organizmu .
Wiec nie ma sie co stresowac , ale mozna mimo wszystko zachowac odrobine umiaru.
W koncu nasz organizm najlepiej WIE co jest dla niego i w jakich ilosciach dobre. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ostatnio pijam więcej co parę dni mi się przydarza ale to przez to, że i sypiam mniej. Ale i tak nadal TEA RULEZ :D

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Dzisiaj zdarzylo mi sie napic kawki zbozowej z mlekiem.
To dla mnie wyjątkowe , bo tak naprawdę to nie pijam ani zbożowej , ani naturalnej. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zdarza mi się w środku dnia wypić filiżankę. Nigdy z samego rana, choć nie ukrywam, iż kiedyś kawa z papierosem stanowiły dla mnie rytuał każdego dnia. Po tej kombinacji jeszcze jedna rzecz miała miejsce, ale nie będę się w temat zagłębiał ^^

Człowiek człowiekowi żeli papą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie zrobię tego. Możesz jednak obudzić duszę naukowca w sobie i przeprowadzić mały eksperyment. Wstając o 7 rano, zaparz sobie kubek kawy i podczas picia jej wypal 2 papierosy. Liczę na to, że podzielisz się swoimi spostrzeżeniami :P

P.S.
Dokumentacja eksperymentu nie jest wymagana ^^

Człowiek człowiekowi żeli papą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kawę zaczęłam pić od niedawno - głównie w pracy, albo na spotkaniach ze znajomymi. Myślę, że głównym powodem mojej wcześniej ignoracji tego napoju był brak umiejętności przyrządzenia dobrej kawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wszystko na bazie espresso jest pyszne. :) Chociaż czasami i zwykła plujka jest boska w zależności kto mi ją przyrządzi. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Piję kawę. Jeden, rzadziej dwa razy dziennie, najczęściej rano żeby się obudzić. Przeważnie jest to rozpuszczalna Jacobs z mleczkiem i cukrem.

[i]Wehikuł czasu to byłby cud[/i]

[img]http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2010/214/b/0/llama_love_by_fear_the_brilliance.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ostatnio próbowałam się do niej przekonać, a tu urodziny babci, a o wypad z przyjaciółmi do kawiarni. Ale nie - to nie dla mnie. Sam zapach, w którym niektórzy się lubują, mnie odstrasza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi